Įkraunama...
Įkraunama...

Herpesas

Sveikos,
Turiu sia gyvenimo dovanele.Ir ji karts nuo karto primena apie save.Nebezinau kaip kovoti.Pries savaite buvo iskiles,as tuoj geriamas Acic tabletes,tepaliuka.Per 3 dieneles uzsitrauke.Bet va vakar vel nuo ryto tas gozis mane sunervino.Ir nebezinau ka daryti,gal geriau leisti jam iskilti,o neskubeti malsinti.Nes jau ne pirmas kartas,kai pageriu geriamus vaistukus ir po kiek laiko vel isnaujo isbujoja.Gal turite kokios patirties kovojant su suo nemalonumu?
Atsakyti
ESU SPECE "SIO GERO"
ESU ISBANDZIU VISKA, GERIAU VALTREKSA-JOKIU REZULTATU...
TIESA NUO SAVO LELIAUS GIMIMO-JAU PUSE METU NEBUVO, O SIAIP VOS NE KAS MENESI...PO TO RANDAI IR T.T.
Atsakyti
Dabar labai praesit juoktis arba isvadinsit kvaila boba, bet jau nuo seno yra toks liaudiskas patarimas nuo puslelines... (jau isivaizduoju jusu reakcija unsure.gif )... zodziu, jei jau pajautet, kad kyla puslele ja reikia patepti su siera is ausies...
Iki tol, kol nezinojau sito dalyka taip pat vargau, bet jau gerus tris metus vargo nematau... na, matyt, pati gamta pasirupina tuom , kuom reikia...
Atsakyti
ZINAU IR SIERAS IR PASTAS ....IR...IR...
NIEKO dry.gif
Atsakyti
as irgi turiu ta dziaugsma mad.gif

Man tai jokie Zovirax nepadeda, jei jau iskyla tas grozis.

O apskritai tai vienintelis budas isvengti herpes - stiprinti imuniteta visokiom priemonem. Nes butent ir atsiranda tada, kai yra nusilpimas (man - per menesines..)
Atsakyti
pritariu- stiprinti imuniteta, neisgydomas reikals sitas sad.gif o dar be acikloviro man padeda i soliariuma kokiom 5 min nueiti kai jau pusleles yra, migom isdziovina viska clap.gif ir daugiau nereikla tepliotis
Atsakyti
Man tai siandien tik bliauti noris. mad.gif Negana ,kad virs lupos,tai dar ir ant skruosto ir dabar jauciu,ka ir ant ausies kyla.Na tiesiai pagal nerva nusisejo tas herpesas.Konsultavausi su gyd.,kaip ir jus sake imuniteta stiprinti.Ezuoles turejau,Vitakura ir taip geriu,dar B grupes nusipirkau.
O jauciu,kad man jis po soliariumu kaip tik pradejo kilti.Dabar ir bijau eiti kai tokie orai.Na ziuresiu kuom man tai baigsis.Dabar tai esu nuostabiai grazi ,nepakartojama.
Atsakyti
QUOTE (Dovis @ 2004 03 08, 22:47)
Dabar tai esu nuostabiai grazi ,nepakartojama.

TAIP.....MAN PER VISAS VESTUVES, BALIUS-SVARBIUS IVYKIUS wink.gif laugh.gif
O IMUNITETA STIPRINT NE TAIP JAU PAPRASTA dry.gif
O PROVOKUOJA IR STRESAS... huh.gif
Atsakyti
QUOTE (Iva @ 2004 03 08, 20:37)
pritariu- stiprinti imuniteta, neisgydomas reikals sitas sad.gif o dar be acikloviro man padeda i soliariuma kokiom 5 min nueiti kai jau pusleles yra, migom isdziovina viska clap.gif ir daugiau nereikla tepliotis

o reikes isbandyt soliaruma wink.gif
pati esu gerusi tabletes nuo herpeso, bet geriau tada, kai nebuvo pusleliu, tai metus laiko mazdaug nebuvo islindes, kol kazkada vel neuzsikreciau (na kitaip sakant neuzkatyvau nuo kito zmogaus), nes sako tie geriami vaistai nepanaikina o tik uzsplepia, tai man tai ir buvo,
o dabar tai tik acic naudoju ir dar is amerikos turiu toki vazelina "cold sores" vadinasi uz 1.29 $ tom puslelem, labai faina, kad juo pasitepus nesimato jokio balto plemo ant lupu tai thumbup.gif
ir dar butinai siera isbandsiu, a vdrug pades? ir nekainuos wink.gif rolleyes.gif tongue.gif

Atsakyti
Traliabum
o kokias tableteles profilaktiskai gerei?As Acic,bet kaip pati rasei,kad jie tik prislopina,o ne panaikina.Viena pristabdziau,o uz savaites kaip iskilo doh.gif Dziaugiuosi,kad nera kokio baliaus ar siaip svarbaus pasirodymo.Na prisidazau,uzsiteplioju ir i darba.O ka tie zmones masto tai man jau ir dzin.Tik paciai nemalonu,vis griauzia persti.
Atsakyti
QUOTE (Dovis @ 2004 03 08, 23:45)
Traliabum
o kokias tableteles profilaktiskai gerei?As Acic,bet kaip pati rasei,kad jie tik prislopina,o ne panaikina.Viena pristabdziau,o uz savaites kaip iskilo doh.gif Dziaugiuosi,kad nera kokio baliaus ar siaip svarbaus pasirodymo.Na prisidazau,uzsiteplioju ir i darba.O ka tie zmones masto tai man jau ir dzin.Tik paciai nemalonu,vis griauzia persti.

kad nebeatsimenu.. rolleyes.gif seniai tas buvo pries tris- keturis metus. atsimenu, kad gydytoja buvo israsiu zovirax, o vaistinej pirkau analogiskas ale "prastesnes" firmos ( jie nelklystu tai gamintojas krka buvo), kainavo apie 100 lt

Atsakyti
Nu va, ir as su ta pacia beda siandien sad.gif Pusleline kaip koks velnias išsibujojo ant mano lūpų. Verkti norisi kai pagalvoju, kad šiandien dar pas stomatologą turėsiu prasėdėti išsižiojus kokias 3 val. doh.gif Ir tą patį herpesą išdraskys ir papildomai, brrrrrrrrr. Atrodau kaip kokia silikono į lūpas prisipūtusi su "nuostabiais" burbuliukais ant viršaus.
Atsakyti