Įkraunama...
Įkraunama...

Herpesas

g.gif ..Ir as turiu sita dovanele,dabar lyg jau nieko- nekyla taip daznai,o seniau tai kaip tik kokia svente,proga tai visu groziu ir dar panoseje blink.gif blink.gif man dabar buna pora kartu i metus,visada pajury,visada gryztu po atostogu apiparkus[taip vadinu].na bent man tai niekas nepadeda,mama siule kazkokiu tableciu pagerti,ten kursa ju isgeri ir tie vaistai nunuodija ta puslelines virusa ir tipo daugiau jau nebuna,arba jau labai retai,bet as nebandziau,o tepaliukai,tai man nieko nepadeda,dar biski efekta jauciu,jei tik,tik jauciu,kad jau kils pusleles,tai su degtine laikau kokia puse valandos,tai nors dideles pusles neisoka ir nebuna jos tokios matomos!!! g.gif g.gif
Atsakyti
mums irgi primena apie tai biggrin.gif nusipirke tam reikalui baneocin tepaliuka. kai jauti, kad jau bus, -pasitepi ir nekyla pusle daugiau, palaipsiui tepi, tepi,- kol dingsta "spuogelis". lygtais aishkiai paaishkinau laugh.gif biggrin.gif
Atsakyti
Baneocinas tinka puslelinei gydyt? huh.gif nezinojau, maniau tik kad paprastoms zaizdelems ir nudegimams...
Atsakyti
Kadangi n metu kovoju su pusleline, tai jau turiu savo metoda,kaip jos isvengti smile.gif O esme paprasta-labai,tiesiog liguistai,rupinuosi lupomis. Balzamu tepu jas pries miega,po duso,pries iseinant i lauka,bunant lauke, grizus is lauko,beziurint tv ir tt ir pan smile.gif Na bet tfu tfu ftu tikrai padeda. Aisku,atsiranda tu pusleliu koki karta metuose,bet zinant,kad anksciau jos apsireiksdavo kiekviena sezona,tai dabar tikra palaima wink.gif
Atsakyti
QUOTE (MonaLisa @ 2004 03 11, 09:41)
Baneocinas tinka puslelinei gydyt? huh.gif nezinojau, maniau tik kad paprastoms zaizdelems ir nudegimams...

ash pirkau kaip puslelynei naikinti blink.gif biggrin.gif man jie veiksmingi dry.gif biggrin.gif
Atsakyti
Aš su šituo reikalu jau 15 metų kankinuos. Zovirax ir Acik nepadeda. Yra dar Viru Merz. Truputį didesnė tiubytė už Zovirax. Tik mažai kurios vaistinės turi. Man jie vieninteliai tinka. Dar geriu A+E vitaminą. Padeda labai. Soliariumo tikrai nepatariu, nes man asmeniškai, kyla ir nuo saulės.
Atsakyti
Šakės atsikeliu ryte herpesas per puse viršutinės lūpos, ką galit patarti????????
Nusipirkau Zovirax, bet man atrodo, kad jis vistiek auga, tuoj negalėsiu šypsotis, o kaip dirbti?????
Atsakyti
aš tikiuos Tu nesilauki? ohmy.gif nes mano mama kai pirmą vaiką nešiojo, šią ligą pasigavo, pasekmės liūdnos
jei nesilauki, tai pastos ant tos vietos užsivaryk ir iš namų niekur neik
Atsakyti
Dorata, as pritariu Bobosiui. Geriausias vaistas, kai tik pajunti herpesa, detis dantu pasta. Galima ir nakciai. O tas Zoviraksas - kiek zinau ir brangus ir nekoks vaistelis. Turbut herpesas mutavo ir prisitaike prie to Zovirakso.
Atsakyti
QUOTE (Bobošius @ 2004 04 15, 14:50)
aš tikiuos Tu nesilauki? ohmy.gif

Nu ir pasakei būčiau labai laiminga, o su ta prakeikta lūpa tai aš 2 dienas lovoj gulėjau, nes temperatūra buvo 39 su kapeikom, o šiandien atsikėliau nusiteikusi į darbą varyti ir labas rytas pasveikino mane LŪPA, tai dabar ir sėdžiu darbe kaip grožių grožis,


Tiesa mergaitės, kokį Jūs matot mano paveiksliuką??? Ar pomidorą ar mane su mano senbernaru???
Nesuprantu kas tam kompui, nes LIUDAL sakė mato pomidorą, o aš įdėjus kitą
Atsakyti
Kai tik pradeda kilti, labai padeda kiek galima iskenteti karstas druskos ir vandens misinys. i koki 50 gr vandens reikia prideti tiek druskos, kad ji net nebetirptu (kelis saukstelius). Ir su kokia vata pamirkyta tam tirpale deti ant kylaciu puslyciu. Man padejo.
Atsakyti
QUOTE (Rameda @ 2004 04 15, 15:03)
Kai tik pradeda kilti, labai padeda kiek galima iskenteti karstas druskos ir vandens misinys. i koki 50 gr vandens reikia prideti tiek druskos, kad ji net nebetirptu (kelis saukstelius). Ir su kokia vata pamirkyta tam tirpale deti ant kylaciu puslyciu. Man padejo.

Nu reiks pabandyti jei nesproks
Atsakyti