Įkraunama...
Įkraunama...

Lūpų didinimas

Apklausa: Ar ryžtumėtės chrurginiu būdu pasididinti lūpas? (522 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Radau šį bei tą:

Injekcijos į lūpas (papildomai matridex - 1ml - 413 Lt). Už injekcijos atlikimą - apie 420Lt, Plius gydytojo konsultacija 80Lt.
tai kiek reikia ml - kad, na gražiai atrodyti... blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žvirbliukė: 07 sausio 2007 - 13:27
nelabai pagaunu kampa apie kurias lupas kalba eina g.gif skyrius skirtas kunui, tai .... unsure.gif
Atsakyti
Nu ale ir pošlumas Jūsų lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
man jokia mintis nekilo...

Aišku kad Lūpos - nesvarbu, kad kuno priežiūra. Čia gi kūnas, nebūtina Veidui išskirti.

Papildyta:
Jei labai nepatinka, galime perkelti...
MODERATORIAI - jei ir Jūs manote, kad tema ne vietoje, perkelkit prie Veido priežiūros thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Žvirbliukė @ 2007 01 07, 14:55)
Nu ale ir pošlumas Jūsų  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
man jokia mintis nekilo...

Aišku kad Lūpos - nesvarbu, kad kuno priežiūra. Čia gi kūnas, nebūtina Veidui išskirti.

Papildyta:
Jei labai nepatinka, galime perkelti...
MODERATORIAI - jei ir Jūs manote, kad tema ne vietoje, perkelkit prie Veido priežiūros  thumbup.gif

Man patinka ir tinka bigsmile.gif Nieko blogo nematau, jei kalba eitų ir ne apie veido lūpas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo siaubunė: 07 sausio 2007 - 14:00
nu man klausimas kilo nes neseniai staripsni skaiciau kad moteros koreguoja savo lytines lupas....
Atsakyti
nieko blogo nematau, jei moteris nori pasigrazint. bet daznai buna, kad uzsikabliuojama ant tokiu grozio proceduru ir jau tada blink.gif lotuliukas.gif

jei labai jau ne kokios tos lupos (nesvarbu kurios lotuliukas.gif ), aisku, galima koreguot, grazint.

Atsakyti
na negi nei viena mamytė neturi pasiputlinusi lupyčių?
man slalsu sužinoti - kiek bendrai paėmus tai kainuoja iš tiesų, o ne ka inete rašo, ir ar skauda, kiek laikosi patinimas ir t.t.

Labai būtų įdomu, tikrai user posted image
Atsakyti
Net nezinau, manau pas mane ir taip normalios lupos rolleyes.gif tai man tokios proceduros nereika, bet jei butu plonos tai as UZ smile.gif
Atsakyti
mano lupos irgi labai net normalios, kaip ir to putlumo užtenka, bet vistiek smalsu.
Žiūrėjom su MB toki filma, ir ten viena aktore taip akyvaizdziai prisipūtus tas lūpas - nu tai šiandien pagalvojau, tatyt įdomu kam nors, aš sakau, kai jau Tris vaikus pagimdysiu, tai jau ir amžius bus - tai gal ir pasiputlinčiau, jei tik babkių būtų tokiems dalykams... ax.gif
o gal vos vos vos... ir daba norėčiau,,, lotuliukas.gif
Atsakyti
man grazu putlios lupos, taciau jos turi atrodyti naturaliai putlios, o ne "pripustos" bigsmile.gif
Atsakyti
mano ir taip putlios lūpos (kalbu apie tas ant veido lotuliukas.gif )
kartais net per putlios atrodo, taigi man tokiu proceduru neprireiks ok.gif valioooo
Atsakyti
sita dalykeli maciau parfum exprese rolleyes.gif idomu, jis kazkiek bent veikia g.gif gan skeptiskai ziuriu i tokius dalykus biggrin.gif o gal yra kurios bande ohmy.gif

http://www.parfumexp...shop/item/l7019
Atsakyti