Įkraunama...
Įkraunama...

Lūpų didinimas

Apklausa: Ar ryžtumėtės chrurginiu būdu pasididinti lūpas? (522 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(Soffyyy @ 2014 08 05, 08:09)
Jeigu tik vakar pasidaret tai ramiai dar palaukit. Minimum tris dienas kokias. O po nuskausminimo ne tik patinsta, bet ir pabala oda aplink lupas. Viskas susitvarkys  smile.gif


joo, yra ir man pabale. atrodo situacija gereja, bet visdar esu nusiminusi... svarbiausia tas "kalnas" isnyktu,nors jau dvigubai sumazejo, vis dar turiu vilciu, kad po poros dienu nebeliks jo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(anakonda19 @ 2014 08 05, 11:09)
joo, yra ir man pabale. atrodo situacija gereja, bet visdar esu nusiminusi... svarbiausia tas "kalnas" isnyktu,nors jau dvigubai sumazejo, vis dar turiu vilciu, kad po poros dienu nebeliks jo smile.gif


Tikrai nepanikuokit. Aš po pirmų kartų savaitę kaip antinukas vaikščiojau 4u.gif Kantrybės.
Atsakyti
QUOTE(SensualitY @ 2014 08 05, 10:13)
Tikrai nepanikuokit. Aš po pirmų kartų savaitę kaip antinukas vaikščiojau  4u.gif  Kantrybės.


Labai aciu!! Nuraminot;)
Atsakyti
o kai išsivaikšto hialuronas, neatrodo lūpos blogiau nei prieš procedūrą? nebūna išsitampius ta oda ar panašiai? smile.gif
kol kas prisibijau, bet labai norėčiau truputį pasididint lūpas ir pati. galvoju apie kokius 0,3-0,4ml pradžiai, bet turbūt nelabai skirtumas būtų? smile.gif
Atsakyti
Ech..Vėl didelis didelis pliusas K.M. iš Grožio chirurgijos.. Nenoriu reklamuot,bet neįsivaizduoju geriau atliekančio lūpų putlinimą smile.gif
Atsakyti
QUOTE(SensualitY @ 2014 08 25, 16:05)
Ech..Vėl didelis didelis pliusas K.M. iš Grožio chirurgijos.. Nenoriu reklamuot,bet neįsivaizduoju geriau atliekančio lūpų putlinimą smile.gif


o kuo jo darbas toks geras? gal galite palyginti su gyriamos Tumienes darbu? ir kokios kainos pas jį?
patarkite, kas natūraliai padarytų tik lūpų kontūrą? t.y. vos paputlintų, be jokių ančiuko formų? tinka vilnius ir kaunas
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Elle_: 24 rugsėjo 2014 - 14:23
Atleiskite,nebuvau pas Tumienę ir nemačiau Jos darbų,tad nežinau verysad.gif O Kęstutis man visad padaro Tobulai. Būtent taip kaip ir noriu. Po mažu,vis paklausia,pataria. Neleidžia susirgti ''vis daugiau'' manija,itin retai pasitaiko mėlynių,kai kitur kaskart turėdavau dvi savaites.. doh.gif Man patinka wink.gif
Atsakyti
SensualitY, aš darysiuos pirmąkart, tad norėčiau labai subtiliai, tuo labiau, akd ir mano pačios lūpos nėra siauros.
kiek jūs mokate? ir dar, jeigu lieka hialurono, ar ji suleidžia kur kitur?
Atsakyti
650-750Lt. Aš tai niekad neinu tam likučiui,nes mums ten vos vos lieka.. Bet šiaip žinoma,kad suleis smile.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti