Įkraunama...
Įkraunama...

Lūpų didinimas

Apklausa: Ar ryžtumėtės chrurginiu būdu pasididinti lūpas? (522 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
user posted image

įtariu kažkoks dirbinantis odą daiktas plius balzamas.
g.gif kažkaip labai neįtikinamai atrodo.
nu reitų nueiti paklausti konsultančių bent
Atsakyti
QUOTE(Žvirbliukė @ 2007 01 08, 13:06)
įtariu kažkoks dirbinantis odą daiktas plius balzamas.
g.gif  kažkaip labai neįtikinamai atrodo.
nu reitų nueiti paklausti konsultančių bent


g.gif nu joo, kazkoks tepaliukas kazka darantis lupytems blink.gif jei daro, aisku ax.gif

reiks gal rimtai pasiklaust. nes kai pamaciau, tik stalcius atsidare ir jau nebeklausiau nieko biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Žvirbliukė @ 2007 01 08, 13:06)
user posted image

įtariu kažkoks dirbinantis odą daiktas plius balzamas.
g.gif  kažkaip labai neįtikinamai atrodo.
nu reitų nueiti paklausti konsultančių bent

Manau,kad eiline apgaule ir viskas!
Atsakyti
Kažkada skaičiau, kaip optiškai padidint lūpas (kurioj vietoj dažyti šviesesniu lupdažiu, kur tamsesniu ir pan.), bet jau nebeturiu to straipsnio ir pamiršau patarimus. jei žinot, pasidalinkit patirtimi.
Atsakyti
Esu girdejusi kad jei kiekviena vakara masazuoji lupas su dantu sepeteliu lupos paputleja,bet nezinia kiek cia tos tiesos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Hearta @ 2007 03 08, 21:57)
Esu girdejusi kad jei kiekviena vakara masazuoji lupas su dantu sepeteliu lupos paputleja,bet nezinia kiek cia tos tiesos  smile.gif

Sakyčiau, kad tik gerai nusišveičia lūpos tokiu būdu smile.gif nežinau, nuo ko jos turėtų paputlėti. Pašvelnėti - taip mirksiukas.gif naudoju šią procedūrą, kai lūpos pradeda luptis. tik reik nepersistengt, kaip kad man buvo hihihi.gif paskui nenormaliai raudonom skaudančiom lūpom vaikščiojau fool.gif nors gal po to persistengimo ir buvo kokiam pusdieniui paputlėjusios lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ashtri @ 2007 03 10, 23:20)
Sakyčiau, kad tik gerai nusišveičia lūpos tokiu būdu smile.gif nežinau, nuo ko jos turėtų paputlėti. Pašvelnėti - taip  mirksiukas.gif  naudoju šią procedūrą, kai lūpos pradeda luptis. tik reik nepersistengt, kaip kad man buvo  hihihi.gif paskui nenormaliai raudonom skaudančiom lūpom vaikščiojau  fool.gif  nors gal po to persistengimo ir buvo kokiam pusdieniui paputlėjusios  lotuliukas.gif

Tikslas pasiektas drastiskomis priemonemis lotuliukas.gif
Atsakyti

user posted image

sitas tai nelabai ka padejo, pirkau draugei dovanu.
bet tokio pobudzio tepaliukai veikia!! ta pati drauge is ebay.com siuntesi lupu putikli is Lip Fusion (ar kazkaip panasiai), XXL ar Volumaizingas, neprisimenu. tai paputlino. na aisku ne taip kad jau Angelina jolie, ale truputi matosi.
tiesa lupos putlina todel, kad pacias lupu raukslutes uzpildo. ne rauksleles aplink lupas (neduok ju, Dieve), o ant lupas. tiesa jos man labai sexualios, tai nezinau ar reikia jas uzpildyti g.gif
Atsakyti
QUOTE(Hearta @ 2007 03 11, 00:52)
Tikslas pasiektas drastiskomis priemonemis  lotuliukas.gif

Tikslas buvo kitas, bet dabar mąstau,kad reikėjo vaikščiot lūpytes papūtus vietoj to, kad vengiau viešų vietų mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(Lelija33 @ 2007 03 07, 18:28)
Kažkada skaičiau, kaip optiškai padidint lūpas (kurioj vietoj dažyti šviesesniu lupdažiu, kur tamsesniu ir pan.), bet jau nebeturiu to straipsnio ir pamiršau patarimus. jei žinot, pasidalinkit patirtimi.



patirtis tokia, kad lupas dazyti gali tamsesniu visas tik viduriuka sviesink ir blizgesio daugiau nepagailek smile.gif
Atsakyti
Na mano drauge didinosi lupas injekcijomis, tai laikesi apie puse metu ishleido apie 500lt, dabar daug kur daro su ivairiom priemonem. Su vienom ilgiau laikosi su kitom trimpiau, o jei silikono ileidzia tai ir visam gyvenimui, aisku ir kainos skiriasi, bet ir gan dirbtinai atrodo ypac virsutine lupa, ji tokia, nznau kaip pasakyti, lygi issiputusi gaunasi be to bumbuliuko, ash jau dabar paziurejus zurnalus galiu pasakyti kokia holivudo zvaigzde pasididinus jas, manau jei kas ruosiates darytis tai pirmam kartui pasiulyciau didinti vos vos ir trumpam laikui, o po to jei patiks tada ilgesniam ir jei reikia dar storesnes, o su skaudejimu tai ne taip jau ir skauda, aisku po to kelias dienas jauciasi.
Atsakyti
na mano lūpytės tapogi yra mažytės, siauros bet operacijai kažkokiai tikrai nesiryščiau, myliu save tokią kokia esu smile.gif ką padaysi jeigu neturi putlių lūpyčių. 4u.gif
Atsakyti