Įkraunama...
Įkraunama...

Po aborto

Nu, žinai. Aš tiesiog nevynioju nieko į vatą - nematau tam reikalo. O jei mano tonas atrodo grubus ir tiesmukiškas - tai jau tavo interpretacijos problemos.


Atsakyti
dariausi abortą prieš 11 metų, kai mažius buvo dar visai mažas. niekad dėl to nesigraužiau, neišgyvenau ir nesmerkiu tų, kurios tai daro. kartais geriau padaryti taip, negu nemylėti vaiko, ar išmest į gatvę, ar dar galas žino, ko tos moterys pridirba. man nebuvo galima turėt vaikų, vyro kalte pastojau. jauni buvom ir blablabla. neteisinu savęs, bet jei reiktų tai daryt- ir daryčiau. tikiuosi, neprireiks
Atsakyti
QUOTE(rug @ 2007 03 11, 23:01)
dariausi abortą prieš 11 metų, kai mažius buvo dar visai mažas. niekad dėl to nesigraužiau, neišgyvenau ir nesmerkiu tų, kurios tai daro. kartais geriau padaryti taip, negu nemylėti vaiko, ar išmest į gatvę, ar dar galas žino, ko tos moterys pridirba. man nebuvo galima turėt vaikų, vyro kalte pastojau. jauni buvom ir blablabla. neteisinu savęs, bet jei reiktų tai daryt- ir daryčiau. tikiuosi, neprireiks

Pavydeciau tavo stiprybes, ar saltakraujiskumo. Zinau moteru kurioms irgi kazkaip dzin. Visuomene tai toleruoja. Ismesti i gatve yra smerktina ir neoficialu, nemyleti irgi nera legalu. Abortas nieko bloga, nes yra iteisinta. Ji juk neismete savo vaiko i gatve.
Atsakyti
QUOTE(rug @ 2007 03 12, 00:01)
dariausi abortą prieš 11 metų, kai mažius buvo dar visai mažas. niekad dėl to nesigraužiau, neišgyvenau ir nesmerkiu tų, kurios tai daro. kartais geriau padaryti taip, negu nemylėti vaiko, ar išmest į gatvę, ar dar galas žino, ko tos moterys pridirba. man nebuvo galima turėt vaikų, vyro kalte pastojau. jauni buvom ir blablabla. neteisinu savęs, bet jei reiktų tai daryt- ir daryčiau. tikiuosi, neprireiks


Kartais gal būna aplinkybių, kai nėra pasirinkimo. Lengva pasakyti - atiduok, kiti užaugins. Nežinau koks tada pasirinkimas geresnis - atiduoti ar daryti abortą. Jei aš to vaikelio vietoj būčiau, turbūt norėčiau negimti, negu kad visą gyvenimą jausti skausmą, dėl to kad paliko.
Bet jei taip atsitiktų, kad reikėtų (labai tikiuosi, kad taip nebus) daryti abortą, tai mane sužlugdytų morališkai, skausmas ir kaltė liktų visam gyvenimui. Net neįsivaizduoju, kaip tai reikėtų išgyventi ir su ta kalte susigyventi. verysad.gif Todėl šioje temoje ir bandžiau užstoti ir užjausti išgyvenančias po aborto. Bet tokio lengvabūdiško pasakymo "neišgyvenu, jei reikės ir dar darysiu" blink.gif nepateisinu ir nesuprantu. Tai baisu. verysad.gif
Atsakyti
as nesuprantu, o tai jus visus zmogzudzius uzjauciat ar kaip cia?
Papildyta:
atsiprasau, kad taip issireiskiau, bet reiketu galeti vaiko, is kurio atimtas gyvenimas, o ne motinos zudikes.
man atrodo jus tikrai neguostumete moters, kuri siame forume rasytu, kad nuzude pvz.: 5 metuku vaika.
Atsakyti
QUOTE(Deiman @ 2007 03 12, 16:40)
as nesuprantu, o tai jus visus zmogzudzius uzjauciat ar kaip cia?
Papildyta:
atsiprasau, kad taip issireiskiau, bet reiketu galeti vaiko, is kurio atimtas gyvenimas, o ne motinos zudikes.
man atrodo jus tikrai neguostumete moters, kuri siame forume rasytu, kad nuzude pvz.: 5 metuku vaika.

Paskaityk visa tema, visokiu atsirastu.
Atsakyti
QUOTE(Deiman @ 2007 03 12, 17:40)
as nesuprantu, o tai jus visus zmogzudzius uzjauciat ar kaip cia?
Papildyta:
atsiprasau, kad taip issireiskiau, bet reiketu galeti vaiko, is kurio atimtas gyvenimas, o ne motinos zudikes.
man atrodo jus tikrai neguostumete moters, kuri siame forume rasytu, kad nuzude pvz.: 5 metuku vaika.


O kodėl jūs tik moteris puolat, kodėl tik jas žmogžudėmis vadinate? O kur gi vyrai? Negi nėra jų kaltės?
Ir kaip bebūtų, savaitėlės užuomazgą lyginti su 5 metukų vaikeliu visiškas absurdas. Taip, tai yra blogai, tai neteisinama, tai žiauru, aš su tuo sutinku ir nesiginčiju. Bet kartais tie "teisuoliai" būna dar žiauresni, nes žmogui dvasinės kančios gali būti baisesnės už fizinę mirtį. Jei jūs tokia gailestinga ir supratinga vaikų atžvilgiu, tai negi jums neatrodo vertas bent menkiausios užuojautos ATGAILAUJANTIS? (Aš jau išsakiau savo nuomonę apie tas, kurios nusiteikusios dar ir dar tai daryti).
Atsakyti
gaila tos mamos, sunku jai, bet reikejo pries tai truputeli galvoti.
tegul nevaidina aukos, nes auka jos kudikis.
visaip gali gyvenime nutikti, bet reikia islikti zmogumi.
mokykimes is tokiu istoriju, brangiosios.
Atsakyti
jusu negime vaikai maldauja, nezudyk manes...

http://www_gospelbil...om/abortion.jpg
Atsakyti
QUOTE(Deiman @ 2007 03 12, 16:40)
as nesuprantu, o tai jus visus zmogzudzius uzjauciat ar kaip cia?
Papildyta:
atsiprasau, kad taip issireiskiau, bet reiketu galeti vaiko, is kurio atimtas gyvenimas, o ne motinos zudikes.
man atrodo jus tikrai neguostumete moters, kuri siame forume rasytu, kad nuzude pvz.: 5 metuku vaika.

Ne, tik tuos, kurie isgyvena, kuriems svarbu. Cia niekas nekalba apie moteriskes, kurios darosi n aborta ir toliau ruosiasi darytis. O tik tas, kurioms taip susikloste aplinkybes, ir lydi pergyvenimas.
Nu gerai, mama vaziavo su masina is kiemo, isbego 5m. vaikas, kuris zuvo. Jos nereikia guosti? Juk jei butu atidesne, vaikas butu gyvas, ar cia kitokia situacija? Lygiai tas pats: padare klaida.
O pagaliau, is kur zinoti, kad gyventi yra didesne laime nei negyventi (eilini karta kartojuosi: gyvenu visai neblogai ir depresija nesergu, bet gyvenimo neaukstinu)?
Atsakyti
skiriasi, vienas yra tycinis nuzudymas, o kitas netycinis.
Atsakyti
QUOTE(Rokiškio_Monstras @ 2007 03 03, 12:11)
jei jau tais sargiais nesinaudoja vyriskis, tai negi sunku moteriai paskaiciuot kad in vidu galima isileist tik 5 dienos po menesiniu moters negaliu ir 5 pries, nu o visas kitas dienas susilaikymas, o jei labai jau kitas galas dega tai yra ten salimais vieta (kur tualetan eit), niekas dar nuo to nenumire.



As sias dienas bandydama pastojau ir ka reikejo man daryt???? As jau auginausi porike ir paskutinis buvo neigalus.............. verysad.gif

Sios temos autorei net nezinau ka pasakyt jin pati save zino daug geriau del ko, kodel sitaip pasielge ir jin pati turi viska sudestyt i eilute ir surast visus atsakymus nes blogiausia, kai pradedame kitus reguliuoti pagal savo isitikinimus, galvodami, kad musu paciu kelias pats tikriausias.... Oi nezinom, visiskai nezinom kuris tas tikrasis. Nes nuo musu yra uzdengtas tas tikrasis pazinimas, mes kol zemej gyvensim tol turesim kiekvienas atskirai ieskotis savo kelio teisingo kelio bet mes esme nuodemingi zmones ir mus supa piktosios dvasios ...

kaip grazu, kai mes visi skirtingi kaip skirtingos lauko geles - ir spalva, ir ziedais, ir kvapu...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo melodija: 12 kovo 2007 - 21:34