Įkraunama...
Įkraunama...

Po aborto

QUOTE(cute @ 2007 09 13, 11:58)
Aš atsiprašau už netaktišką klausimą, bet kiek jums metų ir kokioj planetoj gyvenat?  doh.gif


va šaunuoliai,man patinka liuks thumbup.gif
jei tik kokia nors moterys, megina ar mama,pasisako už gyvibe,o ne už išvalima ir atseit kas čia tokio?prasideda o kiek tau metu?o kiek tu klasiu baigius?kur dirbi?kiek vaiku turi?ar duodi pinigu elgetai ir tttt,jei baigius 9 klases,vsio durne nieko nesupranti tylek,gal netičia esi maximos pardaveja,jetau nu ka tu gali žinot?ai taip rašai su klaidom?tai kaip tu gali but tolerantiška?????sakai prieš išvalima?isivaikink vaika...nu krc absurdas visiškas blink.gif kas prie ko?.....
aš niekada nesupratau,ir nesuprasiu,kaip imanoma savo noru atsisakyt mažos gležnos negalinčios apsigint gyvibes???
ipač nesuprantu kaip tai padaro moterys jau turinčios vaiku,ir žinančios kokia tai laime....
nesuprantu ir to kai pasidaro atseit jausdamos spaudima....bent koks spaudimas galetu mane spaust,nenužudičiau ir žinočiau kol jis manije jis saugus,kai gims bus saugus mano glebije....
visos kurios milisi žino koks ištikruju yra to tikslas ir kokios yra to pasekmes,bet visiems aišku kad milimes ne tik dėl to kad pradet gyvibe,todėl jei neštumo bijoma kaip maro,yra trys išeitis,vyro arba moters sterilizavimas,antra triguba kontracepcija pvz;tabletes plius prezervativas plius pvz gelis,trečia celibatas,manau visi išvardinti budai yra pakankamai saugus...
ir manau yra absurdiška bandit irodit toms kurios to nesupranta kad gyvibe yra visa ko brangiausia ir yra didžiausia nuodeme kuri ankščiau ar veliau vistiek slegs...
taip Dievas aišku viska atleidžia tam kas nuoširdžiai to prašo ,ir tas vaikiukas irgi atleidžia savo mamai,už jos poelgi...bet ar ar kiekvenai pasidariusiai to reikia?....
juk daugumai pasidaryt aborta kaip dantis išsivalit....
man yra labai keista iš kur atsiranda tokiu kurios bando irodit atseit nieko čia tokio juk visokiu situaciju buna,pradedi klaus kokiu vardina nu vaikinas paliko ir pan....
nešneku apie valimus kai vaikas nesivisto ir pan....
Atsakyti
QUOTE(Hmmm... @ 2007 09 13, 09:24)
Nesidariau aš aborto ir nesiruošiu, bet tas dirbtinis dejavimas  juokingas. Ką pačios padarėte, kad nors viena jau gimusi ir Jums svetima gyvybė gyventų geriau,. būtų laimingesnė? Ar bile tik "paleido" juos kažkas į pasaulį ir lai gyvena kaip išmano. Lengva užsilipus ant bačkos rėkti, kad jūs tokios ir anokios. Lengva?
Smagu?

As siuliau, tegu eina i tema apie spirales ir aiskina, apie aborto tikimybe kas menesi. Spek, ar auklejimas vyksta?

QUOTE(rolka @ 2007 09 13, 11:39)
ka tik suejo 30. Vaiku turiu tiek, kiek man jau pakanka. I lova su vyru guluosi, vaiku daugiau nenoriu. Bet zinau - rizika yra, jei pastosiu - butinai nesiosiu, gimdysiu ir auginsiu. Tos, kurios negaletu auginti vaikelio netyciuko - tegul renkasi - ar daryti aborta, ar nesigulti su vyru. Kas kam geriau atrodo ir priimtiniau.

O jei pastosi netycia karta paskui su vyru nesigulsi? O jei antra karta? Tada nebegulsi su vyru i lova, t.y. seimoje seksas bus tabu (100 proc. kontracepcijos nera)
Papildyta:
QUOTE(lera @ 2007 09 13, 13:10)
yra trys išeitis,vyro arba moters sterilizavimas,antra triguba kontracepcija pvz;tabletes plius prezervativas plius pvz gelis,trečia celibatas,manau visi išvardinti budai yra pakankamai saugus...

taip Dievas aišku viska atleidžia tam kas nuoširdžiai to prašo ,ir tas vaikiukas irgi atleidžia savo mamai,už jos poelgi...bet ar ar kiekvenai pasidariusiai to reikia?....
juk daugumai pasidaryt aborta kaip dantis išsivalit....

Kur galima Lietuvoje legaliai pasidaryti sterilizacija (nesvarbu vyro ar moters)?

Kurios rase sitoj temoj, toms reikia, taciau .... kai kurioms labai malonu irodineti, kokios jos idealios.
Atsakyti
QUOTE(nep @ 2007 09 13, 13:20)
http://www.delfi.lt/...hp?id=7479615#7
Bažnyčia yra už natūralų šeimos planavimą, tad kontracepciją prieš renkasi kaip mažesnę blogybę. Ypač kalbant apie paaugles. Man tai sakė vienuolė iš JAV.
Kadangi bažnyčia geriau pasisako už natūralų šeimos planavimą, (temperatūrinis metodas yra beveik 100 proc. patikimas) ir santykius šeimoje, grįstus pasitikėjimu.


"Naudodami bet kokią kontracepciją, sutuoktiniai neatiduoda savęs vienas kitam visiškai, dėl egoistinio malonumo jie pasilaiko sau vaisingumą, užkirsdami kelią gyvybei. Meilės aktas naudojant kontracepciją nėra Dievo meilės, Kristaus meilės Bažnyčiai autentišku ženklu, sakramentu, bet jį išniekina, todėl laikomas sunkiąja nuodėme. "

http://www.bernardin...=articles/65696

deja remsiuosi ne delfiais.... jai jau apie baznycia kalbesim
Atsakyti
mia prie ko čia idealios???
jei esu už gyvibe,jei nesuprantu kaip galima leist kad išdraskitu tavo vaika,tavo kuna ir krauja,visai nereiškia kad esu ideali ar šventole,manau esu tokia kaip ir kiti žmones tik negaliu leis nužudit savo vaika...
Atsakyti
na vat ir aš nesuprantu tokio požiūrio blink.gif tos kurios pasidarė abortą šventos jų reikia gailėtis,užjausti,suprasti ,įsijausti į jų situaciją g.gif o tos kurios yra už gyvybę ir atsakingumą moterų ,kurios suaugusios.Yra smerkiamos ir klausiama iš kurios planetos doh.gif Jūs pasidarėte abortą ir būkit ramios jei taip galima pasakyt,o žmogus kuris gina gyvybę tegu turi savo nuostatas.Kodėl pastaroji nuomonė nepriimtina?Kodėl reikia suprast moterį kuri pasidarė abortą ?
Nežianau kaip galima miegot po tokių dalykų.Pas močiutę kaime vyras nukirto galvą gaidžiui nes jis puolė vaiką.Vyras kuris dirba rimtą darbą mato ir kraujo ir mirčių pasakė,kad gyvybę net gaidžiui šlykštu atimt.Kuris vertesnis gyvent sunku pasvert verysad.gif
Pasirodo vaikai turi praeit atraką.Tu negimsi schmoll.gif tu irgi.va tam gal jau laikas doh.gif galvokit ką norit.Mėtykit akmenimis.Tokia mano griežta nuomonė.
Atsakyti

O jei pastosi netycia karta paskui su vyru nesigulsi? O jei antra karta? Tada nebegulsi su vyru i lova, t.y. seimoje seksas bus tabu (100 proc. kontracepcijos nera)


Taip, nera tos grynai 100 - proc kontracepcijos, na, nebent sterilizacija, bet jei pavestu tabletes, tai butu jau gana retas atvejis, taigi jei jau karta plyta nukris ant galvos visiskai atsitiktinai - ar didele tikimybe tam pasikartoti? Jau tas pirmas "plytos nukritimas" nelabai tiketinas, antrakart - praktiskai neimanomas.




Atsakyti
QUOTE(rolka @ 2007 09 13, 16:33)
O jei pastosi netycia karta paskui su vyru nesigulsi? O jei antra karta? Tada nebegulsi su vyru i lova, t.y. seimoje seksas bus tabu (100 proc. kontracepcijos nera)
Taip, nera tos grynai 100 - proc kontracepcijos, na, nebent sterilizacija, bet jei pavestu tabletes, tai butu jau gana retas atvejis, taigi jei jau karta plyta nukris ant galvos visiskai atsitiktinai - ar didele tikimybe tam pasikartoti? Jau tas pirmas "plytos nukritimas" nelabai tiketinas, antrakart - praktiskai neimanomas.

tikra tiesa.nereikia pasakot,kad apsaugos priemonės visus 4,5 3 ar 2 kartus paveda.tai gali nutikt 1 kartą,o po to imtis reikia visokeriopos apsaugos.
Atsakyti
QUOTE(rolka @ 2007 09 13, 11:44)
bijai pastoti - nesigulk su vyru i lova.


Didesnio absurdo nesu girdėjusi. Norėjau patikslinti - šis pasiūlymas man atrodo logiškas tik labai jaunoms merginoms arba toms, kurios neturi nuolatinio partnerio, vyro, vaikų tėvo. Kitu atveju Jūs tikriausiai juokaujate.

QUOTE(nep @ 2007 09 13, 12:06)
Beto, kas liečia bažnyčią, kontraceptinių priemonių "prieš" ji nedraudžia vartoti.


Pasidomėkite prieš kalbėdama.

QUOTE(rolka @ 2007 09 13, 12:39)
Tos, kurios negaletu auginti vaikelio netyciuko - tegul renkasi - ar daryti aborta, ar nesigulti su vyru. Kas kam geriau atrodo ir priimtiniau.


Nu tai ir renkasi. Kame problema?

QUOTE(nep @ 2007 09 13, 13:20)
(temperatūrinis metodas yra beveik 100 proc. patikimas)


Ar žinote ką nors daugiau apie šitą metodą ar tik pavadinimą? Šiaip nuomonių apie tai yra daug ir prieštaringų smile.gif

Viena iš jų:
"Šis metodas turi daug trūkumų, nes ne visada įmanoma nustatyti pokyčius. Pavyzdžiui, bazinės temperatūros matavimas netenka prasmės, kai dėl įvairių priežasčių karščiuojama. Makšties gleivių pobūdis pakinta sergant makšties uždegimu, dažnai lytiškai santykiaujant. Remiantis klinikiniais tyrimais, šio metodo patikimumas, naudojant viską vienu metu (matuojant bazinę temperatūrą, stebint gleives), gali siekti 80–86,6 procentų, tačiau šis metodas tinka tik moterims, turinčioms reguliarų ciklą, pasiryžusioms kasdien save stebėti bei gimdyti, jei pastotų."


QUOTE(lera @ 2007 09 13, 14:10)
aš niekada nesupratau,ir nesuprasiu,kaip imanoma savo noru atsisakyt mažos gležnos negalinčios apsigint gyvibes???

nesuprantu ir to kai pasidaro atseit jausdamos spaudima....bent koks spaudimas galetu mane  spaust,

vyro arba moters sterilizavimas,

bet ar ar kiekvenai pasidariusiai to reikia?....
juk daugumai pasidaryt aborta kaip dantis išsivalit....

man yra labai keista iš kur atsiranda tokiu kurios bando irodit atseit nieko čia tokio juk visokiu situaciju buna,pradedi klaus kokiu vardina nu vaikinas paliko ir pan....



Aš irgi nesuprantu, bet nebuvau jų situacijoj, todėl smerkti ir garsiai rėkti, kad ojojojojoj kaip jūs taip galėjot nepuolu.

Dėl spaudimo tas pats. Tai Jūsų negalėtų paspausti, bet kiekvienam savo gyvenimas ir savos bėdos.

Sterilizavimas Lietuvoje kol kas utopija.

Dantų išsivalymas... taip, yra ir tokių. Nu ir ką dabar joms. Mūsų pagraudenimai ar isterijos, tuo labiau įžeidinėjimai toms moterims visiškai dzin. Nusikakot atsiprašant joms ant tokių nuomonių. O vat moterims, kurios tikrai to gailisi, visokie prakeiksmai ir vanojimai žodžiais tikrai nepadeda atsitiesti.

Niekas čia nebando įrodyti, kad tai "nieko tokio", bet sutikim, kad visų įmanomų situacijų mes net įsivaizduoti negalim, todėl ar neverta būtų "šaukti" apie savo tiesas kiek tyliau? g.gif

QUOTE(lera @ 2007 09 13, 14:28)
tik negaliu leis nužudit savo vaika...


Jūs negalit ir tai gerai. Vienu abortu mažiau. Kitos gali. Pasaulio mokslininkai nesutaria dėl gyvybės pradžios momento (atmetant visas "sielos" koncepcijas), įstatymai abortą leidžia. Tai ir darosi. Tose šalyse, kur abortas draudžiamas, vis tiek darosi. Nu ir ką mes dabar joms.

Net jei yra nors menka tikimybė, kad yra čia moteris, kuriai abortas buvo ne "dantų išsivalymas", o labai labai sunki ir skaudi patirtis, nulemta to momento aplinkybių, aš nebūsiu ta, kuri šokinėja ant nusiraminimo ir paguodos ieškančios moters galvos. Lygiai taip pat nesiimsiu spręsti ir iš aukšto teisti. Tai ne mano darbas.

Aš galiu pasakyti savo nuomonę, bet tik tiek.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hmmm...: 13 rugsėjo 2007 - 15:29
QUOTE(lera @ 2007 09 13, 13:10)
va šaunuoliai,man patinka liuks thumbup.gif
jei tik kokia nors moterys, megina ar mama,pasisako už gyvibe,o ne už išvalima ir atseit kas čia tokio?prasideda o kiek tau metu?


Metų klausiau dėl paties absurdo ieškoti logikos šitame reikale. Nesusiturėjau, bet ir atsiprašiau tongue.gif 4u.gif

QUOTE(Hmmm... @ 2007 09 13, 15:21)

Net jei yra nors menka tikimybė, kad yra čia moteris, kuriai abortas buvo ne "dantų išsivalymas", o labai labai sunki ir skaudi patirtis, nulemta to momento aplinkybių, aš nebūsiu ta, kuri šokinėja ant nusiraminimo ir paguodos ieškančios moters galvos. Lygiai taip pat nesiimsiu spręsti ir iš aukšto teisti. Tai ne mano darbas.



Aš ir apie tą patį jau kelintą kartą. drinks_cheers.gif
Atsakyti
Norit smerkit.
Man šlykštu, nematau aš čia ko gailėtis. Vieninteliai kurių reikia gailėtis tai čia
Atsakyti
QUOTE(lera @ 2007 09 13, 13:28)
mia prie ko čia idealios???
jei esu už gyvibe,jei nesuprantu kaip galima leist kad išdraskitu tavo vaika,tavo kuna ir krauja,visai nereiškia kad esu ideali ar šventole,manau esu tokia kaip ir kiti žmones tik negaliu leis nužudit savo vaika...

Prie to, kad si tema ne apie tai, ar darytis aborta (tada ir as sakyciau, kad nereikia), cia tema kai nieko negali pakeisti ir tada aiskinti, kokia as ideali, gera.... nu angelas zemeje yra zema.
Bet kodel neatsakai, kur galima pasidaryti sterilizacija (nes pastoviai siulomas toks budas)?

QUOTE(noir1 @ 2007 09 13, 14:19)
Kodėl reikia suprast moterį kuri pasidarė abortą ?
Nežianau kaip galima miegot po tokių dalykų.Pas močiutę kaime vyras nukirto galvą gaidžiui nes jis puolė vaiką.Vyras kuris dirba rimtą darbą mato ir kraujo ir mirčių pasakė,kad gyvybę net gaidžiui šlykštu atimt.Kuris vertesnis gyvent sunku pasvert verysad.gif
Pasirodo vaikai turi praeit atraką.Tu negimsi schmoll.gif tu irgi.va tam gal jau laikas doh.gif galvokit ką norit.Mėtykit akmenimis.Tokia mano griežta nuomonė.

Nebutina suprasti, taciau jei nesupranti, nereiskia, kad ji, savo situacijoj, nebuvo teisi.
Ne karta esu nukirtus vistai galva (gadziui neteko biggrin.gif ) ir kaip kiaule skerdzia macius ir tai nesukele jokiu emociju - nes as ne vegetare, kaip ir vabaliukai istiske ant masinos stiklo.
Ir savo griezta nuomone gali sakyti, kur ji kazka reiks, sioj temoj pagal tokios pasakymus moteris,pasidariusi aborta, gali zudytis, arba... zudytis (nu kad butu akis uz aki).
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo #Mia#: 13 rugsėjo 2007 - 18:48
QUOTE(Kupstas @ 2007 09 13, 10:21)
Karosiuk parodyk pavyzdi ir isivaikink maza niekam nereikalinga vaiku namu zmoguti. Uzkresk visus savo gera valia, nustebink, neguosk, neuzjausk, tiesiog parodyk gera valia. Juk taip paprasta.
Kazkas jam neateme gyvybes, o tu atrask jegu ir padovanok nuskriaustajam dar ir vaikyste!


Galvoji, kad aš čia išsigąsiu ir nekomentuosiu ir sudirbsi tu mane su tokiais pasiūlymais? Ne Kupste, deja, bet ne tavo reikalas, ką aš dabar darau, ir būtent tas dalykas dabar ir sprendžiamas.
Bet va tu su tokiu pažiūriu kaži ar ryžtumeis. Matyt greičiau prasiabortuotum....
Atsakyti