Įkraunama...
Įkraunama...

Skanaus! - 7

QUOTE(Sonatina @ 2007 01 24, 10:14)
[
agotai, spėju knyga anglų kalba ir ten minima cake flour? g.gif

cake flour = soft-wheat flour  Equivalents:  4 1/2 cups cake flour = 1 pound  Includes:  self-rising cake flour  These substitutions will perform better if you also do this:  (1) Mix the batter as little as possible. (2) Separate eggs, beat the whites, and fold them into the batter  Substitutes:  pastry flour  (This has more protein than cake flour but less than all-purpose flour. Cakes made with pastry flour tend to be a bit less delicate and crumbly.) OR  all purpose flour (Substitute 7/8 cup all-purpose flour for each cup of cake flour and add 2 tablespoons of cornstarch for every 7/8 cup all-purpose flour used.  Cakes made with all purpose flour tend to be less delicate and crumbly.) 

Taigi, reikėtų imti paprastų miltų (o gal net geriau ekstra), tik dar įmaišyti krakmolo (1 puodelis tortų miltų = 7/8 puodelio paprastų miltų + 2 v. š. krakmolo) 4u.gif



Tai va kad lietuviskai, bet turbut vertalas is anglu ( Zurnalo Mano namai receptai). Tai as tada sumaisau miltus su krakmolu ir su sviestu, padarau trupininga mase, tai ji man turi taip graziai apskrusti? O raso, kad 1 pakeliui paruostu torto miltu reika 100 g. sviesto.
Atsakyti
agotai, o bent nurodo, kiek pakely tų miltelių? g.gif Gal kur knygos gale ar prieky yra kokie paaiškinimai?
Aš turbūt imčiau tiesiog paprastus miltus (gal dar pamaišyčiau su cukrumi) ir su sviesto kubeliais sutrinčiau pirštais, kol gausis trupinukai... Apskrus bet kas orkaitėje biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Sonatina @ 2007 01 24, 11:51)
agotai, o bent nurodo, kiek pakely tų miltelių? g.gif Gal kur knygos gale ar prieky yra kokie paaiškinimai?
Aš turbūt imčiau tiesiog paprastus miltus (gal dar pamaišyčiau su cukrumi) ir su sviesto kubeliais sutrinčiau pirštais, kol gausis trupinukai... Apskrus bet kas orkaitėje biggrin.gif


Aciu tau labai 4u.gif Net mano drauges dabar zino kas yra Sonatina thumbup.gif Ir paskutinis klausimas: o koks miltu ir sviesto santykis ( kiek g. miltu reikia ir kiek g. sviesto) ax.gif
Atsakyti
agotai, perverčiau kelis receptus, tai visur panašiai daro trupinius užbarstyti pyragams ar keksams:

2/3 puodelio miltų
1/3 puodelio cukraus
1 a. š. cinamono, ar vanilės, ar imbiero (jei nori)
6 v. š. (~ 90 g) šalto sviesto, supjaustyto mažais gabaliukais
Atsakyti
cake flour yra labai aukstos kokybes miltai, pas mus irgi tokiu yra, nebeatsimenu kaip jie vadinasi, gal "karaliski", ant poko yra uzrasyta, kad skirti aukstos kokybes konditeriniams kepiniams kepti. nu toks tradicinis miltu pokas, tik popierius slidus, sviesus, o ant prieko atrodo raudonas dar kazkoks yra. prie visu miltu buna kiekvienoj parduotuvej, gal yra ir kitu firmu. ju ir konsistencija skiriasi nuo paprastu miltu, tokie kaip ir rupsni, man primena labai smulkias manu kruopas. ir istikruju gaminiai su jais buna visai kitokie. bet man rodos ten dar ir chemijos kazkokios yra privaryta, o gal ir ne g.gif riks prie progos pardej atidziau apziuret.
Atsakyti
QUOTE(Shiduh @ 2007 01 24, 12:53)
cake flour yra labai aukstos kokybes miltai, pas mus irgi tokiu yra, nebeatsimenu kaip jie vadinasi, gal "karaliski", ant poko yra uzrasyta, kad skirti aukstos kokybes konditeriniams kepiniams kepti. nu toks tradicinis miltu pokas, tik popierius slidus, sviesus, o ant prieko atrodo raudonas dar kazkoks yra. prie visu miltu buna kiekvienoj parduotuvej, gal yra ir kitu firmu. ju ir konsistencija skiriasi nuo paprastu miltu, tokie kaip ir rupsni, man primena labai smulkias manu kruopas. ir istikruju gaminiai su jais buna visai kitokie. bet man rodos ten dar ir chemijos kazkokios yra privaryta, o gal ir ne  g.gif riks prie progos pardej atidziau apziuret.



kokios dar chemijos? g.gif išgąsdinai čia mane, nes aš visada naudoju šiuos miltus, jie labai geri, man labai patinka, nepalyginsi su kitais....
Atsakyti
QUOTE(kriziukas @ 2007 01 24, 14:07)
kokios dar chemijos? g.gif išgąsdinai čia mane, nes aš visada naudoju šiuos miltus, jie labai geri, man labai patinka, nepalyginsi su kitais....


Nemanau, kad juose yra chemijos lotuliukas.gif Manau, kalbate apie kepiniu miltus (Exstra, karaliski ar pan, berods, mama vaikystej juos vadindavo kruopmilciais). Ju tiesiog rupumas yra didesnis ir mazo peleningumo (numeriukas ant ju turetu but apie 405 arba mazesnis). Jie tinkami tik labai aukstos kokybes gaminiams, tuo tarpu blynams, keksams as naudoju 550 miltus (man su jais net skaniau gaunasi). Koldunams galima dar peleningesnius naudot.
Uzsieny (kiek buvau JAV, Vokietijos, UK - speju, visur) yra tam tikri miltu misiniai kartu su kepimo milteliais, kai kurie su kiausiniu, pieno milteliais, skirti kepiniams ar kazkam konkreciai (pvz, blynams). Tai va sitie, galima teigti, kad yra su chemija.
Tuo tarpu tos, kurios kepa duonas, pyragus mielinius, ar gaunate LT miltu (kvietiniu) duonai? kodukas ju virs 1000 (zodziu, antrarusiu miltu)? Man nepavyksta tokiu atrasti sad.gif Na, radau, bet po 25 ar 50 kg man tikrai nereikia biggrin.gif
Atsakyti
nu gal ir be chemijos, tik paspeliojau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Shiduh @ 2007 01 24, 12:53)
, nebeatsimenu kaip jie vadinasi, gal "karaliski", ant poko yra uzrasyta, kad skirti aukstos kokybes konditeriniams kepiniams kepti. nu toks tradicinis miltu pokas, tik popierius slidus, sviesus, o ant prieko atrodo raudonas dar kazkoks yra. prie visu miltu buna kiekvienoj parduotuvej, gal yra ir kitu firmu. ju ir konsistencija skiriasi nuo paprastu miltu, tokie kaip ir rupsni, man primena labai smulkias manu kruopas.

vat butent is situ man nieko nesigauna, tik puspadziai lotuliukas.gif
Atsakyti
Sonatina, ruošiuosi šiandien kept "Šokoladiniai keksiukai su bananais", ar galiu didelėj formoj, skirtoj tik vienam keksui, kepti? (užsakiau sil. formelę mažiems, bet tik gausiu po 2-3 sav., o taip nenoriu laukt doh.gif )
Atsakyti
Aš tų ekstra miltų praktiškai nenaudoju (t. y. kelis kartus pamėginau ir jokio stebuklo tongue.gif ), tad perku paprastus smile.gif

Mama_Tania, žinoma, kad gali smile.gif (pagal bet kokių keksiukų receptą galima kepti didelį keksą, tik reikia pailginti kepimo laiką...)
Atsakyti
Vakar aš pagaliau pabandžiau Acharoni obuolių pyragą. Nu skaniai thumbup.gif , tik, atrodo, mano obuoliai nebuvo rūgštūs, o gavosi toks su rūgštele g.gif , mąstau, nuo ko blink.gif
Atsakyti