Įkraunama...
Įkraunama...

Skanaus! - 7

QUOTE(Sonatina @ 2007 01 24, 14:49)
Mama_Tania, žinoma, kad gali smile.gif (pagal bet kokių keksiukų receptą galima kepti didelį keksą, tik reikia pailginti kepimo laiką...)

aciuks.gif
doh.gif pamiršau paklausti apie kepimo laiką, nes parašyta neperkepti keksiukų? kiek vieną didelį tokį keksą reiktų kept? blush2.gif
Atsakyti
kiek laiko kepti vyniotini is universalaus blyno, jei viduj pakepintas farsas su pievagrybiais ?
Atsakyti
laurindre, smagu, kad pyragas gavosi skanus smile.gif

Mama_Tania, manyčiau, kad kepti reikėtų 45 - 60 min. (tikrink pagaliuku, tik žiūrėk, kad pataikytum ne į šokolado gabaliuką ax.gif )

mamushka, tiesiog žiūrėk, kol apskrus šiek tiek, na gal 10 - 15 min. g.gif
Atsakyti
dar vienas klausimas, kokio tirstumo turi but tesla ? miltu parasyta 250 ml ? kiek cia bus gramais ? blush2.gif
Atsakyti
mamushka, tešla gausis labai skysta, neišsigąsk... mirksiukas.gif Miltų bus gal apie 150 g g.gif
Atsakyti
QUOTE(Shiduh @ 2007 01 24, 12:53)
cake flour yra labai aukstos kokybes miltai, pas mus irgi tokiu yra, nebeatsimenu kaip jie vadinasi, gal "karaliski", ant poko yra uzrasyta, kad skirti aukstos kokybes konditeriniams kepiniams kepti. nu toks tradicinis miltu pokas, tik popierius slidus, sviesus, o ant prieko atrodo raudonas dar kazkoks yra. prie visu miltu buna kiekvienoj parduotuvej, gal yra ir kitu firmu. ju ir konsistencija skiriasi nuo paprastu miltu, tokie kaip ir rupsni, man primena labai smulkias manu kruopas. ir istikruju gaminiai su jais buna visai kitokie. bet man rodos ten dar ir chemijos kazkokios yra privaryta, o gal ir ne  g.gif riks prie progos pardej atidziau apziuret.

as irgi situos miltus naudoju, jie man patinka thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Sonatina @ 2007 01 24, 15:08)
Mama_Tania, manyčiau, kad kepti reikėtų 45 - 60 min. (tikrink pagaliuku, tik žiūrėk, kad pataikytum ne į šokolado gabaliuką ax.gif )

aciuks.gif

blush2.gif kokio dydzio turetu buti sokolado gabaleliai blush2.gif
Atsakyti
Mama_Tania, tarkim, kad 0,5 x 0,5 cm biggrin.gif (tiesiog šokoladą sulaužiau į gabaliukus pagal griovelius, o tada kiekvieną gabaliuką dar į 4 dalis...) 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Mama_Tania @ 2007 01 24, 16:36)
aciuks.gif

blush2.gif kokio dydzio turetu buti sokolado gabaleliai blush2.gif


As kiekviena kavdratuka perpjoviau i 4 dalis. Naudojau Karunos juoda ir Showgeten baltaji. Kita karta gal kepciau vien su juodu sokoladu - man jis ten skanesnis pasirode (keksiukuose).
Atsakyti
QUOTE(Katu @ 2007 01 24, 16:45)
As kiekviena kavdratuka perpjoviau i 4 dalis. Naudojau Karunos juoda ir Showgeten baltaji. Kita karta gal kepciau vien su juodu sokoladu - man jis ten skanesnis pasirode (keksiukuose).


Aš ir kai kepiau bananiniu keksiukus, tai dėjau tik baltą šokoladą, tai draugas pasakė, kad jam skaniau su pienišku arba juodu:))
O dar kalbant apie keksus, tai po kol kas jam skaniausias - varškės su šokolado gabaliukais:)))


Papildyta:
QUOTE(agotas @ 2007 01 24, 13:20)
Aciu tau labai 4u.gif  Net mano drauges dabar zino kas yra Sonatina thumbup.gif 



Aga, mano draugas jau sakė, čia kaip šeimos narys, nes jau taip dažnai vardą mini biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Sonatina @ 2007 01 14, 11:51)
Makaronai su krevetėmis


Sonatina norėjau paklausti kaip geriau paruošti tokį patiekalą tik vietoj krevečių dėsiu kalakutienos filė rolleyes.gif ar reikia tada dėti visus produktus gal kuris nelabai tinka prie kalakutienos g.gif ir kaip geriau daryti,ar kalakutieną atskirai pakepinti ar kartu patroskinti su pomidorais ir padažu smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bea: 24 sausio 2007 - 16:39
daffni, prajuokinai su tuo šeimos nariu biggrin.gif

Rituxx, manau, kad viskas tinka prie kalakutienos, tik aš ją pirmiausiai atskirai pakepinčiau smile.gif
Atsakyti