Įkraunama...
Įkraunama...

Skanaus! - 7

QUOTE(Sonatina @ 2007 02 04, 19:10)
Triufelių torto[/url] pertepimas, bet jis geriau tiktų su šokoladiniu biskvitu... g.gif Nors gal ir ne... Gal ir su baltu tiktų... rolleyes.gif

Tai va as del sokoladinio ir ziurejaus ax.gif Nes dariau sokoladiny biskvita ir pertepiau paprasta grietinele.Na zinoma isplakiau kartu su cukraus pudra,citrinos rugsteles,tradiciny ir paprasciausia varianta.Prdejau avieciu,sulaisciau portu.......Bet noreciau kazka pakeist,nes grietinele ne pats geriausias variantas.O biskvita,tai kepu pagal tavo kriausiu kekso recepta,man jis thumbup.gif tik y visa biskvita dedu kakavos.Na paprasta greita ir tikrai skanu rolleyes.gif Kas valge tas gyre,kad dar norim blush2.gif Nu prisigyriau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Sonatina @ 2007 02 04, 19:46)


koalyte, gaila, kad taip nutiko, bet ir manau taip, kaip Portuke, želatina nebuvo vienodos temperatūros su varškės mase... Tad kokį tortą svečiams patiekei? rolleyes.gif



Kadangi sveciais buvo mano tevai, tai nepabijojau ir toki "nevykusi " varianta duoti paragauti. Pati mase labai skani buvo, bet kaip ir Portuke sake , jautesi zelatinos gabaliukai.Brolis tai net nesuprato, kad cia turejo kitaip buti, sake skanu, nu o mama tai kulturingai "nutylejo", taip saknt "durnas nesupras, o protingas nesakys".
Tik ateiciai noreciau suzinoti, kaip mase reikia sumaisyti su zelatina? Man atrode, kad pakankamai gerai buvo atvesusi zelatina g.gif
Atsakyti
Sonatina, Marsu sveciai liko suzaveti ax.gif Aciu uz receptuka 4u.gif 4u.gif 4u.gif Kai visiems pasakiau, kad tortas bus su MARS sokoladukais, niekas netikejo, kad is ju torta galima padaryt tongue.gif Ai, bent jau man, tose vietose, kur buvo sokoladukai, buvo skystis toks nuo ju. Cia taip ir turejo buti? Na, man tai toks ale padaziukas gavos, o ir sveciai nesiskunde smile.gif Tik siaip idomu, ar taip turejo but
QUOTE(koalyte @ 2007 02 04, 20:16)
Tik ateiciai noreciau suzinoti, kaip mase reikia sumaisyti su zelatina? Man atrode, kad pakankamai gerai buvo atvesusi zelatina  g.gif

Na, as giretinele ir sureli laikiau pora val kambario temp... Ir viskas gavosi gerai. Zelatina piliau po truputi ir vis maisiau... Ir tau kita karta pasiseks mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(laurechka @ 2007 02 04, 22:45)
Ai, bent jau man, tose vietose, kur buvo sokoladukai, buvo skystis toks nuo ju. Cia taip ir turejo buti? Na, man tai toks ale padaziukas gavos, o ir sveciai nesiskunde smile.gif  Tik siaip idomu, ar taip turejo but

Man irgi taip buvo, nors šokoladukai buvo "Manija", pagalvojau, kad dėl to, bet vadinasi ne g.gif
Atsakyti
QUOTE(laurechka @ 2007 02 05, 00:45)
Ai, bent jau man, tose vietose, kur buvo sokoladukai, buvo skystis toks nuo ju. Cia taip ir turejo buti? Na, man tai toks ale padaziukas gavos, o ir sveciai nesiskunde smile.gif  Tik siaip idomu, ar taip turejo but

Man irgi taip buvo su tuo skystymuku blush2.gif Maniau,kad ne taip kazka padariau g.gif
Skanumo tai labai skanu thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo 1-oji mama: 04 vasario 2007 - 23:06
vakar kepiau dešreles susuktas tešloje,pagal močiutės mielinės tešlos receptą..gavosi thumbup.gif ....vaikai šiandien į mokyklą išsinėšė pietums ax.gif
Atsakyti
QUOTE(1-oji mama @ 2007 02 05, 00:05)
Man irgi taip buvo su tuo skystymuku blush2.gif Maniau,kad ne taip kazka padariau g.gif
Skanumo tai labai skanu thumbup.gif



Žiūriu savaitgali buo "marsų":))) aš irgi vakar dariau, tik su manijom, tai skytis biškiuką išbėgo ir aš šiaip viską darau ne su ta želatina kur reikia brinkyti, bet paprasčiausiai nusiperku tokią, kur reikia karštam vandeny išmaišyt ir viskas ax.gif
tik nesuprantu, kodėl jums sušoko gabalais, nes aš taip sakant neiškentusi dar šiltą ją supyliau blush2.gif .
Na o mano pastebėjimai: kitą kartą dėsiu dar daugiau želatinos, mažiau grietinėlės, gal kokio jogurto vietoj grietinėlės, nes mano brangusis sakė, kad jam nesijaučia varškės:))))Trys pokeliai varškės, o jam nesijaučia mat:)))
Atsakyti
o aš dariau kiaulieną su pievagrybiais vyno ir grietinėlės padaže. skonis superinis thumbup.gif labai patiko. Sonatina 4u.gif
Atsakyti
Sveikutes,

As irgi kai ilindau i Sonatinos receptus - tai jau kuri laika daugiau nieko nedarau - tik is ju ir kepu tongue.gif tongue.gif tongue.gif
Isisukau i kesus - kazkaip man jie pastaruoju metu patys skaniausi - isbandziau ir varskes keksa, i rmedaus kesa, ir keksa su sokolado gabaliukais ir keksa su melynemis tongue.gif tongue.gif tongue.gif nu ziauriai skanus ir labai lengvai pagaminami thumbup.gif Labai tau aciu Sonatina uz puikius receptus 4u.gif

Atsakyti
QUOTE(Agnužėlė @ 2007 02 05, 10:10)
As irgi kai ilindau i Sonatinos receptus - tai jau kuri laika daugiau nieko nedarau - tik is ju ir kepu tongue.gif  tongue.gif  tongue.gif

Aš irgi thumbup.gif
Vakar buvo purūs kotletai, šiandien kiaušinių-faršo vyniotinis, rytoj bus kiauliena su pievagrybiais vyno ir grietinėlės padaže biggrin.gif Viskas puikiausiai gaunasi ir be galo skanu thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Martyna: 05 vasario 2007 - 11:21
Skubu pasigirti - dariau kalakutienos zuikį su sūriu - na man labai labai patiko - ir mano šeimyna valgė su mielu noru. Dar liko šiandienai - paragavau - tai kaip Sonatina rašė - labai skanus ir šaltas thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
"Užsikabinau" aš čia už šių receptų wub.gif
Dar pabandžiau kalakurienos faršo vyniotinį su sūriu. Nu patiko labiausiai thumbup.gif
Atsakyti