Įkraunama...
Įkraunama...

Skanaus! - 7

QUOTE(Brno @ 2007 02 06, 11:21)
Sonatina, norejau paklausti, daznai receptuose minima, kad reikia tarkim 5 gramu sausu mieliu. O jeigu imti ne sausas, o tas kitokias, kubeliais isfasuotas, tai cia koks kiekis butu?
Aciu  4u.gif

Sonatina, ir as to pacio noriu pasiteirauti, koki kieki reikia deti mieliu, kurios parduotuveje isfasuotos po 100g, jei recepte buvo minima 3.5g sausu mieliu g.gif ?

Ir dar, kur galima nusipirkti tu sausu mieliu, kuriam parduotuves skyriuj ieskoti?
Atsakyti
user posted image

Avokado salotos su ryžių vermišeliais

200 g kalmarų (tuno, lašišos ir t. t.)
1 didelis avokadas
200 g ryžių vermišelių
šiek tiek žalių salotų lapelių
2 - 3 svogūno stiebeliai

PADAŽAS
2 v. š. sojos padažo
1 v. š. citrinos sulčių
1 a. š. žuvies (austrių) padažo
1 a. š. cukraus (medaus)
žiupsnelis malto arba ½ a. š. tarkuoto šviežio imbiero
1 v. š. sezamo sėklų

Išvirti vermišelius, nupilti vandenį ir užpilti pusę paruošto padažo. Supjaustyti kalmarus arba susmulkinti žuvį, skiltelėmis supjaustyti avokadą. Dėti į lėkštę šiek tiek vermišelių, salotų lapelių ir kitus ingredientus. Užpilti likusiu padažu ir pabarstyti paskrudintomis sezamo sėklomis.

P. S. šįkart dariau su tunu, užpilo dariau dvigubą kiekį ir vietoje sezamo užbarsčiau pomelo (labai jį mėgstu rolleyes.gif )...
Atsakyti
nighttingale, supratau... ax.gif Na, tikiuosi, tinginys gavosi tikrai skanus... biggrin.gif

Sandriuks, tikiuosi išsirinksi kokį nors skanų pertepimą... rolleyes.gif

koalyte, želatiną reikia pilti labai lėtai plona srovele ir nuolat maišyti...

laurechka, Martyna, 1-oji mama, tiesą sakant, ir man to skysčio susidarė, tai nežinau, ar taip ir turi būti... ax.gif Bet skonio tai negadino, tai nesukau galvos... tongue.gif Bet svarbiausia, kad jums buvo skanu... 4u.gif

bjaurybe, džiaugiuosi, kad bandelės puikiai pavyko smile.gif

daffni, malonu, kad ir jums patiko "Marsas" smile.gif Parašyk, kaip gausis po visų numatomų modifikacijų biggrin.gif

kriziuk, labai džiaugiuosi, kad mėsa patiko smile.gif

Agnužėle, ačiū 4u.gif O keksai ir keksiukai tikrai super dalykas (kai gerai išmoksti juos daryti ax.gif )

Martyna, džiaugiuosi, kad randi ką pasirinkti gaminti ax.gif

editam, malonu, kad zuikis patiko smile.gif

Betse, džiaugiuosi, kad ir tau zuikis patiko 4u.gif

jurattele, na ir darbelio turėjai... bigsmile.gif Labai malonu, kad viskas pavyko ir patiko thumbup.gif

seima, mano kepimo popierius irgi rudas, bet pirktas TP ir tikrai man labai patinkantis... g.gif Kai bandžiau iškart juos vynioti ir man atrodė, kad prilipę prie popieriaus, bet po minutės puikiai nusiėmė ir susivyniojo... Pamėgink pakeist kepimo popierių...

jurginėli, svarbiausia, kad išsigandusi nesutrikai ir padarei iki galo 4u.gif Džiaugiuosi, kad galutinis rezultatas gavosi geras smile.gif

Papildyta:
Portuke, manau, tikrai reikėtų vietoje kakavos įberti tiek pat miltų smile.gif O mėsą apkepti keptuvėje - gudri mintis bigsmile.gif
Morkų vyniotinį būtinai pamėgink - čia tikrai ženklas lotuliukas.gif

Pingvinuk, džiaugiuosi, kad varškėčiai patiko smile.gif

matre, malonu, kad receptas patiko 4u.gif

Brno, džiaugiuosi, kad desertas gavosi puikus rolleyes.gif O su mielėm yra taip: 7 g sausų mielių = 20 g presuotų mielių smile.gif Tik žinoma, nebūtina taip jau sverti (tarkim, jei pakelis 42 g, tai dėk pusę ir viskas smile.gif )...

shanet, na ir ataskaita bigsmile.gif Viskas atrodo thumbup.gif Labai džiaugiuosi, kad patiko ir pavyko smile.gif

Įsimylėjusi Boruže, nors mamushka jau ir atsakė (ačiū 4u.gif ), bet pasikartosiu - sausainius reikia susmulkinti praktiškai į miltelius, tad gali sutrupinti ir kočėlu smile.gif O želatiną ruošk taip, kaip pas tave nurodyta ant pakelio (nes būna keli želatinos variantai - tiesiog išmaišoma karštame vandenyje ir tokia, kurią reikia brinkinti ir tirpinti garų vonelėje) 4u.gif

*Miuriele*, sausų mielių ieškok prie kepimo miltelių, želė ir pan. Būna nedideli pakeliai po 5,5 arba 7 arba 11 g (dar yra ir didelės fasuotės po berods 250 g smile.gif )
O jei vietoje 3,5 g sausų mielių dėsi presuotų, tai reikėtų dėti 10 g (dešimtadalį 100 g pakelio) 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Sonatina @ 2007 02 06, 11:02)
user posted image

Avokado salotos su ryžių vermišeliais

200 g kalmarų (tuno, lašišos ir t. t.) ...

ir vietoje sezamo užbarsčiau pomelo (labai jį mėgstu rolleyes.gif )...[/i]


o žuvis turi būti konservuota ar kepta irgi tinka?Lašišos kaip tik turiu žalios bigsmile.gif

O kas tas pomelas ir kur galima nusipirkt?

Dar klausimėlis visoms merginoms. Ar jūs kaip ir priklauso sijojat miltus į konditerinius gaminius? Tikiu, kad eriau juos sijot, bet taupant laiką ir neturint sijojimo indo gal ir taip bus neblogai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Sonatina @ 2007 02 06, 12:28)

*Miuriele*, sausų mielių ieškok prie kepimo miltelių, želė ir pan. Būna nedideli pakeliai po 5,5 arba 7 arba 11 g (dar yra ir didelės fasuotės po berods 250 g smile.gif )
O jei vietoje 3,5 g sausų mielių dėsi presuotų, tai reikėtų dėti 10 g (dešimtadalį 100 g pakelio) 4u.gif

Labai dekui uz info biggrin.gif Planuoju daryt picai tesla smile.gif
Beje, vakar dariau zuvies file prancuziskai, labai skanu thumbup.gif
Atsakyti
Monica, žuvis tikrai tinka ir kepta smile.gif O pomelo (arba didysis greipfrutas) atrodo štai taip:

user posted image

Dabar jų yra visos parduotuvėse ir turguose smile.gif Man daug skaniau už paprastą greipfrutą... rolleyes.gif

*Miuriele*, tikiuosi pica gausis skani smile.gif
Atsakyti
[quote=Įsimylėjusi Boružė,2007 02 05, 23:42]
[quote=Sonatina,2007 01 08, 11:33]
user posted image

. Sausainius susmulkinti blenderyje ir sumaišyti su ištirpintu sviestu.

Sonatina,as neturiu blenderio,kuo galeciau ji pakeisti? Ar galeciau sausainius sudeti i maiseli ir poto sutrupinti su kocelu ar cia stambiau nei trupiniais reikia? blush2.gif

Želatiną užpilti 60 ml vandens, išbrinkinti ir ištirpinti ant nedidelės ugnies.
O kaip ten ja brinkint reikia? Ar negaleciau paprasciausiai zelatina istirpint karstame vandenyje? unsure.gif Nezinau kaip papuosti torta,noriu nustebinti savo MB mums svarbia proga wub.gif Patarkite kokiu sventiniu papuosimu,meiles tema wub.gif
[/quote]


O aš šiam torčiukui sausainukus sutarkavau burokine tarka. Labai greit man jie virto trupiniais ir blenderio nereikėjo. Man kažkaip baisu, kad mano blenderis neatlaikys sausainių smulkinimo lotuliukas.gif kažkaip aš su juo varškę pertrinu, daržoves smulkinu, bet sausainių nedrįsau smulkint. Bandykit su tarka. Tikrai lengva ir greita. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Sonatina @ 2007 02 06, 12:54)
Monica,  O pomelo (arba didysis greipfrutas) atrodo štai taip:

user posted image

Dabar jų yra visos parduotuvėse ir turguose smile.gif Man daug skaniau už paprastą greipfrutą... rolleyes.gif

[


O as ir nežnojau, kad jis taip vadinasi:)) aš irgi jį žiauriai mėgstu, paprastų niekda nevalgiau ir nevalgysiu, man jie tokie neskanūs....


Papildyta:
Aš dar dėl to Marso ax.gif
Maniškis užsinorėjo, kad Marso apačia būtų tokia kaip varškės šokoladinio trupinėlio g.gif , tai aš skaičiau, kad kažkas sakė, akd galima trupinius sumaišyti su džemu. O tai čia taip nesustings, ar kaip? O jei pagrindą iškepsiu, tai kai užkrausiu po to želatininę varškę, jaučiu nieko doro nesigaus...
Nu patarkit kaip tą apačią padaryt minkštesnę mirksiukas.gif
ir kokį džemą rekomenduotumėte?
Atsakyti
QUOTE(daffni @ 2007 02 06, 12:22)
Nu patarkit kaip tą apačią padaryt minkštesnę  mirksiukas.gif
ir kokį džemą rekomenduotumėte?

Gali ir ant biskvito det ta mase varskes. Viskas bus gerai mirksiukas.gif Bet nesigavo ta sausainiu mase kieta. JI kazkiek suminkstejo nuo varskes mases mirksiukas.gif Mano vyresnelis tai kaip tik tik sausainius nuvalge ir sako- skanus tortas lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
user posted image

Kiauliena druskoje

1 kg kiaulienos
1 kg druskos
1 rozmarino šakelė
1 lauro lapelis
1 v. š. juodųjų pipirų
1 kiaušinio baltymas

Rozmariną, lauro lapelį susmulkinti, pipirus sugrūsti. Prieskonius sumaišyti su druska ir baltymu.
Kepimo skardą iškloti kepimo popieriumi, paberti šiek druskos, ant jos dėti mėsos gabalą, užberti likusią druską ir rankomis apspausti, kad būtų padengtas visas mėsos gabalas iš visų pusių.
Kepti iki 220º C įkaitintoje orkaitėje 1,5 val. Prieš patiekiant, nuimti druskos apvalkalą.

P. S. gavosi labai skani mėsa smile.gif , tik aš kepiau išpjovas, ir, matyt, kepiau per ilgai (1 val.), tad siauriausios vietos gavosi padžiūvusios ir per sūrios... Matyt, geriausiai tiktų nugarinės ar sprandinės gabalas... rolleyes.gif
Atsakyti
Sonatina, visa kilograma druskos sumaishyti su prieskoniais ir tuo baltymu? baltymas tam, kad druska geriau laikytusi, ar kam? bais idomu receptas
Atsakyti
Daivve 4u.gif

daffni, tai jei nori pagrindo, kaip Šokoladinio "Trupinėlio", tai ir padaryk jo tešlą, išklok formą ir apkepk smile.gif Tik prieš dėdama varškę gerai ataušink, kad neišsileistų 4u.gif

laurechka 4u.gif

aitta, būtent, visą kilogramą druskos (geriausiai tos paprastos kartoniniame pakelyje ax.gif )... O baltymas tam, kad druska laikytųsi ant mėsos, o ne nubyrėtų 4u.gif
Atsakyti