Įkraunama...
Įkraunama...

VELTINIS, # 14

Aš tai su kitokiu klausimu. Kadangi planuojam su šeima po Europą pasibastyt, tai pradėjau rinkt info apie visokias vietas ką kur aplankyt. Ir dabar galvoju, būtų visai smagu tuo pačiu ir rankdarbių (priemonių ir medž.)parduotuvę kokią aplankyt. Gal kuri buvote, ieškojote, žinote gal kokį pavadinimą ? Aš internetu kiek ieškau, vis išmeta tik internetines parduotuves doh.gif doh.gif doh.gif . Arba gal kuri žinote kaip ieškoti ? Kokie raktiniai žodžiai galėtų būti ? (vokiškai, angliškai, dar kaip nors...)
Atsakyti
Europa didele. Konkreciau reiketu. Ir mes gi jau Europa. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Sraigutė @ 2007 01 18, 13:31)
Oi, DIVA, pribloškei... thumbup.gif  thumbup.gif Na, sakau, reiia man ryžtis savo ciocę apvelt, niekaip liemenės nepabaigiu, o norėčiau kokį sarafaniuką nuvelt........ech.
Gerai būtų sekmadienį per meet'ą, ale va su patalpom sunkoka...Parašiau Gudrai, gal padės bigsmile.gif 

Klausykit, o kaip vadinasi ta etiketė maža, kur ant dibinių dedasi su autoriaus logu???
Ir kur jas daro?
Ar tai brangus malonumas?? g.gif


Jei nori ant popieriaus,tai paprasčiau būtų pačiai susimaketuoti ir namų spausdintuvu atsispausdinti, kanceliariniu peiliuku susipjaustyti ir skylamušiu skylutę prasikalus , virvelę pervėrus prie dirbinuko prisitvirtint lotuliukas.gif Ot pasakiau cool.gif Pačiai irgi reikia, ale ko tai delsiu, nedarau,tik kitoms patarinėju lotuliukas.gif
Firmose domėjausi tik dėl pakuotės-tai jei su nuosavu logotipu nori maišelių, mažiausiai 2000 vnt. reiktų užsakyt.O kaina priklauso nuo logotipo spalvų( spalvotas ar ne), maišelio dydžio ir medžiagos iš ko jis bus gaminamas.Todėl kainos kiekvienu atveju skirtingos.O kaip dėl etikečių - g.gif

Pabandyk per google paiešką įvesti pakuotė,įpakavimas, etiketė ar ką panašaus smile.gif
Atsakyti
Runciuke, jooo...europa mazhumele per placiai cia...o kad internetiniu parduotuviu nemestu, ieshkok per yellow pages. Vokishkai patarciau ieshkoti Bastel- & Hobbybedarf, anglishkai,- arts & crafts store ar ka panashaus unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(uups @ 2007 01 18, 15:37)
Runciuke, jooo...europa mazhumele per placiai cia...o kad internetiniu parduotuviu nemestu, ieshkok per yellow pages. Vokishkai patarciau ieshkoti Bastel- & Hobbybedarf, anglishkai,-  arts &  crafts store ar ka panashaus unsure.gif


Dėkui. drinks_cheers.gif Dėl europos dydžio, tai kadangi dar maršruto jokio nėra, tai pamaniau pasidomėt kur kas ir kaip blush2.gif
Atsakyti
o del etikeciu,- geriausia paciai atsispausdint ir deti, tarkim, koki shtampa (na,kaip vaikishki buna ar ish menu parduotuveliu). Ash,pvz, turiu skylamushi- avele....
user posted image

tiesa, ne visai tokia, bet man super atrodo butu etiketems thumbup.gif tik kad nepardavineju darbeliu lotuliukas.gif

Runciuke, jei vazhiuosit per vokietija,- kreipkis, - padesiu.Beje, vilnos ir priemones joms cia labai daznai parduodamos siulu parduotuvese mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo uups: 18 sausio 2007 - 14:44
QUOTE(Runciuke @ 2007 01 18, 15:42)
Dėkui. drinks_cheers.gif  Dėl europos dydžio, tai kadangi dar maršruto jokio nėra, tai pamaniau pasidomėt kur kas ir kaip blush2.gif



Jeigu užsuksi į Amsterdamą ir turėsi galimybę, aplankyk veltinio krautuves. Buvau praeitą savaitgalį ir netyčia radau net tris. Jeigu bus įdomu, parašysiu kur rasti. Bet ten tik gatavi autoriniai darbai, kur nusipirkti medžiagų neradau( buvau su vyru mirksiukas.gif ).


LĖLĖS ir kiti smagumai
Atsakyti
QUOTE(Lindra @ 2007 01 18, 13:20)
sveikos merginos, vakar pradėjau skaityt temas jūsų prirašytas apie vėlimą karsta.gif daaaug prirašėt  thumbup.gif (perskaičiau dar tik pirmą)  , atrodo norėčiau pamėginti, bet nei vilnos, nei žalio supratimo neturiu. kol kas labiausiai domina rutuliukai, karoliukai, o kas čia žino, kaip bus toliau smile.gif
Gal artimiausiu metu bus  organizuojami kursai Klaipėdietėms?
ar būtų galimybė organizuoti?

paskaityk cia;
http://www.tindirind...php?page_id=887
Atsakyti
QUOTE(Lindra @ 2007 01 18, 13:20)
sveikos merginos, vakar pradėjau skaityt temas jūsų prirašytas apie vėlimą karsta.gif daaaug prirašėt  thumbup.gif (perskaičiau dar tik pirmą)  , atrodo norėčiau pamėginti, bet nei vilnos, nei žalio supratimo neturiu. kol kas labiausiai domina rutuliukai, karoliukai, o kas čia žino, kaip bus toliau smile.gif
Gal artimiausiu metu bus  organizuojami kursai Klaipėdietėms?
ar būtų galimybė organizuoti?

Kursai organizuojami 2vietuose Veltinio namuose ir Kurybos akademijoj.
Nori sužinoti daugiau brūkštelk man mirksiukas.gif
Atsakyti
Grazu grazu ir nepakartojama smile.gif
O dabar turiu klausimuka: kaip nuvelti kvadratines formos veltinuka? Burbuliuka moku, bet kvadrata- neisivaizduoju kaip doh.gif Arba imeskit nuoroda, kur ieskoti info apie tai ax.gif Labai jau daug prirasyta visko cia. Busiu labai dekinga 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(DOSETH @ 2007 01 18, 16:13)
Kursai organizuojami 2vietuose Veltinio namuose ir Kurybos akademijoj.
Nori sužinoti daugiau brūkštelk man mirksiukas.gif

O lygtai minėjote, kad kursų neorganizuojat?Noirėčiau pasitobulinti bigsmile.gif tik kad toloka nuo Vilniaus biggrin.gif

Ačiū už ats visoms dėl etikečių, gal tikrai pradžiai pati kažką susikurpsiu..... mirksiukas.gif
Atsakyti
Noreciau atiduoti jusu teismui dar tris parsiukus 4u.gif

pasiuke
parsiene
parsyte
Atsakyti