Įkraunama...
Įkraunama...

VELTINIS, # 14


Runciuke, jei vazhiuosit per vokietija,- kreipkis, - padesiu.Beje, vilnos ir priemones joms cia labai daznai parduodamos siulu parduotuvese mirksiukas.gif
[/quote]

Jei galite ir man parasykite Kur Vokietijoje isigyti vilnos ir priemoniu vasario men. busiu vok, o taip pat ir Amsterdame.
Atsakyti
QUOTE(lekute @ 2007 01 18, 16:35)
  Jei galite ir man parasykite Kur Vokietijoje isigyti vilnos ir priemoniu vasario men. busiu vok, o taip pat ir Amsterdame.


shiaip jau, tai neapsimoka vokietijoj vilna pirkt unsure.gif gerokai brangiau,nei LT...nebent kokias nunofeltingui paruoshtas formeles ar siaip ka unsure.gif
koks vokietijos miestas domina?
Atsakyti
niekas manes nepagiria verysad.gif
nemoku su ta vilna elgtis verysad.gif verysad.gif verysad.gif
Atsakyti
labai grazios kiaulytes thumbup.gif o visoms jau atsibodo girt.. juk ir taip aisku kad SM negraziu darbeliu tiesiog nebuna wub.gif
Atsakyti
kazarniene,- nu grazhu...neshk i pagyru puoda, ten gal uoliau girama mirksiukas.gif (ale kas pas tave per meile kiaulems? mastau.gif)...o cia kazkaip ner kada girt... darbeliai visu grazhus, vienas uzh kita dailesni...dar linados vyniotini norejau pagirt thumbup.gif
Atsakyti
biggrin.gif veltiniui atskiras pagyru puodas reikalingas, biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif nugi visu darbeliai grazus, atsibodo tik ta pati rasyt uztat ir nebegiriu... dar nemaciau negraziu darbu... vieni tik gal mielesni, artimesni bet jokiu budu nera NEGRAZIU DARBU...
Atsakyti
QUOTE(linada @ 2007 01 18, 19:37)

klausykit, as sugalvojau iš ko galima pažinti velėją - iš gražių krūtų hihihi.gif juk pagrindinis pratimas tai knygos spaudimas prieš save, bet jei veli rutuliukus - panašiai išeina hihihi.gif cia net ne lyrinis, o kažkoks fiziologinis nukrypimas laugh.gif


uoj prajuokinai lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif . Eisiu į vonią apsižiūrėti lotuliukas.gif .


QUOTE(kazarniene @ 2007 01 18, 21:46)
niekas manes nepagiria  verysad.gif
nemoku su ta vilna elgtis  verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif


Moki moki mirksiukas.gif . Čia jokių abejonių negali būti.

Atsakyti
QUOTE(seava @ 2007 01 18, 18:34)
va jau kiek valandu,o as nieko rimto dar nenuveikiau. blink.gif
negaliu atsistebeti Diva, DOSETH ir kitomis .
ir vaikiukai maziukai  2.gif ir pagaql uzsakymus prigaminat visko ir dar sau.kaip jus spejat?kiek laiko mazdaug, nuo visu kitu reikalu atlieka veltiniui?kiek laiko per diena veliat?
  man daugiausia laiko atima pacios idejos sugalvojimas.kazka pradedu daryt ir tada vartau,delioju galvoju,derinu.ir taip kokias pora valandu prarandu..  eh  umn.gif



as tai idejas is anksto galvoju:) Jau kai veliu- mazdaug turiu gaminio vizija, spalvas, o siaip tai delioju irgi ilgai- na jau rasiau kazkada- batukams nuvelti reikia minimum 3 val, o ir siaip jei gaminys nedidelis- panasiai uztrunka- greiciau niekaip nesigauna- nebent ilgiau, jei didesnis daikciukas, sudetingesnis dekoras ar forma... o veltiniui laikas atimtas nuo buities- na vyras vaikus ziuri, arba ai jie miega, arba vietoj kambariu tvarkymo:))). Nakti nebent pabaigiu trinti- deliojuosi diena, nes patamsy nelabai aks gaunasi:)
Atsakyti
pazistama blush2.gif pas mane daugiausiai buitis ir kencia doh.gif
o dabar kai susigalvojau kilima, tai turbut menesi deliosiu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(*Diva* @ 2007 01 18, 21:20)
as tai idejas is anksto galvoju:) Jau kai veliu- mazdaug turiu gaminio vizija, spalvas, o siaip tai delioju irgi ilgai- na jau rasiau kazkada- batukams nuvelti reikia minimum 3 val, o ir siaip jei gaminys nedidelis- panasiai uztrunka- greiciau niekaip nesigauna- nebent ilgiau, jei didesnis daikciukas, sudetingesnis dekoras ar forma... o veltiniui laikas atimtas nuo buities- na vyras vaikus ziuri, arba ai jie miega, arba vietoj kambariu tvarkymo:))). Nakti nebent pabaigiu trinti- deliojuosi diena, nes patamsy nelabai aks gaunasi:)

kaip tau gerai, manasis jau su vaikais nebebuna.... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(vilke @ 2007 01 18, 22:32)
pazistama  blush2.gif pas mane daugiausiai buitis ir kencia  doh.gif
o dabar kai susigalvojau kilima, tai turbut menesi deliosiu  biggrin.gif

O dievul.... blink.gif Kilimą??? blink.gif Ot pasisekė... Aš tai jau vyriškoms tapcėms vos randu vietos išsideliot doh.gif Už tai šaliko negaliu pasidaryti... blush2.gif
oi pamiršau dar ką norėjau pasakyti smile.gif
DIVA jau Maja nu.... nu.... tikrai šį kartą žodžių trūksta wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif Nuotraukos vertos medalio, bitutė 50-ties, o mamytė su sugebėjimais tokiais 100 smile.gif na ir tėveliui kažkiek reiktų "atrokuot" mirksiukas.gif Kaip iš pasakos...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tapkute: 18 sausio 2007 - 22:15
QUOTE(tapkute @ 2007 01 18, 23:07)
O dievul....  blink.gif Kilimą???  blink.gif Ot pasisekė... Aš tai jau vyriškoms tapcėms vos randu vietos išsideliot  doh.gif Už tai šaliko negaliu pasidaryti...  blush2.gif


nu gal per skambiai pasakiau - kilimeli biggrin.gif si karta ne tokio dydzio darau, kaip ana syki, nors ir tas buvo nedidelis kaip kilimas, labiau jau dekis, vat noreciau didelio, bet dabar dar nesusiorganizavau bute vietos, kur laikyt ji, kol baigsiu viska deliot, kad vaikis neistasytu biggrin.gif ir dar nezinau, ar kantrybes uzteks lotuliukas.gif susigalvojau dizaina ir kilima 1.40 ant 2.30 bet kai paskaiciavau kiek laiko ji darysiu, tai atidejau doh.gif

beje, neziurit laidos poziuris per ltv? toj jaukio trobelej rode velta angeliuka su gelyte pakabinta wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vilke: 18 sausio 2007 - 22:29