Įkraunama...
Įkraunama...

VELTINIS, # 14

QUOTE(vilke @ 2007 01 18, 23:23)
nu gal per skambiai pasakiau - kilimeli  biggrin.gif si karta ne tokio dydzio darau, kaip ana syki, nors ir tas buvo nedidelis kaip kilimas, labiau jau dekis, vat noreciau didelio, bet dabar dar nesusiorganizavau bute vietos, kur laikyt ji, kol baigsiu viska deliot, kad vaikis neistasytu  biggrin.gif ir dar nezinau, ar kantrybes uzteks  lotuliukas.gif susigalvojau dizaina ir kilima 1.40 ant 2.30 bet kai paskaiciavau kiek laiko ji darysiu, tai atidejau  doh.gif

nu šaunuolė smile.gif sekmės darbe, kad ir kada bepradėsi 4u.gif
Aš tokius didelius daiktus nebent kaime galėčiau daryti biggrin.gif Gal mama išskirtų kokį kambarį "baseino" įrengimui lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(tapkute @ 2007 01 18, 23:31)
nu šaunuolė smile.gif sekmės darbe, kad ir kada bepradėsi  4u.gif
Aš tokius didelius daiktus nebent kaime galėčiau daryti biggrin.gif Gal mama išskirtų kokį kambarį "baseino" įrengimui  lotuliukas.gif


aciu smile.gif ale cia dar tik mintys. isivaizduoju, kad vasara gal ir lauke ant pievutes galima - issikloji sau pleveliu, bambuku ir kocioji, tik kad vejo nebutu, kol deliosi biggrin.gif
Atsakyti
doseth rasei kad organizuoja ir veltinio namai kursus, mane domintu tapkyciu, rankiniu ir kt velimas, gal galima butu issamesnes info? rolleyes.gif
Atsakyti
Oho. merginos, Jus ir saunuoles su tokiais placiais uzmojais kaip kilimo velimas. ax tai kazkai nesiryztu tokiems dideliems darbams. Bijau, kad pritruksiu jegu iskocioti toki dideli daikta (pas mane krutine dar maza laugh.gif karsta.gif )
Atsakyti
Sianakt net sapnavau veltinius. Sapnavau, kad mano dukra nuvele spalvota kilimeli doh.gif biggrin.gif
Dabar kai dukra eina i darza, tai as kiekviena diena veliu. Gal todel ir sapnuojasi. Nuo mano velimo kencia namai, draugai ir visi kiti. Kazin kaip tas velimas atrodo mano leliukui pilvuky.... g.gif g.gif

As tai pasigiriu, bet labai retai. Kai faze uzeina. Nelabai as megstu girtis, nes nepasitikiu savimi ir man vis atrodo, kad tie mano darbai nei siokie, nei tokie.
Pirmadieni nuveliau tasiuka, antradieni auskariukus, boruzeliu.... trciadieni turejau jau diena paskirti draugei(labai blogai) smile.gif O vakar nuveliau sali. Siandien velsiu kita sali... ax.gif 4u.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(uups @ 2007 01 18, 19:42)
shiaip jau, tai neapsimoka vokietijoj vilna pirkt unsure.gif gerokai brangiau,nei LT...nebent kokias nunofeltingui paruoshtas formeles ar siaip ka  unsure.gif
koks vokietijos miestas domina?


UUPS dekoju uz atsiliepima. Tai butu BOCHUM, HAGEN, ESSEN, GELSENKIRHEN

Ir labai aciu BALU uz inf. apie Amsterdama.

Atsakyti
QUOTE(larina @ 2007 01 19, 09:01)
Sianakt net sapnavau veltinius. Sapnavau, kad mano dukra nuvele spalvota kilimeli doh.gif  biggrin.gif
Dabar kai dukra eina i darza, tai as kiekviena diena veliu. Gal todel ir sapnuojasi. Nuo mano velimo kencia namai, draugai ir visi kiti. Kazin kaip tas velimas atrodo mano leliukui pilvuky.... g.gif  g.gif

As tai pasigiriu, bet labai retai. Kai faze uzeina. Nelabai as megstu girtis, nes nepasitikiu savimi ir man vis atrodo, kad tie mano darbai nei siokie, nei tokie.
Pirmadieni nuveliau tasiuka, antradieni auskariukus, boruzeliu.... trciadieni turejau jau diena paskirti draugei(labai blogai) smile.gif O vakar nuveliau sali. Siandien velsiu kita sali... ax.gif  4u.gif  blush2.gif

Ohooo kokie tempai smile.gif Draugei irgi i rankas vilnos reikejo ispraust tongue.gif Arba veltu arba pabegtu ir netrudytu tau darbuotis tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(lekute @ 2007 01 19, 09:08)
UUPS dekoju uz atsiliepima. Tai butu BOCHUM, HAGEN, ESSEN, GELSENKIRHEN

  Ir labai aciu BALU uz inf. apie Amsterdama.


Tai as jungiuosi prie tu kurioms reikia informacijos. Mano vyrelis siom dienom vokietijoje, tai gal ka paziuretu, jei kas pagelbetu ir paprotinku kur jam ziureti.
Galiu ir netaisiklingai parasyti, bet jau tiek to... Tai butu KAUFBEUREN ir MEMMINGEN.
Labai busiu dekinga ir skolinga biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Jumi @ 2007 01 19, 09:40)
Ohooo kokie tempai smile.gif Draugei irgi i rankas vilnos reikejo ispraust tongue.gif Arba veltu arba pabegtu ir netrudytu tau darbuotis tongue.gif

biggrin.gif Jau rezgiau minti, kad ir drauge galetu man padeti lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(larina @ 2007 01 19, 09:55)
biggrin.gif Jau rezgiau minti, kad ir drauge galetu man padeti lotuliukas.gif

burbuliukam velti hihihi.gif
Atsakyti
smile.gif
Atsakyti
QUOTE(lekute @ 2007 01 19, 07:08)
UUPS dekoju uz atsiliepima. Tai butu BOCHUM, HAGEN, ESSEN, GELSENKIRHEN


Idee (creativmarkt) parduotuviu adresai butu tokie:
Hagen
Elberfelder Str. 64, 58095 Hagen, Tel.: 02331/22516
Herdecker Str. 20, 58089 Hagen, Tel.: 02331/93080
Essen:
Erste Weberstr. 7, 45127 Essen, Tel.: 0201/239327
Bochum:
Hans-Böckler-Str. 8, 44787 Bochum, Tel.: 0234/67972
Idee tikrai buna vilnu ir kas su jom susije....Siaip dar siulu parduotuves verta tikrinti, ne kiekvienoj buna, bet daugelyj rolleyes.gif Ir mazhesnes parduotuveles,kur prekiaujama dazhais/lakais, ir pan.

QUOTE(larina @ 2007 01 19, 07:55)
Tai as jungiuosi prie tu kurioms reikia informacijos. Mano vyrelis siom dienom vokietijoje, tai gal ka paziuretu, jei kas pagelbetu ir paprotinku kur jam ziureti.
Galiu ir netaisiklingai parasyti, bet jau tiek to... Tai butu KAUFBEUREN ir MEMMINGEN.
Labai busiu dekinga ir skolinga biggrin.gif


gal hemmingen? siaip man nerodo, kad Idee butu nors vienam ish shitu,matyt, labai mazi miesteliai...rankdarbiu parduotuve yra tik viena Kaufbeuren:
Pracht Hobby-Bedarf GmbH
Gablonzer Ring 21, 87600 Kaufbeuren, Tel.: 08341/966119-0
tik nzn kaip ten su vilnom g.gif
Atsakyti
QUOTE(uups @ 2007 01 19, 10:53)
Idee (creativmarkt) parduotuviu adresai butu tokie:
Hagen
Elberfelder Str. 64, 58095 Hagen, Tel.: 02331/22516
Herdecker Str. 20, 58089 Hagen, Tel.: 02331/93080
Essen:
Erste Weberstr. 7, 45127 Essen, Tel.: 0201/239327
Bochum:
Hans-Böckler-Str. 8, 44787 Bochum, Tel.: 0234/67972
Idee tikrai buna vilnu ir kas su jom susije....Siaip dar siulu parduotuves verta tikrinti, ne kiekvienoj buna, bet daugelyj rolleyes.gif Ir mazhesnes parduotuveles,kur prekiaujama dazhais/lakais, ir pan.
gal hemmingen? siaip man nerodo, kad Idee butu nors vienam ish shitu,matyt, labai mazi miesteliai...rankdarbiu parduotuve yra tik viena Kaufbeuren:
Pracht Hobby-Bedarf GmbH
Gablonzer Ring 21, 87600 Kaufbeuren, Tel.: 08341/966119-0
tik nzn kaip ten su vilnom g.gif


Paziurejau tai tikrai gerai parasiau, bet gal tikrai per mazi miesteliai.
Aciu ir uz tiek.
Atsakyti