Įkraunama...
Įkraunama...

Gliukozės tolerancijos testas:

QUOTE(zazuna @ 2008 06 10, 12:51)
Likykis ir tikekis geriausio  cray.gif . Klinikose tikriausiai pas labai faina gydytoja pateksi, nes tik viena ja klinikose genetike zinau, tai Daiva Simanaviciute, labai gera ir tikrai profesionali gydytoja, pati pas ja tyriausi del savo lelytes (pries tai mano gine ir gasdino viskuo, nes buvo kraujavimai, be to mano vyras turi igimta sirdies yda, tad siunte i klinikas), viskas buvo OK  rolleyes.gif .
Svarbiausia nesinervuok ir nusiteik, kad vistiek cia tavo leliukas, tavo mazas stebuklas, kuri reikia mylet tik uz tai, kad jis yra, o ne del to koks yra.
SEKMES JUMS ABIEM!  4u.gif
Papildyta:
Kas del gliukozes tyrimo, tai pries isgeriant buvo 3,6 ,o po 4,9, tad sake viskas gerai.  mirksiukas.gif



Aciu uz palaikyma. Kaip tik ir ziurejo mane vakar echo D. Simanaviciute. Ir dar daugybe kitu gydytoju. Deja... Vilciu vaikuciui isgyventi nera visai cry.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Knyga @ 2008 06 11, 09:53)
Aciu uz palaikyma. Kaip tik ir ziurejo mane vakar echo D. Simanaviciute. Ir dar daugybe kitu gydytoju. Deja... Vilciu vaikuciui isgyventi nera visai cry.gif  verysad.gif

Bedalo uzjauciu verysad.gif verysad.gif verysad.gif . Laikykis verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Knyga @ 2008 06 11, 07:53)
Aciu uz palaikyma. Kaip tik ir ziurejo mane vakar echo D. Simanaviciute. Ir dar daugybe kitu gydytoju. Deja... Vilciu vaikuciui isgyventi nera visai cry.gif  verysad.gif


Sveikute, na o tu tikek savo STEBUKLELIU nestuke.gif . Kai padarys visus imanomus ir reikiamus tyrimus, tada jau galima galvot, kad vilciu nera, o dabar ju turi buti. Na as labai uz tave laikysiu kumstukus ir melsiuos, kad butu kokia klaida ir viskas butu paneigta. Sekmes ir stiprybes tau 4u.gif .
Mano gliukoze irgi 8.71, prasides visokie"dziaugsmai"... verysad.gif
Atsakyti
gaila, bet viskas buvo kaip gydytojai ir sake. Savo maziuko jau treciadieni netekau verysad.gif . Aciu visoms uz palaikyma ir linkiu sveiku, riebiu kleckiuku 2.gif
Atsakyti
QUOTE(Knyga @ 2008 06 16, 13:14)
gaila, bet viskas buvo kaip gydytojai ir sake. Savo maziuko jau treciadieni netekau verysad.gif . Aciu visoms uz palaikyma ir linkiu sveiku, riebiu kleckiuku  2.gif


cray.gif cray.gif cray.gif verysad.gif cry.gif console.gif console.gif
Atsakyti
o kam nors po gliukozės tolerancijos testo skyrė ne tik dietą, bet ir insuliną? su kokiais rodikliais? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Knyga @ 2008 06 16, 11:14)
gaila, bet viskas buvo kaip gydytojai ir sake. Savo maziuko jau treciadieni netekau verysad.gif . Aciu visoms uz palaikyma ir linkiu sveiku, riebiu kleckiuku  2.gif

Stiprybes tau ir tikejimo kuo didziausio, bei vilties, kad kitakart viskas kitaip bus. sad.gif unsure.gif angel_sadangel.gif console.gif cray.gif
Papildyta:
QUOTE(Relaxa @ 2008 06 17, 20:30)
o kam nors po gliukozės tolerancijos testo skyrė ne tik dietą, bet ir insuliną? su kokiais rodikliais? blush2.gif

Man kol kas insulino neskyre, bet minejo, kad reiks, jei rodikliai perkops nevalgius 5.5, o pavalgius po 2val. 7.5. Kol kas neperkopia. Pavalgius nebuvo pakiles daugiau nei 5.6 rolleyes.gif , tai gal pavyks apsiriboti dieta. O tau skyre insulina? Kokie tavo rodikliai buvo?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Linuska Z.: 18 birželio 2008 - 09:21
QUOTE(Linuska Z. @ 2008 06 18, 10:23)
O tau skyre insulina? Kokie tavo rodikliai buvo?

ne, neskyrė, bet man atrodo, kad reikėtų. kai pradėjau laikytis dietos ir apribojau saldumynus, vaisius ir kitus nerekomenduojamus produktus, labai padidėjo ketoninės druskos šlapime. tai nėra nekaltas dalykas, prisiskaičiau, kad vienas iš koregavimo būdų - insulinas. pas endokrinologą buvau, bet abejoju, ar tikrai pakanka vien dietos.
Atsakyti
mergaitės, kurioms skyrė dietą, ar Jums davė konkretų valgiaraštį ar tiesiog kaip man susakė, ko negalima valgyti, o toliau reikia pačioms tvarkytis, skaičiuoti? jeigu kam davė konkretų valgiaraštį, gal galite pasidalinti? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Relaxa @ 2008 06 19, 18:29)
mergaitės, kurioms skyrė dietą, ar Jums davė konkretų valgiaraštį ar tiesiog kaip man susakė, ko negalima valgyti, o toliau reikia pačioms tvarkytis, skaičiuoti? jeigu kam davė konkretų valgiaraštį, gal galite pasidalinti? blush2.gif

Man pasakė ko negalima valgyti ir viskas, stengiuos tuo nepiktnaudziaut ir tikiuosi viskas gerai bus ax.gif . Davė bukletus kur aprasyta kas galima, ko ne ir viskas. Aišku smagu būtų, jei kazkokią konkretesnę dietą skirtų, bet neužsiima jie... g.gif
Atsakyti
Gydytoja man užsiminė, kad jei cukrus padidėjęs tai yra kažkokia tai spec. nėštumo priežiūra? Gal žinot, kuo ji skiriasi nuo įprastos?
Atsakyti
Merginos o man įdomu, kai jus gėrėt ta giukoze ar jum buvo šlykštu, ar pykino, ar dar kas nors? g.gif
Nes aš išgėriau ir man labai skanu pasirodė, ir dar galėčiau išgerti blush2.gif jeigu duotu blush2.gif
Atsakyti