Įkraunama...
Įkraunama...

Gliukozės tolerancijos testas:

[quote=Irena G.,2012 09 12, 09:12]
Butu idomu suzinoti,vis del to, ka pasake ginekologe smile.gif

gine siuncia pas endokrenologa,del galimo nesciosios diabeto doh.gif
Atsakyti
[quote=pelite,2012 09 13, 18:23]
[quote=Irena G.,2012 09 12, 09:12]
Butu idomu suzinoti,vis del to, ka pasake ginekologe smile.gif

gine siuncia pas endokrenologa,del galimo nesciosios diabeto doh.gif
[/quote]


O tai tau...Reikia ire man tada aiskiau issiklausineti,neramu vis del to...
Atsakyti
Sveikos, siandien man dare ta nuostabuji testa. Pradzioje buvo 6,08 o kiek po to nepasake. Liepe laukti ketvirtiadienio vizito. Man idomu, toms kurioms nustate GD kokia savijauta buvo po gliukozes tyrimo? Nes mane tik kad pykina ir tiek. O gal cia neturi itakos rezultatams?
Atsakyti
QUOTE(miss_ @ 2012 09 17, 14:44)
Sveikos, siandien man dare ta nuostabuji testa. Pradzioje buvo 6,08 o kiek po to nepasake. Liepe laukti ketvirtiadienio vizito. Man idomu, toms kurioms nustate GD kokia savijauta buvo po gliukozes tyrimo? Nes mane tik kad pykina ir tiek. O gal cia neturi itakos rezultatams?

bloga nuo saldumo... 4u.gif pirminis per didelis unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(xiuke @ 2012 09 17, 14:57)
bloga nuo saldumo... 4u.gif pirminis per didelis unsure.gif

O jeigu pirminis per didelis, tai ir antras bus per didelis?Ar cia ne taisykle?Bloga nuo saldumo tai man buna. Bet po pietu man taip pat buna bloga, kaip noriu ko saldaus ax.gif
Atsakyti
QUOTE(miss_ @ 2012 09 17, 18:54)
O jeigu pirminis per didelis, tai ir antras bus per didelis?Ar cia ne taisykle?Bloga nuo saldumo tai man buna. Bet po pietu man taip pat buna bloga, kaip noriu ko saldaus  ax.gif

o kodel tu klausi? laukiesi? ir dare si testa? pirminis negali buti auksciau nei 5,6 nesciai ( rytinis taip pat...), pranes rezultatus ir zinosi ,kox antras rodmuo, virs 7,8, butina endokrinologo konsultacija, dieta arba dieta su insulino dozemis, ziurint , stebint glikemija 3ju dienu, 4kart dienoj...jei kas blogai viska paaiskins endokrinologas...
Atsakyti
QUOTE(xiuke @ 2012 09 18, 00:21)
o kodel tu klausi? laukiesi? ir dare si testa? pirminis negali buti auksciau nei 5,6 nesciai  ( rytinis taip pat...), pranes rezultatus ir zinosi ,kox antras rodmuo, virs 7,8, butina endokrinologo konsultacija, dieta arba dieta su insulino dozemis, ziurint , stebint glikemija 3ju dienu, 4kart dienoj...jei kas blogai viska paaiskins endokrinologas...

na taip, laukiuosi, klausiu nes pas gyd tik po keliu dienu. man idomu.
Atsakyti
QUOTE(miss_ @ 2012 09 18, 11:40)
na taip, laukiuosi, klausiu nes pas gyd tik po keliu dienu. man idomu.

kol kas koreguok mityba, kuo maziau angliavandeniu , streso... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(xiuke @ 2012 09 18, 15:27)
kol kas koreguok mityba, kuo maziau angliavandeniu , streso... 4u.gif

na taip, dabar taip ir darau, kiek pavyko rasti info nete....
o, sansu, kad bus geras rezultatas matyt mazai...?man vyras sako pakartoti (fuuu...) nes as vakare valgiau vynuoges kaip tycia... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(miss_ @ 2012 09 18, 16:33)
na taip, dabar taip ir darau, kiek pavyko rasti info nete....
o, sansu, kad bus geras rezultatas matyt mazai...?man vyras sako pakartoti (fuuu...) nes as vakare valgiau vynuoges kaip tycia... doh.gif

vynuoges daug turi cukraus...na parasyk kox bus 2as rodmuo...
Atsakyti
QUOTE(xiuke @ 2012 09 18, 16:39)
vynuoges daug turi cukraus...na parasyk kox bus 2as rodmuo...

antras rodmuo 4,54:) dziugu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Irena G. @ 2012 09 06, 18:08)
Sveikos, gal kuri iš nėštukių žino apie tokią situaciją kai išgėrus gliukozės po 2 val. rezultatas būna mažesnis? Pirmas kraujas parodė 4,44, po 2 h. - 2,77. Taip ir nesupratau ką tai galėtų reikšti... g.gif
Prašau patarimo ax.gif



Ir aš šiandien atlikau šį testą. Jokių man blogybių neįtarė, tik dėl amžiaus (nes man virš 35 metų) teko jį atlikti.

Iki gėrimo tos gliukozės buvo 4,44, po 5,70
tai kaip suprantu viskas gerai ax.gif
Atsakyti