Įkraunama...
Įkraunama...

Kontracepcija maitinančioms mamoms

As naudojau tabletes micro30 atrodo taip vadinasi, jos yra specialiai maitinancioms mamoms.
Atsakyti
As taip pat naudoju Pharmatex firmos zvakutes, bet, mano manymu, jos nera "itin patrauklios" naudoti. Gal geriau pasitarti su savo ginekologu ir pasirinkti ilgalaike kontracepcija, kaip pvz., spirale ar pan.
Atsakyti
As irgi naudojau Micro 30. Nejutau jokiu pasaliniu veiksniu, kai tuo tarpu naudojant kitas labai skaudedavo galva. Man labai patiko Micro 30 thumbup.gif Noreciau ir dabar naudoti tik neprisiruosiu nueiti pas ginekologe pklausti ar jos tokios pat veiksmingos nustojus maitinti g.gif
Atsakyti
man buvo atliktas cezaris pries tris menesiukus. Gydytojas patare naudoti PHARMATEX zvakutes, pirma karta jas naudoju ir nezinau ar patikimas daiktas, gal kas irgi naudojate arba kaip kitaip saugotes. As maitinu, tai tableciu gerti negalima. O menesines jau buvo viena karta (po 2 menesiu), o dabar nera vel, galvojau, kad gal pastojau, net testa nusipirkau, bet ne....nezinau ar pasitiketi zvakutem...o gal sutrikes ciklas? idomu ar taip gali buti?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo raimondziukas: 05 lapkričio 2004 - 21:23
kadangi maitini, ciklas gali buti nereguliarus.
apsaugai mes su vyru naudojom prezervatyvus wub.gif
Atsakyti
Man tai gydytoja sake kad kol maitini galima tik prezervatyvus naudoti, beto manau kad tai patikimiausia.
O spirale galima bus isideti tada kai nebemaitinsi, kiek girdejau tai geras dalykas thumbup.gif
Atsakyti
Kol maitini, manau, geriausia - prezervatyvai
Atsakyti
spirales su variu maitinanchioms negalima, o tas mirena ar pn kur vadinas - galima, tipo kad tu hormonu kiekus tox minimalus,kad vaikiukui nekenkia, o apsauga thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE (raimondziukas @ 2004 11 05, 21:20)
man buvo atliktas cezaris pries tris menesiukus. Gydytojas patare naudoti PHARMATEX zvakutes, pirma karta jas naudoju ir nezinau ar patikimas daiktas, gal kas irgi naudojate arba kaip kitaip saugotes. As maitinu, tai tableciu gerti negalima. O menesines jau buvo viena karta (po 2 menesiu), o dabar nera vel, galvojau, kad gal pastojau, net testa nusipirkau, bet ne....nezinau ar pasitiketi zvakutem...o gal sutrikes ciklas? idomu ar taip gali buti?

menesines ir man buvo sutrike. Atsirade buvo 2 menesiai po gimdymo, po to dingo.Irgi testa pirkaus laugh.gif Atsirado vel po triju menesiu.O saugomes prezervatyvais, nes maitinu. Ne pats optimaliausias variantas, bet ka padarysi. Gydytoja sake, kad yra tableciu maitinancioms, bet ne vienai nerekomenduoja, nes chemija yra chemija.
Atsakyti
O man ginekologe sake, kad nors ir yra KT specialiai maitinancioms, ne vienai moteriai ju nesiulo ir man patare geriau negerti ir ta laikotarpi pakenteti su prezervatyvais. Chemija yra chemija ir netikiu, kad i piena visiskai nieko nekliuna. Jeigu man dermatologe net nerase hormoninio tepalo, kai turejau problemu del odos, tai ka jau kalbet apie geriamus.Sako, kad galima maitinanciom, o padarytu kas objektyvius ir nuodugnius tyrimus ir paaisketu, kad nemaza kieki gauna ir kudikis per piena blink.gif
Atsakyti
su tom pharmatex zvakutem, tai reikia laikytis instrukcijos ir gal bus visai ciki thumbup.gif nes ten negalima praustis muilu pries santykius ir t.t. rolleyes.gif
o vat su spirale, tai man viena ginekologe sake, kad po cezario spirales nerekomenduoja g.gif o kitas sake, kad galima g.gif
kiek gydytoju, tiek nuomoniu! doh.gif
Atsakyti
QUOTE (raimondziukas @ 2004 12 04, 11:55)

o vat su spirale, tai man viena ginekologe sake, kad po cezario spirales nerekomenduoja g.gif o kitas sake, kad galima g.gif
kiek gydytoju, tiek nuomoniu! doh.gif

Spirale yra puiki iseitis maitinanciai mamai ( nesvarbu kokia ji yra varine, auksine ar su hormonu) tiek gimdziusiai naturaliai tiek operacijos pagalba.Spirales minusai : gali buti skausmingos menesines, jos gali buti gausesnes nei anksciau, jei turima daug lyt. partneriu -galima infekcijos tikimybe.Taip kad jei bijomasi pirmu dveieju- reiktu isideti paprasta varine spirale, jei netiks - visada galima isimti ir nuostolis nedidelis apie 50 lt.Mirenos ( su hormonu)kaina 500 lt. Spiraliu dydis visu vienodas, visoms tinka.Spirale garantuoja apsauga 5 metams.Pasalinus vaisingumas ir galimybe pastoti atsinaujina tuoj pat.
Atsakyti