Įkraunama...
Įkraunama...

Kontracepcija maitinančioms mamoms

QUOTE (Tinulis @ 2004 10 16, 15:23)
As rasiau apie KT maitinancioms skyrelyje -kontraceptikai.Pati vartoju "Micronor"( tas pats Micro 30) cia spec. maitinancioms.Jokiu pokyciu savo atzvilgiu nepastebejau thumbup.gif

Norejau paklausti, ar tau gydytoja patare naudot sitas tabletes? As buvau nuejus pas gynekologe ir ji man pasake, kad kol maitinu krutimi ir nesergu menesinemis, saugotis nereikia..As pasakiau, kad tikrai kol kas nenoriu antro, o ji tik pridure, kad 98%, kad nepastosi. Tipo, tiek garantuoja ir kontraceptikai? Tai as tiesiog nezinau, ka daryti. g.gif
Atsakyti
miela LAURINTA.nezinau kokia ten tavo ginekologe kad taip sneketu visiska nesamone,kad jei maitini ir nesergi, negali pastuoti visiska nesamone gun_bandana.gif
jei nenori antro 2.gif , tai verciau saugokis. doh.gif
mano anita taippat, nesirgo ir maitino. mano vyra. bet pastuojo antru vakieliu visiskai netycia. buvo jau 4 men kaip pajuto judesius,nuejo pas daktarus ir nestuke.gif . TAIGI NEKLAUSIK TOKIU GYDYTUOJU, VERCIAU PAKIEISK JA bash.gif protest.gif
biggrin.gif SEIKIMIMAI
Atsakyti
saugotis reikia smartass.gif kai pasigimdziau pirma dukra maitinau kas 2val ir po 3men nuejau pasitikrint, gydytoja paklause kaip saugaus, o as sakau, kad niekaip, tipo maitinu. Zeme pradejo slyst is po koju, kai ji pasake, kad galiu buti nescia blink.gif gerai, kad nepasitvirtino smile.gif dabar visada saugausi.
Atsakyti
NE VISOMS 95 % IKI 4 MEN. -BUNA IR PO 2 MEN IVYKSTA NORMALI OVULIACIJA IR ATSIRANDA MENESINES, NET IR MAITINANT KRUTIMI...
Atsakyti
taip ir man gydytoja patare naudotis prezervatyvais. tik ka dayti ekstra atveju;nu pvz. plusus prezervatyvui. as isgeriau postinor. tik nezinau ar galima ir tiki viena. dabar neramu g.gif . ar jums taip nebuvo?
Atsakyti
Maitinanciom si kontracepcija netinka( turiu omenyje Postinor)
Atsakyti
QUOTE(Laurinta @ 2004 12 08, 14:01)
Norejau paklausti, ar tau gydytoja patare naudot sitas tabletes? As buvau nuejus pas gynekologe ir ji man pasake, kad kol maitinu krutimi ir nesergu menesinemis, saugotis nereikia..As pasakiau, kad tikrai kol kas nenoriu antro, o ji tik pridure, kad 98%, kad nepastosi. Tipo, tiek garantuoja ir kontraceptikai? Tai as tiesiog nezinau, ka daryti. g.gif

Sveikos mamytės biggrin.gif
nutariau prisijungti prie jūsų pokalbio. Man taip pat sakė, kad maitinant nepastosiu.
Kadangi su pirmais dviem pastojau sunkiai, tai nusprendėm nesisaugoti-kaip bus taip bus. Ir ka gi, tik budama penktame mėnesyje,sužinojau kad laukiuosi. Taigi nors ir maitinau, ir mėnesinių nebuvo-pastojau. Tačiau dabar nesigailiu visai, auginam dar viena nuostabų mažylį. Ir dabar jau saugojamės [prezervatyvais]. Laukiu kada atsiras mėnesinės. Kada jos maitinant atsiranda?
Atsakyti
QUOTE(Laurinta @ 2004 12 08, 14:01)
Norejau paklausti, ar tau gydytoja patare naudot sitas tabletes? As buvau nuejus pas gynekologe ir ji man pasake, kad kol maitinu krutimi ir nesergu menesinemis, saugotis nereikia..As pasakiau, kad tikrai kol kas nenoriu antro, o ji tik pridure, kad 98%, kad nepastosi. Tipo, tiek garantuoja ir kontraceptikai? Tai as tiesiog nezinau, ka daryti. g.gif


Pas mus jau 20 dienu po gimdymo visoms siulo siuos kontraceptikus. tongue.gif Aisku jei maitini pati.Is pradziu nesutikau,bet dabar naudoju ir lyg nieko,tik...man atrodo seksualinis potraukis sumazejo ohmy.gif (laaaabai blogai).
O ir tas -butinai tuo paciu metu ,nes jei 3 val.paveluoji -reikia dar savaite saugotis,tai paskui bijau (teko pora kartu 3 val. veluot ,viena kart vemiau,tai vel saugotis papildomai doh.gif )
Atsakyti
Sveikos,
kai nuvykau pas savo ginekologę dėl kontracepcijos, jinai man pasakė tokius dalykus:
1. spiralę dėti galima tik kai sulauki mėnesinių (kurios dar velniai žino kada atsiras user posted image
2. kontraceptikai maitinančioms - kategoriškai prieš, nes sako, tegu užauga ta vaikų karta, kurie buvo maitinami geriant kontraceptikus, tada žiūrėsim ar nebus šalutinio poveikio g.gif
3. naudoti žvakutes, su kuriomis ir vargstame po šiai dienai sad.gif
Turi suplanuot, kada smileysex.gif vyks, įsidėti, nu vienu žodžiu - be ryšio user posted image
Atsakyti
Pradėjau jau antrą micro30 dėžutę. Man mėnesinės atsirado ar ne po 1,5 mėnesio.O rizikuot su prezervatyvais nesinori (pažįstu keletą vaikų, tai ir atsiradusių šiam pasaulyje smile.gif ). Žvakutės irgi ne išeitis, baisiausias niežulys nuo jų paskui, malonumo 0..
Šiaip kai kalbėjau su savo gydytoja dėl kontracepcijos, ji sakė, kad micro30 kaip ir geriausia išeitis, nes hormonų ten minimaliai. Tik kad gert labai kruopščiai reik.
Atsakyti
Sveikutes
As labai dziaugiuos kad likimas man atsiunte mazyli taciau kazkaip dar pastoti kolkas nesinori. bet lietuvoje kontracepcijos pasirinkimas maitinancioms nekoks.

Norejau detis spirale - bet sake labiau tinka vyresnems .o ir isideti ja patariama tik prasidejus menstruacijoms ir pasidarisu tepinelius del vezio ir kt.
O spec. maitinancioms kontraceptines tabletes , pleistarai ir ziedai yra su hormonais.
Tad ginekologe patare naudoti prezervatyvus arba spermicidines priemones. taciau jos man nepatinka ir brangokos

Atsakyti
sveikos, gal kuri buvo patekusi i tokia situacija: gydytoja skyrė kt jeanine,bet pamirsau pasakyt taigi kad dar maitinu krutimi (dukrai 10 mėn).Taigi svarstau ar labai pakenks vaikui ? ar nutraukti tableciu gerima-visos pakuotes neishgeriau dar,maitinti stengiuosi kuo maziau.kaip daryt?
Atsakyti