Įkraunama...
Įkraunama...

Moteriškų genitalijų korekcija

Apklausa: Ar darytumetes plastine mot.genitaliju operacija? (526 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
Radau, kad čekų klinikoje daro sitas operacijas pjūvius atliekant per viduri lupytes, ispjaunama toks trikampis ir isvirsaus patempiama susiuvama, gaunasi , kad isoriniai lupu krastai lieka savi, nepaliesti, labai dailiai viskas atrodo ir naturaliai; hm dar noreciau pasiputlinti didziasias lupas, manosios tokios voso iskile del to ir nedengia mazuju...gal kas daretes?
Papildyta:
http://www.stream.cz...italii-zenskych
Atsakyti
QUOTE(ivakara @ 2012 09 14, 15:05)
Radau, kad čekų  klinikoje daro sitas operacijas pjūvius atliekant per viduri lupytes, ispjaunama toks trikampis ir isvirsaus patempiama susiuvama, gaunasi , kad isoriniai lupu krastai lieka savi, nepaliesti, labai dailiai viskas atrodo ir naturaliai; hm dar noreciau pasiputlinti didziasias lupas, manosios tokios voso iskile del to ir nedengia mazuju...gal kas daretes?
Papildyta:
http://www.stream.cz...italii-zenskych

doh.gif o tu Dieve,kas per nesamones,video ziaurus blink.gif
Atsakyti
QUOTE(ivakara @ 2012 09 14, 14:05)
Radau, kad čekų  klinikoje daro sitas operacijas pjūvius atliekant per viduri lupytes, ispjaunama toks trikampis ir isvirsaus patempiama susiuvama, gaunasi , kad isoriniai lupu krastai lieka savi, nepaliesti, labai dailiai viskas atrodo ir naturaliai; hm dar noreciau pasiputlinti didziasias lupas, manosios tokios voso iskile del to ir nedengia mazuju...gal kas daretes?
Papildyta:
http://www.stream.cz...italii-zenskych

jei buciau visa ziurejus,turbut nualpus buciau blink.gif mega_shok.gif swoon.gif bijau.gif
Atsakyti
Sveikos mergaites,

As irgi planuoju daryti sia operacija, taciau Jusu postuose nerandu pasisakymu kur daretes, kiek kainavo, kokie gydytojai operavo, kaip man planuojanciai zinoti pas koki GERA gydytoja apsilankyti? Kainos kiek ziuriu irgi labai svyruoja yra ir labai brangiu kainu, kaip zinoti ka rinktis? As planavau darytis Nortway pas gyd. Masiliuniene, bet jei butu koks geras gydytojas Kaune tai tikrai i Vilniu nesitrenkciau. Labai prasau pasidalinti info, man labai aktualu blush2.gif
Siaip mano gine uzsimine, kad kol neesu gimdziusi neverta daryti, tipo kai gimdysi vel viska isples, gal esat susidure?
Atsakyti
Kaune Mazylio gimdymo namuose:

Makšties ir tarpvietės bei lytinių lūpų plastinės operacijos;
Šiuolaikinės šlapimo nelaikymo operacijos.

Ginekologijos skyriuje teikiamos dienos chirurgijos paslaugos: pacientės privalo turėti gydytojo siuntimą bei atliktus bendrą kraujo ir biocheminius tyrimus.
Dienos chirurgijos skyriuje atliekamos diagnostinės, gydomosios, chirurginės procedūros. Pacientės tą pačią dieną išrašomos į namus. Išduodamas nedarbingumo pažymėjimas.
Socialiai draustoms pacientėms už suteiktas paslaugas mokėti nereikia.



QUOTE(egluziukas @ 2012 10 10, 11:46)
Sveikos mergaites,

As irgi planuoju daryti sia operacija, taciau Jusu postuose nerandu pasisakymu kur daretes, kiek kainavo, kokie gydytojai operavo, kaip man planuojanciai zinoti pas koki GERA gydytoja apsilankyti? Kainos kiek ziuriu irgi labai svyruoja yra ir labai brangiu kainu, kaip zinoti ka rinktis? As planavau darytis Nortway pas gyd. Masiliuniene, bet jei butu koks geras gydytojas Kaune tai tikrai i Vilniu nesitrenkciau. Labai prasau pasidalinti info, man labai aktualu blush2.gif 
Siaip mano gine uzsimine, kad kol neesu gimdziusi neverta daryti, tipo kai gimdysi vel viska isples, gal esat susidure?
Atsakyti
http://www.plastinec...rija/50?page=15
cia gan nemazai operaciju padaryta, tik as apie siuos gydytojus atsiliepimu negirdejau...
Atsakyti
Kas daretes noreciau paklausti:
jei daretes nemokamai, ar "atsidekojote" kazkiek gydytojui?
Kaip jautetes operacijos diena, diena po operacijos? ar tai tikra dienos operacija, kad po dienos galima grizt i darbus?smile.gif
ar niekam nebuvo kokiu komlikaciju?

beciau labai dekinga.
Atsakyti
QUOTE(smarty_978 @ 2012 08 28, 16:11)
Prabalsavau, kad niekada... bet is tikruju tai pvz jei po gimdymo butu didele trauma ( nu pvz nuplestas klitoris )  - tai tikriausiai rimtai apie tai pamastyciau....

lotuliukas.gif ka reik daryt kad jis nuplystu?
Atsakyti
Labukas,mane ir domina ši operacija,nes po gimdymo viena lupytė labai nutysusi nepatinka estetinis vaizdas ir kartais labai trugdo trinasi i kelnaites. smile.gif
Gal kas darėsi klaipėdoje ir kur bučiau labai dėkinga 4u.gif
Atsakyti
Sveikutes,
As esu jau pasidariusi sia operacija, pries darydama irgi skaitinejau si foruma tai galvoju pasidalinsiu ir as savo patirtim su kitom smile.gif dariausi Klaipedojo pas gyd.G.Gelzini. pacios operacijos tikrai nereikia bijoti, pakenteti reikia tik kol nuskausminamus suleidzia o po to jau nieko nebejauti..ir aisku po operacijos reiketu pasiplanuoti kokia savaite bent iseiginiu, nes kad ir koks darbas butu sunku bus ir vaiksciot ir sedet pradzioj. zodziu jei ka kas domintu klauskit placiau papasakosiu. operacija esu patenkinta, labai dziaugiuosi pagaliau ja atlikus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(miauka21 @ 2006 01 19, 10:44)
Turiu tokia problema/kompleksa, mano mazosios lytines lupos yra didesnes nei iprastai, radau kad sumazinimo operacija atliekama Baltijos amerikos klinikoje.Kaina 600lt.Visgi tai yra opercija ir rizikos yra.Noreciau jusu nuomones ar del tokio dalyku verta ryztis?Gal kazkuriai is jusu taip irgi yra?ir gal jus to nelaikot nei problema nei kompleksu?

Tai gal tų lūpų kaip pas mažą mergaitę norėtumėt? Tikrai įdomu su kuo lyginaties lotuliukas.gif Galit kastruotis ar net penį prisiauginti biggrin.gif Tik ar išvis ką nors dar jausite toje vietoje po tokios plastikos?
Atsakyti
as irgi noriu prisijungti,turiu ir as ta problemyte,sendien buvau pas savo ginekologe,pakalbejau o ji sako,kad nera problemu,viskas sutvarkoma.israse siuntima i valst.ligonine,tai dabar esu tokia laiminga,kad nesulaukiu kada operuos.moterys nekentekit,jei turit tokia problema ir jums trukdo gyvent,operuokites.toms kurios turi soc.draudima operacijos atliekamos nemokamai. thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kutkiene: 16 sausio 2014 - 14:18