Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikus atakuoja kosulys

QUOTE(*Vanille* @ 2005 10 22, 10:38)
Net negalvok nesikreipt į gydytoją- tokiai mažiulei būtina rimta gydytojo priežiūra, nes jinai neturi jokio imuniteto ir pati greitai su ligos sukelėjais nesukovos. Svarbu, išvengti komplikacijų ir teisingai gydyti, o tai tau patars tik vaikučio gydytojas.
P.S. Parašyk, kaip sekėsi gydytis rolleyes.gif

Labutis.. 4u.gif Na neblogai mums jau sekasi... O buvo tai neduok Dieve... Taip nutarem kita ryta mes su vyru musu maže nuvežt pas gydytoja... Gydytoja apžiurėjo, bet nieko baisaus nepasake, mažule papraščiausiai buvo truputi peršalusi, tai išraše lašu palašint i ausytes, nes sake nuo peršalimo jai paskausta ausytes ir sirupo no alergijos, nes dar buvo truputuka paberta, čia aišku nuo manes, nes maitinu savo pienu ir matos truputi padauginau šokolado, tai pradžiaj išberė mane o po to mažule ... Bet kas svarbiausia, prieš išeinant iš gyd. aš sakau gal ja pasveriam. tai gyd. taip ir padarė. Tai kaip pasake svori aš vos nepargriuvau, jai jau 2 sav. o svoris min. 400g. gimė 3.300. O aš ja kas 3-4 val, po val 1,5 val. maitinu. Tai išvados tokios kad pas mane labai mažai gaminasi pienuko ir dar neriebaus.. O aš jauna kvaila mamytė to net nesupratau... doh.gif Tai dabar jau pradėjau po 10-15 min. duot savo pienuko iš vienos ir kitos krutines ir primaitinu mišinuku NAN H.A. 1. Pergyvenau kad negers ar dar kas, bet kažkaip jai tas maistelis patiko ir labai noriai valgo. Jau matosi po truputuka lelyte musu taisosi ir alergija praėjo ir žandukai rausvesni, kosulys taip pat dingsta... nakteles ramios... Bijau pergirt tfu, tfu, tfu. va matai kaip buna... O kaip gi jus augat?
Atsakyti
QUOTE(renaciukas25 @ 2005 10 26, 13:10)
Labutis..  4u.gif Na neblogai mums jau sekasi... O buvo tai neduok Dieve... Taip nutarem kita ryta mes su vyru musu maže nuvežt pas gydytoja... Gydytoja apžiurėjo, bet nieko baisaus nepasake, mažule papraščiausiai buvo truputi peršalusi, tai išraše lašu palašint i ausytes, nes sake nuo peršalimo jai paskausta ausytes ir sirupo no alergijos, nes dar buvo truputuka paberta, čia aišku nuo manes, nes maitinu savo pienu ir matos truputi padauginau šokolado, tai pradžiaj išberė mane o po to mažule ...  Bet kas svarbiausia, prieš išeinant iš gyd. aš sakau gal ja pasveriam. tai gyd. taip ir padarė. Tai kaip pasake svori aš vos nepargriuvau, jai jau 2 sav. o svoris min. 400g. gimė 3.300. O aš ja kas 3-4 val, po val 1,5 val. maitinu. Tai išvados tokios kad pas mane labai mažai gaminasi pienuko ir dar neriebaus.. O aš jauna kvaila mamytė to net nesupratau... doh.gif  Tai dabar jau pradėjau po 10-15 min. duot savo pienuko iš vienos ir kitos krutines ir primaitinu mišinuku NAN H.A. 1. Pergyvenau kad negers ar dar kas, bet kažkaip jai tas maistelis patiko ir labai noriai valgo. Jau matosi po truputuka lelyte musu taisosi ir alergija praėjo ir žandukai rausvesni, kosulys taip pat dingsta... nakteles ramios... Bijau pergirt tfu, tfu, tfu. va matai kaip buna... O kaip gi jus augat?


Šaunu, kad tavo mergytė sveiksta thumbup.gif .
Man taip pat teko primaitinti savo mažę (na tik nuo 3-4 mėn)
Sėkmės ir toliau augant 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
[quote=renaciukas25,2005 10 26, 13:10]
Labutis.. 4u.gif Na neblogai mums jau sekasi... O buvo tai neduok Dieve... Taip nutarem kita ryta mes su vyru musu maže nuvežt pas gydytoja... Gydytoja apžiurėjo, bet nieko baisaus nepasake, mažule papraščiausiai buvo truputi peršalusi, tai išraše lašu palašint i ausytes, nes sake nuo peršalimo jai paskausta ausytes ir sirupo no alergijos, nes dar buvo truputuka paberta, čia aišku nuo manes, nes maitinu savo pienu ir matos truputi padauginau šokolado, tai pradžiaj išberė mane o po to mažule ... Bet kas svarbiausia, prieš išeinant iš gyd. aš sakau gal ja pasveriam. tai gyd. taip ir padarė. Tai kaip pasake svori aš vos nepargriuvau, jai jau 2 sav. o svoris min. 400g. gimė 3.300. O aš ja kas 3-4 val, po val 1,5 val. maitinu. Tai išvados tokios kad pas mane labai mažai gaminasi pienuko ir dar neriebaus.. O aš jauna kvaila mamytė to net nesupratau... doh.gif Tai dabar jau pradėjau po 10-15 min. duot savo pienuko iš vienos ir kitos krutines ir primaitinu mišinuku NAN H.A. 1. Pergyvenau kad negers ar dar kas, bet kažkaip jai tas maistelis patiko ir labai noriai valgo. Jau matosi po truputuka lelyte musu taisosi ir alergija praėjo ir žandukai rausvesni, kosulys taip pat dingsta... nakteles ramios...[/q Bijau pergirt tfu, tfu, tfu. va matai kaip buna... O kaip gi jus augat?
uote]aš irgi primaitindavau savo pupą ,tai pasidarė ramesnę ir priagino svorio,o per šalimą 2 mėn kai turėjom tai gydėm ligoninėi,nes duso baisiai.sėkmės jums mirksiukas.gif
Atsakyti
[quote=LARISA 74,2005 10 27, 07:35]
[quote=renaciukas25,2005 10 26, 13:10]
Labutis.. 4u.gif Na neblogai mums jau sekasi... O buvo tai neduok Dieve... Taip nutarem kita ryta mes su vyru musu maže nuvežt pas gydytoja... Gydytoja apžiurėjo, bet nieko baisaus nepasake, mažule papraščiausiai buvo truputi peršalusi, tai išraše lašu palašint i ausytes, nes sake nuo peršalimo jai paskausta ausytes ir sirupo no alergijos, nes dar buvo truputuka paberta, čia aišku nuo manes, nes maitinu savo pienu ir matos truputi padauginau šokolado, tai pradžiaj išberė mane o po to mažule ... Bet kas svarbiausia, prieš išeinant iš gyd. aš sakau gal ja pasveriam. tai gyd. taip ir padarė. Tai kaip pasake svori aš vos nepargriuvau, jai jau 2 sav. o svoris min. 400g. gimė 3.300. O aš ja kas 3-4 val, po val 1,5 val. maitinu. Tai išvados tokios kad pas mane labai mažai gaminasi pienuko ir dar neriebaus.. O aš jauna kvaila mamytė to net nesupratau... doh.gif Tai dabar jau pradėjau po 10-15 min. duot savo pienuko iš vienos ir kitos krutines ir primaitinu mišinuku NAN H.A. 1. Pergyvenau kad negers ar dar kas, bet kažkaip jai tas maistelis patiko ir labai noriai valgo. Jau matosi po truputuka lelyte musu taisosi ir alergija praėjo ir žandukai rausvesni, kosulys taip pat dingsta... nakteles ramios...[/q Bijau pergirt tfu, tfu, tfu. va matai kaip buna... O kaip gi jus augat?
uote]aš irgi primaitindavau savo pupą ,tai pasidarė ramesnę ir priagino svorio,o per šalimą 2 mėn kai turėjom tai gydėm ligoninėi,nes duso baisiai.sėkmės jums mirksiukas.gif
[/quote]dar norėjau parašyti apie vaikiškus sirupus ,gyd,sakė jog mažiėms vaikams jie sukele kosulioatsiradimą,ir ilgiau 4 diėnu negalima naudoti g.gif
Atsakyti
kažkuri mama rašė apie alijošiaus sultys, kas žino kur jų gauti?
Atsakyti
nežinia ką atiduočiau už stebuklingą vaistą nuo kosulio... doh.gif sūnui (beveik 3 metukai) kartais užeina toks pats baisiausias - sausas,dirginantis kosulys,kai vaikas be perstojo kosti ir dieną,ir naktį...Tarsi jam kutentų,diergintų gerklę.Aišku viskas vyksta su sloga.Ir taip kokias 2-3 paras.Tuo metu JOKIE,bent jau kol kas mano išbandyti sirupai ir priemonės NEPADEDA. Nei Brontex,nei Hedelix,nei Pertusin,nei Resorban,nei spec. arbatos,nei litrai skysčių,nei kojų kaitinimas,nei garinimas...Nu žodžiu niekas.Net šioj temoj minėtas juodojo ridiko užpilas su medum irgi išbandytas- rezultatas nulis. Atkenčiam 2-3 paras be miego,be poilsio abu - ir praeina(prasideda atsikosėjimas).
Nebežinau,ką dar išbandyt.Patarkit ką nors dar.Vis dar viliuosi atrast stebuklingą vaistą wub.gif
Kažkas sakė,kad ACC miltukai gerai.Ar sirupas.Bet atrodo,kad jį skiria ,kai yra labai daug skreplių,tai prie sauso kosulio išeitų kad jis nelabai tinka?
Atsakyti
Mum nuo kosulio labai padeda Resorban kremas: reikia ištepti pėdas, nugarą ir krūtinę. (mums krūtinę buvo išbėrę). Jei kankina sloga galima ir panosę patepti. Man priimtinas tuo,kad kad veiksmingas. Mus irgi kankina sausi kosuliai.
Atsakyti
bandziau Resorban- deja nepadejo...
Atsakyti
QUOTE(Amazing @ 2005 11 27, 21:02)
nežinia ką atiduočiau už stebuklingą vaistą nuo kosulio... doh.gif sūnui (beveik 3 metukai) kartais užeina toks pats  baisiausias - sausas,dirginantis kosulys,kai vaikas be perstojo kosti ir dieną,ir naktį...Tarsi jam kutentų,diergintų gerklę.Aišku viskas vyksta su sloga.Ir taip kokias 2-3 paras.Tuo metu JOKIE,bent jau kol kas mano išbandyti sirupai ir priemonės NEPADEDA. Nei Brontex,nei Hedelix,nei Pertusin,nei Resorban,nei spec. arbatos,nei litrai skysčių,nei kojų kaitinimas,nei garinimas...Nu žodžiu niekas.Net šioj temoj minėtas juodojo ridiko užpilas su medum irgi išbandytas- rezultatas nulis. Atkenčiam 2-3 paras be miego,be poilsio abu - ir praeina(prasideda atsikosėjimas).
Nebežinau,ką dar išbandyt.Patarkit ką nors dar.Vis dar viliuosi atrast stebuklingą vaistą  wub.gif
Kažkas sakė,kad ACC miltukai gerai.Ar sirupas.Bet atrodo,kad jį skiria ,kai yra labai daug skreplių,tai prie sauso kosulio išeitų kad jis nelabai tinka?

Tikrai yra vaistų tokiems atvejams. Visi, kuriuos išvardinai, skirti atsikosėjimui lengvinti, ACC grynai skystinantis preparatas. Bijau sumeluot, nes senai nesirgom, bet tokiais atvejais dukrai skirdavo Klenbuterolio, Ventolino ir Paxeladino.. Nežinau kuris kaip tiksliai veikia, bet jie nuima spazmus ir slopina kosulį, kas jums ir turėtų padėti. Bandyk pasiklausti savo gydytojos mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Amazing @ 2005 11 27, 23:02)
nežinia ką atiduočiau už stebuklingą vaistą nuo kosulio... doh.gif sūnui (beveik 3 metukai) kartais užeina toks pats  baisiausias - sausas,dirginantis kosulys,kai vaikas be perstojo kosti ir dieną,ir naktį...Tarsi jam kutentų,diergintų gerklę.Aišku viskas vyksta su sloga.Ir taip kokias 2-3 paras.

Maniskei taip buvo (tfu tfu tfu jau antras menuo neserga): arba slogos neissipucia arba sausas oras. Nelauk kol bus blogai, drekink kambari, kvepuokit garais (kai tik pradedi jausti, kad arteja), purksti i nosi juros vandeni (pamirsau, kaip jie vadinasi). Kartais padedavo, kartais susirgdavo rimciau. Bet jei praeina be stipresnes ligos tai sakyciau, kad sausas oras.
Jau pernai nebezinojau, ka daryti. Pastoviai kuri sirgo (nuo rugsejo galo iki vasario galo), siemet bandau is anksto saugotis tongue.gif .
Atsakyti
Kai dukrytei dar nebuvo metuku ir kosincia nuvezdavompas daktarus, tai visada israsydavo antibiotiku unsure.gif Dabar vos tik pradeda koseti duodu ciobreliu arbatos su medum. Jei matau, kad nepadeda, duodu dar ir ambrohexsal. Ir kolkas viskas thumbup.gif
Atsakyti
Kai dukrytei dar nebuvo metuku ir kosincia nuvezdavompas daktarus, tai visada israsydavo antibiotiku unsure.gif Dabar vos tik pradeda koseti duodu ciobreliu arbatos su medum. Jei matau, kad nepadeda, duodu dar ir ambrohexsal. Ir kolkas viskas thumbup.gif
[/quote]
O ką tie daktarai daugiau gali pasiūlyti, jei ne antibiotikus. Nepradės gi aiškint apie visokius žolelių antpilus ir pan. Čia gi įvairių žiniuonių ir pan reikalas. Va mano mažius irgi pardėjo kosėti sloga prasidėjo, tai bandau naminėm priemonėm gydyti, vaistus gerti visada suspėsim. Geras puslapiukas čia ,toms, kurios domisi liaudies medicina.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jurate84: 02 gruodžio 2005 - 00:09