Įkraunama...
Įkraunama...

Papuošalai

Apklausa: Kokius papuosalus labiausiai megstate? (729 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
Man irgi papuosalai labai patinka, nors nemegstu apsikrauti jais vienu metu. Ypac patinka, kai man papuosalus dovanoja. Seniau visada nesiojau auksa, bet dabar labai pamegau sidarba ir baltaji auksa. Kasdien nesioju du ziedelius, laikrodi, kuris atstoja apyranke ir grandinele su pakabuku. Viskas baltos spalvos. Turiu ir iseigini komplekta- auskarus-lazdeles ir  pakabuka is Nine West kolekcijos (beje, sis mano papuosalas buvo pristatytas viename is seriju ,,Seksas ir miestas"). Dabar daznai uzsidedu (vakarais) sidabrine, gan grubia grandinele su ovaliu ir didoku, islandisku bazalto akmeniu. Sis papuosalas gan ispudingai atrodo, nes akmuo nusileidzia tiesiai i krutu grioveli. Beje, tai autorinis juvelyres darbas.  ;D
Atsakyti
As paaugle budama buvau pamisusi del visokiu apyrankiu, karoliuku, pakabuku ir tt ir pan.
O dabar pakanka auksiniu mociutes auskaru, na ir kartais apyrankes.
O paskutiniu metu nesuprantu, kas man darosi:perku, kaip pamisusi visokias vaikiskas gumytes i plaukus:burbuliukus, plunksneles, gelytes etc. Matyt, suvaikejau biggrin.gif wink.gif
Atsakyti
Mano vyas buves juvelyras, tai papuosalu klausimu esu labai islepusi. megstu nesioti viena, bet jau toki originalu, kad panasaus nebuciau niekada maciusi. Is paauglystes megstu didelius ziedus i ausis, cia jau labai daug originalumo neisspausi, retai jau beuzsidedu..prie dzinsu ir beisbolkes ;D
Niekada nenesioju vestuviio ziedo, nes kai tuokemes uzsisakiau toki jau originalu, kad ji tiesiog nepatogus nesioti tongue.gif
nesioju viena labai kuklu auksini - platinini ziedeli su mazuliukais deimanciukais ir safyru. Atrodo jis tikrai labai paprastai, bey man yra labai brangus.
papuosalu pati niekada neperku, nes per daug metu vyras ju tiek pridovanojo wink.gif bet niekada nesipuosiu visu vietu, jei uzsidedu originalu verini - busiu tikrai be auskaru. jei viena dideli zieda - bejokiu pakabuku ir apyrankiu
Atsakyti
Gal kuri nors gali rekomenduoti juvelyra Vilniuje?
Atsakyti
na o ash niekur neiseinu be auskaru,pakabuko ir ziedeliu savo... biggrin.gif
Atsakyti
Kasdien nesioju vestuvini zieda, kartais ir suzadetuviu; auskariukus ir laikroduka.
O isheigai derinu prie aprangos unsure.gif
Jei kaklas atviras, tada grandinele.. kokie didesni, grazesni auskariukai.. jei basos kojos - grandinele ant kojos ar iedukas ant kojos pirstuko, na ziurint kur einu
smile.gif
Atsakyti
Na siaip nemazai nesioju: auksine grandinele su pakabuku ant kaklo nuolat,vestuvinis ziedas ir dar trys auksiniai (vienas buvo su briliantu,bet ji pameciau,tai vietoj brilianto dabar berods cirkonio akute).Ir auskarai:rinkutes ir viena akute su cirkoniu.Ir laikrodis kaip i darba einu wink.gif
Atsakyti
na o mano pagrindiniai papuosalai-vestuvinis ziedas (kai per vestuves buvo uzmautas, taj be jo-niekur;) ) ir vyro anksciau dovanotas sidabrinis ziedas is 5 ziedeliu... nu toks navarotnas. Taj man jis geraj dera prie balto aukso vestuvinio tongue.gif dar butinai nesioju auskarus "antrose" skylese-akutes cirkonio, o i "pirmasias" isiveriu kai nepamirstu, nes neturiu labaj megiamu... arteja gimtaienis, taj vyruj zuju apie grazius balto aukso auskariukus laugh.gif
as paprastai "isikandu" kelis papuosalus ir ilga laika juos nesioju-nelabaj kaitalioju. Na, aisku einant i atitinkama baliu, ir papuosalus pasirenku pagal ruba.
Atsakyti
aš nešioju tris žiedus - vienas vestuvinis, kitas padovanotas po 10 m. bendro gyvenimo, be akutes, balto ir geltono aukso. o trečias - mano močiūtės vestuvinis, smetonos laikų, toks paparastas, siauras iš aukso. bet jis man labai brangus, ir Sibire jam teko 14 m. pabūt.
Atsakyti
thumbup.gif O as labai myliu auksa,kaip ta sarka,todel ir nesioju tik auksinius dirbinius,puosiuosi irgi pagal nuotaika kokiais,bet man ziedai ir auskarai tai butinybe. cool.gif
Atsakyti
Sveikutes,
noriu pasiteirauti tokio klausimelio.
Vienam geram žmogui norime padovanoti juodųjų perlų vėrinį (žinome, kad tam žmogui labai jo reikia). Galvojame, kad tam galime skirti iki 1000 Lt.
Bet supratimo apie tuos perlus ir tuo labiau apie vėrinius nelabai turiu. Gal kas esat susidūrę ir žinot kiek kainuoja kultyvuoti perlai, t.y. išauginti natūraliu būdu?
Jei super daug, tai teks ieshkoti imituotų iš Maljorkos. Kažin, ar jie labai skiriasi, ar paprasta akimi galima atskirti jų kokybę? Ir kur vėrinių galima būtų įsigyti Vilniuje?
Žodžiu, jei kas žinot apie tai, būtinai parašykit!
Iš anksto dėkoju.
Atsakyti
Na, kazkokius perlus maciau Ibero Kauno Dainavos Maximoj - sake, labai tikri, bet kaina iki 1000 tai tikrai netraukia, kur ten, gerai jei iki 200 trauktu smile.gif dar maciau sarmoj, irgi toj pacioj maximoj, tipo Miyaki ar kaip ten tfu vadinasi. Irgi sake labai tikri, tik ten ne veriniai, o tokie... Ka as zinau... Nu grazus gal... Galu gale, nzn, gal ten visokiu yra, nesigilinau...

Ir prasom nebart, jeigu cia uz maza verte nurodziau, as cia tik siaip, kad i posta zmogui atsakyt... smile.gif
Atsakyti