Įkraunama...
Įkraunama...

Papuošalai

Apklausa: Kokius papuosalus labiausiai megstate? (729 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
Svajoju įsigyti zomšinį kostiumėlį arba bent sijoną (rudos spalvos), basutes jau įsigijau biggrin.gif , galvoju, turbūt papuošalai labiausiai tiktų iš odos, bet aš tokių nemėgstu dry.gif , kaip manot, ką galėtumėt patart, kas dera prie zomšinių drabužių?
Atsakyti
gal zalvariniai unsure.gif ?
Atsakyti
Man tai atrodo, kad bet kokie tinka. Na, ne bet kokie, bet priklauso nuo to drabuzio. Spalvos, modelio... Gi siaip kiek suprantu papuosalas nelabai derinamas prie medziagos, nebent gal prie fakturos? Ta prasme, jei visa nuo koju ik galvos apsivilsi zomsa ir dar bus matiniai papuosalai, tai atrodysi kaip apdulkejus... Betgi ta zomsa nuo galvos iki koju niekad nebuna?

Siaip man regis, jeigu daug zomsos, tai odiniai papuosalai kazkaip neee. Gal per daug truputi tos odos... Bet kita vertus, nematant gi baisiai sunku pasakyt smile.gif
Atsakyti
Butu labai idomu suzinoti , kokius papuosalus labiausiai megsta supermamos.
Beje, kaip manote ar dera maisyti sidabrinius papuosalus su auksiniais? wink.gif
Atsakyti
ko nemegstu, tai aukso. net su vestuviniu ziedu buvo problemu, nes as auksinio nenorejau. buvo priimtas kompromisas ir mano ziedelis is balto ir geltono aukso rolleyes.gif labiau megstu sidabra, jis man labiau "limpa".
o auksinius papuosalus su sidabriniais maisau. ka padarysi, juk suzadetuviu ir vestuviu ziedai auksiniai. kiek zinau, negerai taip daryti, bet kitos iseities neturiu. nesijausciu gerai nesiodama auksinius auskarus, grandinele ar apyranke.
Atsakyti
Aš renkuos vieną, bet skoningą, "brangų" visom prasmėm, originalų papuošalą, todėl labai sunku kaskart apsispręsti, kurį žiedą ar apyrankę užsidėti: ypatingas (man) ir vienas, ir kitas, tai dilema, kurį būtent šiandien. Nesinori "apsikarstyti" visais iš karto g.gif O šiaip įsimylėjau raudono ir balto aukso derinius, inkrustuotais kokiais ypatingais akmenukais. Labai mėgstu ir geros kokybės laikrodžius, bet maniškis jau "baiginėjas", tai reiks vyrui kokią programą ruošt širdelei suminkštint smileysex.gif
Atsakyti
Dovanoja tik auksinius tai ir nesioju auksinius. O siaip kiekviena diena nesioju auksinius auskarus, grandinele su pakabuku bei zieda, na ir kartais dar grandinele uzsidedu rolleyes.gif
Atsakyti
As turiu juodus Misaki perlus - man tai labai grazu, puosnu, stilinga, nes verynys su sidabru thumbup.gif
Turiu ir baltus perlinius auskariukus ir toki senovinio stiliaus zieda.
Paprastai tokius daiktus - gaunu kokio nors svarbia proga - 3 metu draugystes proga gavau balto ir gelsvo aukso zieda su 5 mazais deimanciukais wub.gif
Dabar labai madingos sages - ir man tai taip grazu prie kokio vienspalvio grazaus kalsikinio svarko tongue.gif - Kaledu senio paprasyt biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Kad ir kiap ten butu madinga man tie plastmasiniai ir visokie pakaitalai taip sarkiskai atrodo - pati negaliu ju uzsidet, labai man negrazu blink.gif
Atsakyti
Labai mazai pasirinkimo variantu apklausoj.

Pazymejau, kad sidabrinius - ir tada tik daejo, kad su auksiniais sedzhiu - bent jau dauguma ju (nes mano ausys skyletos:) Tik tiek, kad "pagrindianiai" auskarai balto aukso.

Megstu labiau sidabra, nes geltona spalva nelabai patinka.
Ir apskritai man labai daznai pabostas tie patys papuosalai - tai renkuosi sidabra kaip pigesni varianta.

Dar labai patinka visokie stikliukai.
Atsakyti
Kiekviena diena segiu pora arba 4 auskarais, 1 ziedeliu ir apyranke (balto ir geltono aukso misinys).
Siaip labiau patinka sidabras nei auksas.
Ir internete radau nuostabu zieda - titano ir aukso derinys. thumbup.gif
Atsakyti
O kur inete papuosalu puslapiukai yra?
Atsakyti
https://www.iweddingband.com/

cia pagrinde ziedai.
man tai patiko derinys : titanas ir auksas.
gal ka rasi wink.gif
o poto galima pas koki juvelyra paprasyti, kad padarytu pagal pvz.

Atsakyti