Įkraunama...
Įkraunama...

Dekupažas- 3

QUOTE(sirenute @ 2007 01 15, 11:32)
As tai turiu klausima, kur galima nusipirkti dezuciu visokiausiu, o ypac tai man reikia sirdutes formos, jau dabar pradedu rupintis, nes pavasari ir vasara turesiu kas tuokiasi, tai reik dovanas padaryt.


Sirdeles formos ir kitokiu dezuciu maciau 'Hobbycentro' parduotuveje, Veiveriu 132, Kaune
Ten kartoniniu dezuciu rinkiniai, specialiai dekoravimui smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Furija @ 2007 01 16, 21:00)
Sirdeles formos ir kitokiu dezuciu maciau 'Hobbycentro' parduotuveje, Veiveriu 132, Kaune
Ten kartoniniu dezuciu rinkiniai, specialiai dekoravimui  smile.gif

Kurioj ten vietoj? Kažkaip nepastebėjau tokios parduotuvės.......
Atsakyti
sveikos, skaičiau skaičiau, bet taip ir neradau kur jūs to mediumo tekstilei perkat ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Atra @ 2007 01 17, 00:08)
sveikos, skaičiau skaičiau, bet taip ir neradau kur jūs to mediumo tekstilei perkat ax.gif


is uzsienio, LT kol kas jo nera, nors kai kurios klijuoja su kazkokia kitokia priemone tekstilei, tik neatsimenu-reiketu perversti tema
Atsakyti
gal kas pasakys, nes verst atgal tai laiko nėr, dieną mažoji sėdi vis ant kelių ax.gif ir kaip angliškai skambėtų gal kas žino?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Atra: 17 sausio 2007 - 00:24
QUOTE(Atra @ 2007 01 16, 22:23)
gal kas pasakys, nes verst atgal tai laiko nėr, dieną mažoji sėdi vis ant kelių ax.gif ir kaip angliškai skambėtų gal kas žino?


kiek pamenu, kazkas yra pirkes prancuzishka mediuma kaune, dailes prekiu parduotuvej, senamiestyj (?). Vadiasi jie visi panashiai ivairiom kalbom,- medium for textile, textile medium, medium pour textiles, textiel medium, medium per tessuti, textil-medium... rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(uups @ 2007 01 17, 00:33)
kiek pamenu, kazkas yra pirkes prancuzishka mediuma kaune, dailes prekiu parduotuvej, senamiestyj (?). Vadiasi jie visi panashiai ivairiom kalbom,- medium for textile, textile medium, medium pour textiles, textiel medium, medium per tessuti, textil-medium... rolleyes.gif



rolleyes.gif apie tai as buvau ir pamirsus, nes turejau omeny kazkieno minetus klijus tekstilei
Atsakyti
gal kas mate ir zyno kur galima serveteliu su masinite nusipirkti,is filmuko ratai vilniuje?
rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(nika @ 2007 01 17, 00:43)
gal kas mate ir zyno kur galima serveteliu su masinite nusipirkti,is filmuko ratai vilniuje?
rolleyes.gif

manau, kad vilniuj nera unsure.gif jos irgi is uzsienio siustos...nebent kasnors galetu pasidalint savishkem rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(uups @ 2007 01 17, 10:26)
...nebent kasnors galetu pasidalint savishkem rolleyes.gif


hah.gif tokių nebus lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ametiste @ 2007 01 16, 11:11)
Mergaites, puslapiukas, kuriame viskas apie dekupaza labai issamiai paaiskinta yra cia:
http://www.craftladi...apiai.org/?p=77
Bent jau man ten pasiskaicius, viskas aisku buna. Tikrai labai naudingas puslapiukas smile.gif

Šitas puslapiukas thumbup.gif ,daug ko išmokau wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Jutare @ 2007 01 17, 08:28)
hah.gif tokių nebus lotuliukas.gif

bet ir godzios jus, mergos g.gif kai vaziuosiu i LT reiks dar viena poka atvezht turbut g.gif dar maciau, kitokiu su ratais yra...reik man ta multika nusipirkt, gal ir mano mazhiui patiktu g.gif o jis lietuvishkai yra? nu, tas filmukas? unsure.gif
Atsakyti