Įkraunama...
Įkraunama...

Vyras ir papuošalai

QUOTE(lita11 @ 2007 04 05, 17:10)
o auskarai tai man nepatinka schmoll.gif
kazkaip nenormalu (nenoriu izeisti kas nesioja) ax.gif

Na tada mes nenormalus wink.gif As retai kada auskarus isiveriu, o vyras viena nesioja. Kai istikimybe savo gyvensenai, kurios jis labai nesilaiko (ex-dziazo muzikantas), nors vienas atributas isduoda (na gerai ne visai vienas wink.gif) jo hipiska dusia.
Atsakyti
Maniskis nenesioja jokiu papuosalu. Buvo vienoj sventej pats issikales zalvarini zieda nyksciui - labai graziai atrode thumbup.gif , bet darbas toks kad negalima ziedu nesiot tai guli kazkur stalciuj smile.gif
Papildyta:
O siaip man metalines grandineles, metalines apyrankes arba auskarai pas vyrus nesiziuri schmoll.gif Gal del to kad ir pati tokiu dalyku nenesioju (isskyrus auskarus, bet ir tu beveik nenesioju) g.gif
Atsakyti
as pati parupinu vyrui nauju papuosalu o jis su mielu noru juos nesioja
Atsakyti
MB turi porą kaklo aksesuarų (ne grandinių), vieną iš jų pati padovanojau. Paskui laikrodis, kaklaraiščio segtukai ir ant rankos tokia kaip ir apyrankė odinė. Manau pats tas. Dar yra vietos ir padovanot kažką ir ne per daug prisipuošia
Atsakyti
na grandinele ant kaklo, vienas kitas ziedas - nieko blogo, bet kas per daug - tas jau nebesveika g.gif
Atsakyti
Man tai labai nepatinka ,kai daug papuošalų iš karto.Jei grandinėlė ant kaklo-tai be apyrankės,jei apyrankė-tai jokio žiedo.Auskaras nedidelis man gražu.
Išvis nepatinka jokie žiedai vyrui,išskyrus vestuvinį.

Laikrodis, kaklaraiščio segė ir rankogalių segtukai-patys pačiausi vyro papuošalai.
Atsakyti
Labai toleruoju gera laikrodi, grandinele (tik ne ta ciepa).
priimtinas variantas - vestuvinis ziedas, bet geriau be jo.
daugiau nieko... nosinaite svarko kisheneje, bet priderinta prie kaklaraishcio.
Atsakyti
mano berniukas (dabar jau buvęs.. bet vis dar turiu vilčių) niekada [tik miegant] nesiskirdavo su laikrodžiu, grandinėle ant rankos (imano dovanota), ant kaklo ir dviem žiedais (kuriuos, beje, pati taip pat padovanojau). Jam tai tinka smile.gif tiesiog ne visi su papuošalais "žiūrisi".. be to, ir papuošalai nėra vienodi, maniškis nešioja sidabrinius, paprastučius, be to, ta grandinėlė ant kaklo dažniausiai net nesimato, būna po drabužiais pasislėpusi, tas pats ir su grandinėle ant rankos smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo myth: 15 sausio 2008 - 13:16
Na tai maniškis daugeliui čia atrodytų idealas, nes pripažįsta tik laikrodį ir vestuvinį žiedą. Esu padovanojusi jam neįkyrų sidabrinį žiedą su kaukole mažajam pirštui - dažniausiai net į koncertus "užmiršta" doh.gif
Atsakyti
maniškis nešioja kaklo papuošalą (ne grandinė, ir po drabužiais), odinę apyrankę, laikrodį, prie kostiumo dar sąsagas ir kaklaraiščio segtuką.
Atsakyti
oi ne, tik ne vyras su cingaliukais schmoll.gif
labai džiaugiuosi, kad su MB šiuo klausimu sutariam thumbup.gif
Atsakyti
man labai gražu kai mano vyras dėvi apyrankę..kartais žiedą ..ar kaklo grandinėlę..
Svarbiausia, kad niekada visko iš kart nesusikabina lotuliukas.gif thumbup.gif
mmm..gažu man 4u.gif
Atsakyti