Įkraunama...
Įkraunama...

Vyras ir papuošalai

VYRAS MANAU turi nesioti jei nori mininmaliai. vestuvinis ziedas na dar gali buti grandinele ant kaklo, kurios beveik nesimato. bet daugiau manau vyrui netinka. kvailai vyras atrodo(man) kai ziedu ant pirstu bele ki lotuliukas.gif ek ,auskaras ar grandinele ant rankos....
Atsakyti
QUOTE(Mirka @ 2008 01 17, 12:55)
man labai gražu kai mano vyras dėvi apyrankę..kartais žiedą ..ar kaklo grandinėlę..
Svarbiausia, kad niekada visko iš kart nesusikabina  lotuliukas.gif  thumbup.gif
mmm..gažu man  4u.gif

Pažįstu vieną gražuoliuką, kuris nešioja gal 3 žiedus (ir dar tokius nemenkus),
grandinėlę, apyrankę, laikrodį vienu metu. doh.gif doh.gif lotuliukas.gif
Vis bandau pažiūrėt, ar bamboj auskaro neturi. lotuliukas.gif
Man nepatinka tokie gražuoliai.
Atsakyti
Man patinka auskarai pas vyra ir karoliukai prie pat kaklo....
Atsakyti
nepatinka ax.gif nebent labai skoninga ir stiliui atitnkamas pauosalas 4u.gif
Atsakyti
Grandinele ant kaklo gali buti, bet ne visiems tinka. Labai besina apierankes, ypac auksines biggrin.gif
Atsakyti
mano vyras nenešioja papuošalų, tik vestuvinį žiedą.
man nepatinka vyrai , kurie nešioja grandinėles, žiedus tokius masyvius schmoll.gif
Atsakyti
Papuošalai kaip akcentas.Laikrodis.Vienas žiedas.O su tom grandinėlėm-labai daug kas persūdo doh.gif
Atsakyti
man gražu laikrodis, grandinėlė ant kaklo, žiedukas, na gal dar grandinėlė ant rankos ax.gif
iš auskarų, man kaikuriem visai simpatiškai auskariukas antakyje žiūrisi (na, bet čia 18-25 metų kažkur) ax.gif
Atsakyti
Priklauso nuo vyro. Manąjam grandinėlės nei surištam neužkabinsi. O vyrui man tinkamiausias atrodo žiedas ir laikrodis.
Atsakyti
Man gražu vestuvinis žiedas (jei vedęs) ir laikrodis. Daugiau tikrai nebūtina ax.gif Ypač krūva auksinių grandinėlių atrodo nekaip doh.gif
Atsakyti
na,MB nesioja grandine ant kaklo,laikrodi ir viena zieda.man grazu.kazkiek papuosalu turi nesioti ir vyras 4u.gif
Atsakyti
maniškis tai grandinėlę nešioja. nepatinka ir net negražu kaip kiti vyrai apsikarsto auskarais ir pan. 4u.gif
Atsakyti