Įkraunama...
Įkraunama...

Riebalų nusiurbimas

O gal zinot mergaites kiek mazdauk kainuotu pilvo nusiurbimas????? biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Latelle @ 2007 01 15, 23:26)
lotuliukas.gif  thumbup.gif as nezinau apie ka tu pagalvojai,bet jei as pagalvojau ta pati ka tu tai ne nuo ten lotuliukas.gif  lotuliukas.gif O ka ir nuo ten nusiurbia doh.gif
As turejau omeny savo pilvuka...jei kas ne taip pagalvojot

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif kai pasakei,kad slaptą vietelę,tai apie ją ir pamaniau.Nusiurbia ir nuo ten...
kai pagalvoju,tai ir aš norėčiau linijas patobulint,betnežinau ar pasiryžčiau,nes po operacijos skausmai nerealūs ir dar visoskie masažiukai ir t.t unsure.gif
Atsakyti
Si ryta pasisveriau..1.5 kg daugiau nei pries ziema!...
Pas mane is karto ant pilvo ir uzpakalio auga. Tas pilvas mane irgi nervuoja. Ir tiek daug sportuoju...vis tiek jis nesuliekneja tiek kiek turetu nuo tokiu sporto itampu.
Ka...teks del vasaros pasistengti ir i dzyma sokliuoti, kaip visada...
Arba nusisiurbti tuos prakeiktus riebalus nuo pilvo nestuke.gif ot tokia dabar save matau blink.gif
Atsakyti
QUOTE(aistruole @ 2007 01 27, 16:49)
Si ryta pasisveriau..1.5 kg daugiau nei pries ziema!...

Vadinasi, esi normalus, natūralus "gamtos vaikas", nes čia gamtos dėsnis - priaugt svorio rudenį/žiemą ir jį numest pavasarį/vasarą (na, kaip meškos ir barsukai bigsmile.gif ). Todėl visokie "kūdinimaisi" turėtų vykt pavasarį, o rudenį ir žiemą nebent stengtis per daug nepriaugt.
Nzn, kaip su operacijom, bet manyčiau, kad irgi geriau pavasarį. Be to, tada ir gyja viskas greičiau, negu žiemą.
Atsakyti
Nuraminai...begsiu sportuoti ir mityba tvarkysiuosi (vel doh.gif )
Geriau jau nebutu ziemu tongue.gif
Atsakyti
vieno nusiurbto ploto kaina yra mazdaug 500 litu.

visuose saituose yra kainos surasytos...

ar kuri is jusu yra tai bandzius? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(airea @ 2007 02 06, 13:59)
vieno nusiurbto ploto kaina yra mazdaug 500 litu.

visuose saituose yra kainos surasytos...

ar kuri is jusu yra tai bandzius?  rolleyes.gif

Man atrodo kainos yra didesnes?Gal kas atlikinejo sias operacijos?
Pasidalinkit,labai domina ax.gif ax.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(airea @ 2007 02 06, 13:59)
vieno nusiurbto ploto kaina yra mazdaug 500 litu.

visuose saituose yra kainos surasytos...

ar kuri is jusu yra tai bandzius?  rolleyes.gif


sveikos, man labai geda apie tai rasyti, bet norejau apie tai su jumis pasidalyti ispudziais. gal pradesiu no to, taip,as atsisiurbiau riebalus pries 3.5m., man kainavo apie 4 tukst., siurbe:klubus, ir prie keliu is vidines puses, ir ciu ciuka uzpakaliuka blush2.gif tai va, kai atsibudau pooperacijos, tai galvojau isprotesiu is skausmo, nes negalejau pajudeti kaip viskas skaudejo doh.gif bet skausmas praskatiskai praejo po 2-4d., nusipirkau tokias kelnes, kad mano kojas suspaustu, tai privaloma, bet be ju ir nepavaiksiotum, atrodo, kad nukris oda su mesa, ir seip sunku buvo stoveti. kitas etapas, kai praeina melynes, patinimai, tada pasimato visas rezultatas thumbup.gif as po operacijos labai stiprei pradejau ziureti ka valgau, nes po tokio skausmo, ir pinigeliu sumos pradedi labai save kontroluoti, dar labiau pagrazejo figura. mano darbo kolegos negalejo atsiziureti, komentavo, kad eiciau dirbti modeliu biggrin.gif bet viena diena man atsitiko nelaime, as turejau trauma su stuburu, neatskeliau is lovos gal 2men., tada man ataugo 11kg., nes mano suzadetinis labai mane priziuredavo, tai nakty darydavo man desertus, bet to momentu negalvojau nieko doh.gif o dabar bandau mesti savo svori vaistu pagalba biggrin.gif as tikiu, kad man nebutu gryzes svoris, jei ta nelaime, bet yra kaip yra biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(rutuxs @ 2007 02 11, 08:43)
sveikos, man labai geda apie tai rasyti, bet norejau apie tai su jumis pasidalyti ispudziais. gal pradesiu no to, taip,as atsisiurbiau riebalus pries 3.5m., man kainavo apie 4 tukst., siurbe:klubus, ir prie keliu is vidines puses, ir ciu ciuka uzpakaliuka blush2.gif tai va, kai atsibudau pooperacijos, tai galvojau isprotesiu is skausmo, nes negalejau pajudeti kaip viskas skaudejo doh.gif bet skausmas praskatiskai praejo po 2-4d., nusipirkau tokias kelnes, kad mano kojas suspaustu, tai privaloma, bet be ju ir nepavaiksiotum, atrodo, kad nukris oda su mesa, ir seip sunku buvo stoveti. kitas etapas, kai praeina melynes, patinimai, tada pasimato visas rezultatas thumbup.gif as po operacijos labai stiprei pradejau ziureti ka valgau, nes po tokio skausmo, ir pinigeliu sumos pradedi labai save kontroluoti, dar labiau pagrazejo figura. mano darbo kolegos negalejo atsiziureti, komentavo, kad eiciau dirbti modeliu biggrin.gif bet viena diena man atsitiko nelaime, as turejau trauma su stuburu, neatskeliau is lovos gal 2men., tada man ataugo 11kg., nes mano suzadetinis labai mane priziuredavo, tai nakty darydavo man desertus, bet to momentu negalvojau nieko doh.gif o dabar bandau mesti savo svori vaistu pagalba biggrin.gif as tikiu, kad man nebutu gryzes svoris, jei ta nelaime, bet yra kaip yra biggrin.gif

Rutuxs o kaip dabar su tavo svoriu ir butent tose vietose kur buvo nusiurbimas? g.gif
Po kiek laiko po operacijos tau praejo visos melynes ir galejai pasirodyti pliaze,t.y apsinuoginti?O ka po operacijos neleidzia vaistu nuo skausmo,kad reikia kentiet ta skausma? g.gif
Atsakyti
QUOTE(marinulia @ 2007 02 11, 13:29)
Rutuxs o kaip dabar su tavo svoriu ir butent tose vietose kur buvo nusiurbimas? g.gif
Po kiek laiko po operacijos tau praejo visos melynes ir galejai pasirodyti pliaze,t.y apsinuoginti?O ka po operacijos neleidzia vaistu nuo skausmo,kad reikia kentiet ta skausma? g.gif



man irgi siti klausimai idomus, ir ner ko gedytis Rutuxs.

as irgi mastau apie sia galimybe.... jau buvau poroj konsultaciju nuejus....

esme ta, kad as suvokiu kur galiu numesti svori o kur jis vistiek isliks.... atsimenu save minus 20kg, taciau kai kurios vietos vistiek buvo neproporcingos.... pvz virsutine ranku dalis. rubu negaliu prisitaityki..... sakykim be rankoviu tinka ir 10 dydzio o ilgom rankovem jei medziaga nesitampo tai ir 16 verzia, tada per liemeni visur laisva....

tai va gydytojas paaiskino, kad poto jei atauga svoris jis pasiskirsto tolygiai, tu kiseniu nesudarydamas....

rutuks o po kiek laiko galejai veiksciot normaliai ir grizti i darba? ar ta oda kur rasei, kad buvo nudribus paskui susitrauke? g.gif

ir gal gali pasakyt pas koki gydytoja buvai?

as planuoju eiti (jei apsispresiu.. 4u.gif ) cia

Plastine chirurgija

drauge cia kita savaite tvarkysis pilva, tad laukiu atsiliepimu.... rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(marinulia @ 2007 02 11, 15:29)
Rutuxs o kaip dabar su tavo svoriu ir butent tose vietose kur buvo nusiurbimas? g.gif
Po kiek laiko po operacijos tau praejo visos melynes ir galejai pasirodyti pliaze,t.y apsinuoginti?O ka po operacijos neleidzia vaistu nuo skausmo,kad reikia kentiet ta skausma? g.gif

man niekad ant liemens nesusidarydavo rinkes, bet kai ataugo svoris jis tolygei pasiskirste, netgi ten kur buvo nusiurbta.neatsimenu lygtai po 4-6savaiciu praejo melynes. tokio skausmo, net vaistai nenuima mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(airea @ 2007 02 11, 17:24)
man irgi siti klausimai idomus, ir ner ko gedytis Rutuxs.

as irgi mastau apie sia galimybe.... jau buvau poroj konsultaciju nuejus....

esme ta, kad as suvokiu kur galiu numesti svori o kur jis vistiek isliks.... atsimenu save minus 20kg, taciau kai kurios vietos vistiek buvo neproporcingos.... pvz virsutine ranku dalis.  rubu negaliu prisitaityki..... sakykim be rankoviu tinka ir 10 dydzio o ilgom rankovem jei medziaga nesitampo tai ir 16 verzia, tada per liemeni visur laisva....

tai va gydytojas paaiskino, kad poto jei atauga svoris jis pasiskirsto tolygiai, tu kiseniu nesudarydamas....

rutuks o po kiek laiko galejai veiksciot normaliai ir grizti i darba?  ar ta oda kur rasei, kad buvo nudribus paskui susitrauke?  g.gif

ir gal gali pasakyt pas koki gydytoja buvai?

as planuoju eiti (jei apsispresiu..  4u.gif  ) cia

Plastine chirurgija

drauge cia kita savaite tvarkysis pilva, tad laukiu atsiliepimu....  rolleyes.gif


as i darba gryzau po 2savaiciu.o del rankyciu nepergyvenk, nes kaip minejau, po atsiurbimo as labai ziurejau ka valgau ir dar numeciau gal 7kg., as Vilniui dariausi, netsimenu kaip vadinasi, bet netoli gedemino prospekto. as visai nesigailiu, kad dariausi. aisku po operacijos sakiau, kad niekad gyvenime daugiau nedarysiu, bet praejo skausmai melynes, buvau pati laimingiausia thumbup.gif
Atsakyti
Sveikutės,
aš jau ketvirta diena po riebalų nusiurbimo operacijos. biggrin.gif
Dariausi plastikos ir chirurgijos centre, pas gyd. Vikšraitį. Laaabai malonus žmogus. Siurbė man nuo klubų, šlaunų vid. pusės ir kelių. Operacija truko apie 2val. Su pilna narkoze. Po operacijos skausmas žiaurus, bet pakenčiamas. Šiandien jau sėdžiu darbe. Bandau dirbt.. biggrin.gif
kojos ištinusios, mėlynės baisios ir vis baisėja. doh.gif Trečiadienį trauks siūlus.
Žinokit dar gero vaizdo jokio nematau, bet vistiek nesigailiu! thumbup.gif
Ko tik dėl grožio nepadarysi.. doh.gif biggrin.gif
Atsakyti