Įkraunama...
Įkraunama...

Studijos Didžiojoje Britanijoje

QUOTE(English_tea @ 2009 01 04, 23:33)
1.Na, būna degree kituose universitetuose, kur mokaisi prieš magistrą metus, ir tada jau į magsitrantūrą priima be vargo (ty be kitų reikalavimų, čia kaip foundation degree prieš bakalaurą).
2.O dėl IELTS pasižiūrėk, nes yra labai svarbu ar reikia Over All 7 (ir tada at least tiek ir tiek kiekvienoje kategorijoje) ar 7 in each category. IELTS egzaminas yra labai lengvas, aš 7 nesiruošusi ir nesimokiusi gavau. Svarbiausia žinoti sistemą, nes viską reikia padaryti labai skubant ir nėra kada ilsėtis ar tikrintis.
3.Antra, kodėl stoji su valstybiniais? O ne su Bakalauro diplomu? Visi mūsų universitetų (ne kolegijų) diplomai čia pripažįstami. Jeigu diplomas neverstas, tada gali jį išsiversti ir patvirtinti vertimus pas notarą.


1. Tai as ir noriu arba i magistratura arba i tuos kitus kur pries magistra yra bet abiem tie patys reikalavimai..be to man dar 2-3m darbo patirti reik turet...
2. Tai man nuo 6, 5 iki 7 reikia, bet kadangi noriu daugiau tai sakau 7. Na sistema jau zinau, nes pries 5m TEOFL laikiau, bet nesekmingai (tada nebuva istobulinta snekamoji kalba kiek dabar)
3. Stoju su diplomu, bet jie reikalauja auksto matkes ivertinimo...sake jei ne vienam popiery nebus tinkamo, o man reikia labai auksto, sake galvot apie anglu matkes valstybini... blush2.gif Mano diplomas europietiskas, baigiau tik pernai.. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(DiOliMwa @ 2009 01 05, 00:13)
1. Tai as ir noriu arba i magistratura arba i tuos kitus kur pries magistra yra bet abiem tie patys reikalavimai..be to man dar 2-3m darbo patirti reik turet...
2. Tai man nuo 6, 5 iki 7 reikia, bet kadangi noriu daugiau tai sakau 7. Na sistema jau zinau, nes pries 5m TEOFL laikiau, bet nesekmingai (tada nebuva istobulinta snekamoji kalba kiek dabar)
3. Stoju su diplomu, bet jie reikalauja auksto matkes ivertinimo...sake jei ne vienam popiery nebus tinkamo, o man reikia labai auksto, sake galvot apie anglu matkes valstybini... blush2.gif Mano diplomas europietiskas, baigiau tik pernai.. ax.gif



TOEFL skiriasi nuo IELTS, viena draugė laikė abu, tai sakė, kad IELTS sunkesnis jai pasirodė. Ką tau sakė dėl labai aukštų matematikos balų, tai net negalvok, nusiųsk savo diplomą ir klausk, ar tiek užtenka (universitete gi irgi mokeis matematiką), kad įstotum, gal tada net nereiks laikyti to egzamino, nes jie kartais pasako: labai aukštų balų reikia, o tu sužinai, kad taviškių užtenka, rašyk į admissions tų universitetų, į kuriuos nori stoti ir klausk, kaip yra iš tiesų, nes toks pasakymas, kas reikia labai aukšto įvertinimo, kartais visai to nereiškia. Pasidomėk, su kokiais balais kiti stoja. Nes kartais paprasčiausiai būna, kad jie tingi mūsų balus į savo verst (pabrėžk, kad LT yra pažymių sistema, kur aukščiausias balas 10, o žemiausias 0), arba nori prakišt egzaminus, už kuriuos reikia mokėti (priklausomai nuo laikymo vietos, kaina gali skirtis, tai taip gali būti, kad pinigų jie šiek tiek ir savo univerui prisiduria), todėl ir sako, kad gali neužtekti tavo balų. Vienas patarimas, nustok tikėti, ką jie sako ir daugiau iškok info pati, nes kartais supranti, kad pats daugiau žinai, nei koks kvailelis admissions office.
Atsakyti
QUOTE(English_tea @ 2009 01 05, 01:23)
TOEFL skiriasi nuo IELTS, viena draugė laikė abu, tai sakė, kad IELTS sunkesnis jai pasirodė. Ką tau sakė dėl labai aukštų matematikos balų, tai net negalvok, nusiųsk savo diplomą ir klausk, ar tiek užtenka (universitete gi irgi mokeis matematiką), kad įstotum, gal tada net nereiks laikyti to egzamino, nes jie kartais pasako: labai aukštų balų reikia, o tu sužinai, kad taviškių užtenka, rašyk į admissions tų universitetų, į kuriuos nori stoti ir klausk, kaip yra iš tiesų, nes toks pasakymas, kas reikia labai aukšto įvertinimo, kartais visai to nereiškia. Pasidomėk, su kokiais balais kiti stoja. Nes kartais paprasčiausiai būna, kad jie tingi mūsų balus į savo verst (pabrėžk, kad LT yra pažymių sistema, kur aukščiausias balas 10, o žemiausias 0), arba nori prakišt egzaminus, už kuriuos reikia mokėti (priklausomai nuo laikymo vietos, kaina gali skirtis, tai taip gali būti, kad pinigų jie šiek tiek ir savo univerui prisiduria), todėl ir sako, kad gali neužtekti tavo balų. Vienas patarimas, nustok tikėti, ką jie sako ir daugiau iškok info pati, nes kartais supranti, kad pats daugiau žinai, nei koks kvailelis admissions office.


Dekui, labai uz pagalba.. 4u.gif
tai ir ieskau inete info..man mb ir sako, kad bandyt be uk valstybinio, tuolab kad mokiaus univiere ir mokykloj...Na galvoju gal tikrai bandyt taip g.gif ..o Diplomo jiems nesiuciau...
O kad ten admissions sedintys kartais nieka nezino tai nenuostabu...buvau nuvykus i atviru duru diena i uni..tai negavau ko norejau..nors ejau ir klausinejau..ir is vis skelbia kad tokia programa egzistuoja pas juos fakultete, taciau sistemoje ilgai nesugebejo surast... blink.gif ir net studiju kainos negalejau suzinot, nu komedijos juodos... lotuliukas.gif
Zinau tik viena, kad norint man istoti i magistratura reikia: 1. darbo patirties; 2- geru rekomendaciju, 3 - ielts, ir tada manau pralysciau... blush2.gif Niu ateitis parodys..beje as bandysiu duot prasyma pradirbus metus vietoj dvieju...taip pabandymui... tongue.gif kazko nuojauta kuzda kad gali priimti.. blush2.gif

Papildyta:
4 - man reikia gero nusimanymo apie norima studijuoti dalyka, kad pokalbio metu suzaveciau juos...
Atsakyti
QUOTE(DiOliMwa @ 2009 01 04, 18:08)
Sveika,
Na nezinau ar visiems pigiau, bet mano yra ADULT EDUCATION COLLEGE ir per learndirect...as imu ESOL nes man reikia popieriaus...as dvieju darbu negavau todel kad neturejau popieriuko galincio irodyti mano anglu kalbos zinias..tai kai pasidomejau, sake tuos kursus jamti pradzioj...Nors tujau poprieriuka is lt kad valstybinius laikiaus su visais vertimais ir notaru patvirtinimu, jiems reikejo irodyti kad ir skaityti moku..nu zodziu pagaliau pradesiu lankyti tuos kursus...ESOL tai nebutinai ziniu pradmenys.. ne pradmenys...testo metu nustato ziniu lygi ir tada jau kalba apie kursus eina.. ax.gif
As adult education college nieko idomaus nerandu..nebent kudikiu pirmos pagalbos kursai lotuliukas.gif ..cia man pagal specialybe reikia popieriuko irgi. blush2.gif
jau kai ESOL baigsiu kabinsiu IELTS.pas mus ir ta ruosia.. thumbup.gif

bandziau ir ash ESOL studijuoti dar 2005-aisiais...norejau patobulinti anglu kalbos zinias del aukshtesnes darbo pozicijos, taigi uzsiregistravau, bet kiek pamenu, tada shitas kursas buvo nemokamas EU nariams (ar del kazkokios kitos priezasties g.gif ), taigi laikiau ta vadinamaji assessment exam, kada jie nusprendzia i koki leveli patalpinti, buvo mazutis gramatinis testas ir laishka draugui reikejo parashyti apie pirmus ispudzius patirtus anglijoje, o po to dar pokalbis... tai zodziu, viskas baigesi tuom, kad jie man negalejo nieko pasiulyti, nes mano anglu kalbos zinios pagal juos buvo per aukshtos ir ash tik shvaistyciau savo laika bestudijuodama, nes vargu ar kokios naudos gauciau..
Tu tikrai gerai pagalvok ar ir tau verta shvaistyti laika, gal tu geriau tiesiai IELTS ar kokias kitas reiklaingas studijas anglu kalba bandyk...mano manymu, tai automatishkai 'anuliuos' (jeigu taip galima ishsireikshti) ta ESOL popieriu... nes puikiai pamenu per pokalbi man patys destytojai sake, kad programa sukurta tiems kurie nemoka anglu kalbos, o ne tiems kurie ja nori tobulintis...ir be to tai popieriukas zymintis, jeigu tiesmukai ishsireishkus, jog kerti anglu kalba ir nieko daugiau biggrin.gif
Na zodziu, pamaniau, gal sheip naudinga tau bus zinoti mirksiukas.gif nors kaip minejau, viskas buvo priesh 4 metus, tai gal viskas jau seniausiai pasikeite, net nzn...

Kad ir kokias studijas bepasirinktum, sekmes 4u.gif


Atsakyti
QUOTE(**chatterbox** @ 2009 01 05, 02:09)
bandziau ir ash ESOL studijuoti dar 2005-aisiais...norejau patobulinti anglu kalbos zinias del aukshtesnes darbo pozicijos, taigi uzsiregistravau, bet kiek pamenu, tada shitas kursas buvo nemokamas EU nariams (ar del kazkokios kitos priezasties g.gif ), taigi laikiau ta vadinamaji assessment  exam, kada jie nusprendzia i koki leveli patalpinti,  buvo mazutis gramatinis testas ir laishka draugui reikejo parashyti apie pirmus ispudzius patirtus anglijoje, o po to dar pokalbis... tai zodziu, viskas baigesi tuom, kad jie man negalejo nieko pasiulyti, nes mano anglu kalbos zinios pagal juos buvo per aukshtos ir ash tik shvaistyciau savo laika bestudijuodama, nes  vargu ar kokios naudos gauciau..
Tu tikrai gerai pagalvok ar ir tau verta shvaistyti laika, gal tu geriau tiesiai  IELTS ar kokias kitas reiklaingas studijas anglu kalba bandyk...mano manymu, tai automatishkai  'anuliuos' (jeigu taip galima ishsireikshti) ta ESOL popieriu... nes puikiai pamenu per pokalbi man patys destytojai sake, kad programa sukurta tiems kurie nemoka anglu kalbos, o ne tiems kurie ja nori tobulintis...ir be to tai popieriukas zymintis, jeigu tiesmukai ishsireishkus, jog kerti anglu kalba ir nieko daugiau biggrin.gif
Na zodziu, pamaniau, gal sheip naudinga tau bus zinoti mirksiukas.gif  nors kaip minejau, viskas buvo priesh 4 metus, tai gal viskas jau seniausiai pasikeite, net nzn...

Kad ir kokias studijas bepasirinktum, sekmes 4u.gif


Aciuks.. 4u.gif

Aha zinau kad anuomet buva nemokami kursai, taciau dabar kitaip.. ax.gif O visa kursu eiga panasi ir dabar..Tai jei kursai nemokamtiems, tai kam tada jie skirsto i lygius....As galiu atvirai pasakyt kad mano zinios nera stiprios...ypac grammar.. doh.gif todel ir kabinsiu ESOL ..Studijuoti universitete TIK "svajoju" bet is kart pradedu dometis, kad veliau nebutu per velu....o man dabar kaip tu sakai reikalingas tas popieriukas "kad kertu anglu kalba" tik del darbo.. mirksiukas.gif

Papildyta:
QUOTE(**chatterbox** @ 2009 01 05, 02:09)
Tu tikrai gerai pagalvok ar ir tau verta shvaistyti laika, gal tu geriau tiesiai  IELTS ar kokias kitas reiklaingas studijas anglu kalba bandyk....


tai as jau baigiau cia level 3 - Childcare, galvoju dabar kabint level 4 tik kitoj srity, tik vat kad to laiko nera...Dvieju darbu negavau tik del to kad neturejau popieriuko, jog "kertu anglu kalba".. tai vis kai gausiu ta popieriuka, gal ir kita darba gausiu.. ax.gif Sneket tai sugebu, bet nieks nezino ar rasyt moku...tai todel ir praso tokiu "nesamoniu", o kad laika svaistysiu - nemanau... blush2.gif nes pati nesijauciu stipri kalboj.. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(DiOliMwa @ 2009 01 05, 00:46)
Aciuks.. 4u.gif

Aha zinau kad anuomet buva nemokami kursai, taciau dabar kitaip.. ax.gif O visa kursu eiga panasi ir dabar..Tai jei kursai nemokamtiems, tai kam tada jie skirsto i lygius....As galiu atvirai pasakyt kad mano zinios nera stiprios...ypac grammar.. doh.gif todel ir kabinsiu ESOL ..Studijuoti universitete TIK  "svajoju" bet is kart pradedu dometis, kad veliau nebutu per velu....o man dabar kaip tu sakai reikalingas tas popieriukas "kad kertu anglu kalba" tik del darbo.. mirksiukas.gif

Papildyta:
tai as jau baigiau cia level 3 - Childcare, galvoju dabar kabint level 4 tik kitoj srity, tik vat kad to laiko nera...Dvieju darbu negavau tik del to kad neturejau popieriuko, jog "kertu anglu kalba".. tai vis kai gausiu ta popieriuka, gal ir kita darba gausiu.. ax.gif Sneket tai sugebu, bet nieks nezino ar rasyt moku...tai todel ir praso tokiu "nesamoniu", o kad laika svaistysiu - nemanau... blush2.gif nes pati nesijauciu stipri kalboj.. smile.gif

nu tu turbut geriau zinai... mirksiukas.gif neigu taves konkreciai ESOL sertifikato prasho, tai zinoma, kad stok, kad tik galetum tick the box kaip sakant, bet kitu atveju tikrai labai nerekomenduoju...
ir sheip kazkaip keista man, o ka tose Childcare triju leveliu studijose jokiu rashytiniu egzaminu ar projektu nera, ar kaip cia... nes man tai kazkaip nelogishkai atrodo, jeigu zmogus sugeba studijuoti profesine specialybe anglu kalba, tai kaip gali nemoketi rashyti.. juolab, kad 3 ish 4 lygiu jau baige.. g.gif
speju, tu skaitai ir galvoji, kad ash cia pievas kliedziu, bet gal but taip ir yra, nes ash tikriausiai lyginu su savo studijom, kurios yra visishkai kitokio - matematinio ir analitinio pobudzio, galbut todel man taip ir atrodo.. blush2.gif

Nu viskas, jau daugiau shita tema savo trigrashio nekishiu mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo **chatterbox**: 05 sausio 2009 - 02:21
QUOTE(**chatterbox** @ 2009 01 05, 03:18)
ir sheip kazkaip keista man, o ka tose Childcare triju leveliu studijose jokiu rashytiniu egzaminu ar projektu nera, ar kaip cia... nes man tai kazkaip nelogishkai atrodo, jeigu zmogus sugeba studijuoti profesine specialybe anglu kalba, tai kaip gali nemoketi rashyti.. juolab, kad 3 ish 4 lygiu jau baige.. g.gif 


yra, ir dar kiek...buvau rasymais uzsivertus.. doh.gif bet zinai jei kartais pokalbio metu norima praleisti koki pazistama ir pan, gali pasakyti man bet ka... blush2.gif
Bet kaip as visad sakau - "atsarga gedos nedaro", nes maza kas laukia ateity...o jei pakeliui neblogas darbas pasimaisys.. blush2.gif man nesunku..zinau, ka darau...nes galbut apie studijas tik "svajoju" su mintimi, kad "gal viena diena"...siaip as niekur neskubu, pirmiausia - man patirties reikia igyti norimoje dirbti srityje o paskui kaip sakoma - viskas savaime... ax.gif

Siaip tik norejau pasiulyti uzklausiusiai forumietai, o ziurekit kokios diskusijos uzvire...nes tikrai dauguma kursu organizuojamu valtybiniu instituciju yra nemokami arba su nuolaidomis, tik reikia dometis... mirksiukas.gif

Atsakyti
aga, vakar paskaicius tavo posta pati ieshkotis pradejau ax.gif bet, kad neiko sau tinkamo neradau, jau kaip ir minejau, yra nemazai, bet tokiu basic kursu... na bent jau biznio ir finansu srityje.. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(**chatterbox** @ 2009 01 05, 03:18)
Nu viskas, jau daugiau shita tema savo trigrashio nekishiu mirksiukas.gif  4u.gif


Ir as thumbup.gif ,nes paskui gaunasi pasaka be galo... smile.gif Gerai kad kiekvienas issako savo nuomone, bet AS ZINAU KO MAN REIKIA, TODEL IR GALVOJU JAMTI ESOL (kiek suprantu is pasisakiusiju uzuominu, kursai skirti durniukams lotuliukas.gif ).Tik issakiau savo nuomone... 4u.gif Juk dauguma kazkada svajoja studijuoti, as tokia kuri is anksto tepu slides juejimui pirmyn blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(**chatterbox** @ 2009 01 05, 03:47)
aga, vakar paskaicius tavo posta pati ieshkotis pradejau  ax.gif bet, kad neiko sau tinkamo neradau, jau kaip ir minejau, yra nemazai, bet tokiu basic kursu... na bent jau biznio ir finansu srityje.. smile.gif


o nebandei stonebridge college siulomus kursus per interneta?? ten biznio ir finansu regis yra ir tie level 3 ir 4.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo DiOliMwa: 05 sausio 2009 - 02:50
QUOTE(DiOliMwa @ 2009 01 05, 01:52)
Ir as thumbup.gif ,nes paskui gaunasi pasaka be galo... smile.gif Gerai kad kiekvienas issako savo nuomone, bet AS ZINAU KO MAN REIKIA, TODEL IR GALVOJU JAMTI ESOL (kiek suprantu is pasisakiusiju uzuominu, kursai  skirti durniukams lotuliukas.gif ).Tik issakiau savo nuomone... 4u.gif Juk dauguma kazkada svajoja studijuoti, as tokia kuri is anksto tepu slides juejimui pirmyn  blush2.gif
Papildyta:
o nebandei stonebridge college siulomus kursus per interneta?? ten biznio ir finansu regis yra ir tie level 3 ir 4.

Nu ir shaunuole,shliouzk visu greiciu pirmyn su savo ishteptom slidem mirksiukas.gif lotuliukas.gif
O kad ESOL skirtas tik durniukams niekams nesako tongue.gif patikek yra pilna tokiu, kuriems tas ESOL atrodo kaip daktaro laipsnis biggrin.gif

Sekmes mokslouse, mergaites 4u.gif Einu, ash geriau savaisiais uziimti, uzteks cia pamokslauti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(DiOliMwa @ 2009 01 05, 01:52)
o nebandei stonebridge college siulomus kursus per interneta?? ten biznio ir finansu regis yra ir tie level 3 ir 4.

aciu uz nuoroda, paziurejau ka jie siulo 4u.gif
Sheip ash shiais metais baigiu savo studijas, kurios yra daug rimtesnes ir zymiai platesnes, nei kad tie kursai, dauguma ten siulomu kursu jau esu praejusi,nes mano studijose jie yra tik kaip vienas ish daugybes privalomu dalyku biggrin.gif
Atsakyti
Gal kas studijuoja fotografiją ar nterjero dizainą?
Atsakyti