Įkraunama...
Įkraunama...

Studijos Didžiojoje Britanijoje

Kaip Egle22 ir sake mes mokam home fees, kurie kasmet dideja g.gif doh.gif (gerai,kad jau baigiau uni ax.gif lotuliukas.gif ). kai pradejau buvo 3000, o praejusiais metais man atrodo 3200,taciau kiekvienais metai galima pasiimti paskola is student fianance direct. beje,jei esi pragyvenes uk 3 metus ir tai yra tavo pirmas aukstasis,gali gauti apmokejima is valstybes, kurio tau nereikes grazinti 4u.gif
Atsakyti
Labas vakarelis 4u.gif

QUOTE(kontraversija1 @ 2009 06 14, 11:01)
Kaip Egle22 ir sake mes mokam home fees, kurie kasmet dideja g.gif  doh.gif  (gerai,kad jau baigiau uni ax.gif  lotuliukas.gif ). kai pradejau buvo 3000, o praejusiais metais man atrodo 3200,taciau kiekvienais metai galima pasiimti paskola is student fianance direct. beje,jei esi pragyvenes uk 3 metus ir tai yra tavo pirmas aukstasis,gali gauti apmokejima is valstybes, kurio tau nereikes grazinti  4u.gif


Na buvau nulekus i univera siandien,nuejau vel i ta skyriu "international students"sakau nezinau kodel mane cia siunte,as is EU salies,sako mes ta zinom biggrin.gif Tai ir nebesigilinau...
Man ten niekas neklause kiek laiko esu UK ir kai paklausiau ar yra sansas gaut nemokama moksla,sake ne.Atseit net anglai ima tas paskolas su grazinimu g.gif

Zodziu paziurejo mano brandos atestata,sake uztenka visko stojimui i mano pasirinkta specialybe thumbup.gif (jei noreciau teise studijuot tai supratau be sansu butu)hihihi.gif
Del anglu kalbos kolkas neuzsimine nieko 4u.gif

Gal galetum konkreciau parasyt kas tas home fees... g.gif
Aciukas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Bechnaz @ 2009 06 17, 22:40)
Labas vakarelis  4u.gif
Na buvau nulekus i univera siandien,nuejau vel i ta skyriu "international students"sakau nezinau kodel mane cia siunte,as is EU salies,sako mes ta zinom  biggrin.gif  Tai ir nebesigilinau...
Man ten niekas neklause kiek laiko esu UK ir kai paklausiau ar yra sansas gaut nemokama moksla,sake ne.Atseit net anglai ima tas paskolas su grazinimu g.gif

Zodziu paziurejo mano brandos atestata,sake uztenka visko stojimui i mano pasirinkta specialybe  thumbup.gif (jei noreciau teise studijuot tai supratau be sansu butu)hihihi.gif
Del anglu kalbos kolkas neuzsimine nieko  4u.gif

Gal galetum konkreciau parasyt kas tas home fees... g.gif
Aciukas  4u.gif



Tiesiog yra mokestis,kuri visi EU studentai privalo moketi uz moksla. kaina metam yra siek tiek virs 3000 svaru. 4u.gif

Jeigu del anglu kalbos neuzsimine nieko,tai tikriausiai nieko ir nereikes daugiau tik tavo brandos atestato smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kontraversija1: 17 birželio 2009 - 21:55
QUOTE(kontraversija1 @ 2009 06 17, 19:54)
Tiesiog yra mokestis,kuri visi EU studentai privalo moketi uz moksla. kaina metam yra siek tiek virs 3000 svaru.  4u.gif

Jeigu del anglu kalbos neuzsimine nieko,tai tikriausiai nieko ir nereikes daugiau tik tavo brandos atestato smile.gif


supratau 4u.gif
tai ir as tikiuosi,kad nereikes,bet jeigu paprasys egza laikyt tai irgi nepergyvenu,gi vistiek del saves mokomes,ka idesim galvelen tas ir musu mirksiukas.gif

O man dabar problema,butent studijos kuriu noriu kitam mieste doh.gif gan tolokai,o sitam mieste yra labai labai panasi pakraipa tai vis neapsisprendziu ka daryt unsure.gif
Atsakyti
Sveikos, pas mane tokia neeiline situacija, todel noriu patarimo smile.gif
Baigiau 11 klasiu ir vasara sulaukiu 18-kos. Iskart po gimtadienio perku bilieta i abi puses (UK), taciau mastau antrojo taip ir nepanaudoti. Taciau noreciau ten padirbeti ir istoti i koledza ar mokykla (kad pabaigti 12 klase), taciau ar ten priimtu? smile.gif As nelabai gaudausi, todel noreciau platesnes info... Be to, kur galima pigiai apsistoti? Kiek zinau yra kazkokie studentu bendrabuciai, kur kainos svyruoja nuo 20 iki 40 svaru i diena.
Laukiu pasisakymu blush2.gif
Beje, linkstu prie menu (dailes, teatro), todel gal kas zinote tokiu mokyklu ar koledzu.
4u.gif Esu pora pagooglinus radusi, bet nelabai suprantu ta sistema..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Avetra: 18 birželio 2009 - 11:06
apie stdiju sioki toki finansavima radau :
http://www.facebook....3...&topic=5548
4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Bechnaz @ 2009 06 17, 22:59)
supratau  4u.gif
tai ir as tikiuosi,kad nereikes,bet jeigu paprasys egza laikyt tai irgi nepergyvenu,gi vistiek del saves mokomes,ka idesim galvelen tas ir musu  mirksiukas.gif

O man dabar problema,butent studijos kuriu noriu kitam mieste doh.gif gan tolokai,o sitam mieste yra labai labai panasi pakraipa tai vis neapsisprendziu ka daryt  unsure.gif


Del studiju finansavimo ir kitu panasiu rekalu, geriau butu kreptis paciame uni. Jie zino apie kreditus ir bendrabucius. Tikrai pades, jei gales padeti. O tau ir paciai gal butu geriau gyventi tarp tavo universiteto studentu, o ne tarp bile kokiu lietuviu. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Egle22 @ 2009 06 19, 19:43)
Del studiju finansavimo ir kitu panasiu rekalu, geriau butu kreptis paciame uni. Jie zino apie kreditus ir bendrabucius. Tikrai pades, jei gales padeti. O tau ir paciai gal butu geriau gyventi tarp tavo universiteto studentu, o ne tarp bile kokiu lietuviu. g.gif


Aciukas 4u.gif
Tai,kad as jau gan ilgokai su busimu vyru gyvenu blush2.gif
Atsakyti
Taitaip su finansais.
Kaip suprantu, daug niuansu, bet galima apeliuoti i:

Paskola studijoms (Student Loan for Tution Fee) iki 3225 svarų (per metus);
Stipendija pragyvenimui (Maintenance grant) apie 2835 svarų (per metus);
Paskola pragyvenimui (Maintenance loan) iki/apie 4625 svarų (per metus).

http://www.pavel.lt/...tams-anglijoje/

x) ir dar. Jei studijuoji ,,full time", tai negali dirbti ,,full time".

Vadinasi, uzdirbsi nedaug. Jei gausi dar ir ,,low income" ir dar kanors (turiu omeny i ka galima apeliuoti oficialiai), tai galesi valgyt ne vien keptas bulves. bigsmile.gif

Jei negausi nei stipendijos, nei paskolos ir bus tik ,,only working" pajamos - be sansu daugumai savarankisku studentu.

Del bendrabuciu - tik UZ. Pagarbos, kantrybes, savarankiskumo, laiko taupymo, keliones islaidu taupymo atzvilgiu. thumbup.gif

As irgi jau ilgai su antraja puse gyvenu kartu... Bendrabutis kaip ir neisipaiso. blush2.gif

Gal as ka praleidau? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Bechnaz @ 2009 06 19, 23:28)
Aciukas  4u.gif
Tai,kad as jau gan ilgokai su busimu vyru gyvenu  blush2.gif

Cia man atrodo Egle22 atrase Avetrai apie bendrabuti smile.gif

Kiek daug cia jusu saunuoliu besimokanciu thumbup.gif sekmes visom taip ir toliau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(-Astreja- @ 2009 06 21, 09:49)
Cia man atrodo Egle22 atrase Avetrai apie bendrabuti  smile.gif


Galbut... g.gif Bet pacitavo mano posta tai ir atsakiau... 4u.gif
Atsakyti
labas, noriu paklaust jusu, ar apsimoka lankyt kokius nors kursus ir gaut sertifikata?siaip tai as savo gyvenima sieju su LT.galvoju, kol cia, reikia ka nors ismokt.
ar gera tokia mintis, kaip manot>pades man tokie mokslai ieskant darbo LT?
Atsakyti