Įkraunama...
Įkraunama...

Leliukų fotografavimas

Labutis. Būtų įdomu sužinoti, ar dažnai fotografuojate savo leliukus? Ar fotografavot kątik gimusius? Ar daug jau prisikaupė nuotraukyčių?
Mes tai nuo pat gimimo fotografuojam. Ir tai darom kas savaitę. Labai mėgstu nuotraukas iir jas branginu, noriu, kad mano dukrytė jų turėtų daug. O taip pat bus mums patiems į ką pažiūrėti ir prisiminti.
Atsakyti
Fototgrafuojam tiek daug, kad jau net gavom pastabų iš senelių, bet nepiktų biggrin.gif .

Fotografavom ir kątik gimusį, kai gulėjo ant mano krūtinės, gaila tik, kad nebuvo ko paparašyti, kad kartu mus tomis pirmomis minutėmis su tėte visus tris nufotkintų. Tą dieną buvo daug gimdymų, akušerė ir daktarė lakstė per kelias palatas...

Be visokių kreizi fotosesijų visada stengiuosi nufotkinti per gimtadienį, nes labai pasikeičia per mėnesį. Labai įdomu žiūrinėti. Be to, fotoalbumų jis turi, galima sakyti, tris biggrin.gif : kūdikio knygą, portretų albumėlį ir albumą su komentarais (pirmą kartą lauke, pirmą kartą maudomės, etc.)
Atsakyti
Fotografuojam dažnai. Kompe turiu prikaupusi tikrai daug nuotraukų. Geriausias atspausdinu ir klijuoju į albumą. Turiu nuotraukų ir iš gimdymo, bet juos mes su vyru kruopsčiai slepiam smile.gif Tik asmeniniam naudojimui smile.gif
Atsakyti
gan dažnai, į savaitę po kelias nuotraukytes smile.gif
Atsakyti
Labai dažnai 4u.gif tik gaila jog neturim beveik nė vienos nuotraukytės pirmų dviejų sav. verysad.gif užtat dabar su kaupu atsigriebiam thumbup.gif
Atsakyti
Fotografuojames nuo pat gimimo.Fotografuojames kas menesi ir kai atsitinka kas nors idomaus pvz kai valgo kose ir buna iki ausu apsiterliojusi biggrin.gif .Nuotrauku yra daug,o graziausias pasidarau ir idedu i jos albuma bei i jos asmenine knyga.
Atsakyti
Mes fotografuojames laaaaaaaaabai dažnai rolleyes.gif
Atsakyti
mes irgi savo mažąja fotografuojame gana dažnai,nuotraukų laaabai daug jau turime,labai džiaugiuosi kad užfiksavome dukrytę vos gimusią dar su virkštele,ant mano krūtinės,pirmą kartą ragajaujančia mamos pienuką,pirmą šypsena,ropojimo pradžia pirmuosius žingsniukus wub.gif
manau kai Ugnytė užaugs jai bus smagu pamatyti savo nuotraukų albumiukus smile.gif
Atsakyti
Daznai, netgi labai, bet darome gal tik 10 proc. nuotrauku
Atsakyti
Tikrai daug fotografuojam, tiktai laikom kompe, o gražiausias dedam į albumą ir vaikiuko knygą biggrin.gif
Atsakyti
Mes savo maze fotografuojam nuo pat gimimo ir gana daug smile.gif Juk taip smagu pasiziureti vaikucio nuotraukas, ypac kai jie taip greitai keiciasi ir auga...

O i albuma darome tik pacias paciausiais nuotraukeles lotuliukas.gif visas kitas laikome kompe...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kristal: 15 sausio 2007 - 18:40
QUOTE(*Lina* @ 2007 01 15, 15:49)
mes irgi savo mažąja fotografuojame gana dažnai,nuotraukų laaabai daug jau turime,labai džiaugiuosi kad užfiksavome dukrytę vos gimusią dar su virkštele,ant mano krūtinės,pirmą kartą ragajaujančia mamos pienuką,


aš, kaip visada, truputį ne į temą, bet negaliu susilaikyti, labai rūpi. gerb. Lina, o kur jūs gimdėte, kad nenukirpę virkštelės leido pabūti ant krūtinės? Mums tai neleido, o mačiau, kad jūs iš Vilnaisu, justiniškių. jei galėtumėt ar norėtumėt, atsakykit čia ar į AŽ.
Atsakyti