Įkraunama...
Įkraunama...

Galvos skausmai

na o dabar as papaskosiu glausta savo galvos skausmu tyrimu istorija..
zodziu skauda jau virs 3 metu, pastaruoju metu skausmas padaznejo tai nusprendziau kad laikas tirtis..
1. Sprando rentgenas- rasta ataugu
2. Sviete veido daubas- viskas OK
3. Galvos encefalograma-viskas OK
Magnetinio rezonanso nedariau, nes gauni radiacijos kaip 20 kartu svieciant plaucius... kazkaip tai atkalbejo mane gydytoja..

Pirminis atsakymas buvo, kad kaltos sprando ataugos , bet kai masazai ir terapijos nepadejo, atsirado pagrindo abejoti..
Zodziu neradus konkrecios priezasties, buvo pateiktas atsakymas , kad man sutrikusi nervine sistema.. israse vaistu nuo skausmo (kazkas panasaus i saridon, ibumetin ir t.t.) zodziu nestebuklingi.. na man bet kurie vaistai padeda, tik blogybe tame, kad jei tie skausmai tesis visa gyvenima , kas liks is mano skrandzio ir kepenu nuo tokio kiekio analgetiku.. sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Kleopatra_Kaunas @ 2010 02 02, 12:38)
na o dabar as papaskosiu glausta savo galvos skausmu tyrimu istorija..
zodziu skauda jau virs 3 metu, pastaruoju metu skausmas padaznejo tai nusprendziau kad laikas tirtis..
1. Sprando rentgenas- rasta ataugu
2. Sviete veido daubas- viskas OK
3. Galvos encefalograma-viskas OK
Magnetinio rezonanso nedariau, nes gauni radiacijos kaip 20 kartu svieciant plaucius... kazkaip tai atkalbejo mane gydytoja..

Pirminis atsakymas buvo, kad kaltos sprando ataugos , bet kai masazai ir terapijos nepadejo, atsirado pagrindo abejoti..
Zodziu neradus konkrecios priezasties, buvo pateiktas atsakymas , kad man sutrikusi nervine sistema.. israse vaistu nuo skausmo (kazkas panasaus i saridon, ibumetin ir t.t.) zodziu nestebuklingi.. na man bet kurie vaistai padeda,  tik blogybe tame, kad jei tie skausmai tesis visa gyvenima , kas liks is mano skrandzio ir kepenu nuo tokio kiekio analgetiku.. sad.gif


O kaip pas tave kraujo spaudimas?

Mano galvos skausmų istorija prasidėjo dar vaikystėje (gal nuo kokių 8-9 metų)... Tai ilgai tyrė, kas yra, bet galų gale visi gydytojai nusprendė, kad esu simuliantė ir "ieškau ligų", kur jų nėra. Bet vieną dieną (man buvo 15 metų), mokykloj užėjo toks bjaurus skausmas, kad galvojau išprotėsiu... Grįžau namo, ir man nei iš šio nei iš to "paralyžavo" pusę veido (tiesiog nieko toj pusėj nebejaučiau), akys užsivertė į viršų, negaliu jų nuleist, pradėjo traukt raumenis, iš pradžių sprando, pečių, veido raumenis tokiose nenatūraliose pozose ir pan., iškvietėm greitają, bet tik raminamųjų suleido, kurie nė velnio nepadėjo, ir mane tie traukuliai tąsė ne mažiau kaip 8 valandas. Turėjau siuntimą į ligoninę dėl skrandžio skausmų (nes iki to priepuolio man nuo galvos skausmo taip pykindavo, kad aš nieko negalėjau valgyt), na ir išvežė į ligoninę iškart. Paguldė į nervų skyrių, iškart padarė visus tyrimus: magnetinį rezonansą, elektroencefalogramą, širdies echoskopiją, visus kraujo tyrimus... Ir rado, kad buvo išsiliejęs kraujas į smegenis unsure.gif Žodžiu, mikroinsultas ar kažkas panašaus. O bėda ta, kad man sutrikusi galvos smegenų kraujotaka, šokinėja spaudimas (tai staigiai pakyla, tai staigiai nukrenta), todėl reikia labai sekti kraujospūdį, net jeigu ypatingų požymių nejauti, išskyrus galvos skausmą. Nes aš pvz. nejausdavau, kad spaudimas yra pakilęs, o ir gyd. kai matuodavo - visada normalus būdavo...
Papildyta:
Tiesa, man galvą skaudėdavo (ir šiuo metu tebeskauda) kaktos srityje... Pradžioj gydė ir nuo "Įtampos tipo skausmų", iki pasidėjo traukuliai. Ir kas kiek laiko man jie pasikartoja (traukuliai ta prasme), nes per vėlai nustatė diagnozę, kai smegenims jau žala buvo padaryta. Buvo keletas metų pasiekta remisija vaistais (vartojau karbamazepiną (antiepileptiniai), Grandaksiną, nes keitėsi nuotaikos, taip pat vaistus nuo kraujospūdžio, vitaminus kraujagyslėms ir nervams), bet po antro gimdymo skausmai vėl kartojasi, tai vėl einu pas gydytoją, kad skirtų vaistus, tai laukiu trečiadienio, vakar viską pasidariau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tari Felagund: 02 vasario 2010 - 12:02
Manieji galvos skausmai prasidėjo prieš keturis mėnesius. Dažniausiai skauda vos pabudus ryte, spaudžia smilkinius, akys sunkios, atrodo galva tokia sunki, kad nuo pagalvės negaliu pakelti. Lankiausi poliklinikoje, bet gydytoja pirmą kartą iš manęs tik pasijuokė. Pasakė, ai pas tave mažas vaikas, nepailsi užtai ir skauda. Taip ir likau durnelės vietoje. Galvos skausmai nesiliovė, tad po mėnesio vėl nuėjau pas gydytoją. Pasakiau, kad man skauda ir jei esu pailsėjus. Tada jau ištyrė nuo a iki ž, bet nieko nerado. Pasakė sveika, mažai ilsiesi užtai ir skauda. Tai dabar nebežinau ką daryti, galva skauda, o diagnozė sveika. Kreipsiuosi į kitus medikus, jei šitie padėti negali schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(vitalija.vilke @ 2010 02 02, 15:20)
Manieji galvos skausmai prasidėjo prieš keturis mėnesius. Dažniausiai skauda vos pabudus ryte, spaudžia smilkinius, akys sunkios, atrodo galva tokia sunki, kad nuo pagalvės negaliu pakelti. Lankiausi poliklinikoje, bet gydytoja pirmą kartą iš manęs tik pasijuokė. Pasakė, ai pas tave mažas vaikas, nepailsi užtai ir skauda. Taip ir likau durnelės vietoje. Galvos skausmai nesiliovė, tad po mėnesio vėl nuėjau pas gydytoją. Pasakiau, kad man skauda ir jei esu pailsėjus. Tada jau ištyrė nuo a iki ž, bet nieko nerado. Pasakė sveika, mažai ilsiesi užtai ir skauda. Tai dabar nebežinau ką daryti, galva skauda, o diagnozė sveika. Kreipsiuosi į kitus medikus, jei šitie padėti negali  schmoll.gif


Dėl galvos skausmų geriausia yra kreiptis į Medicinos diagnostikos centrą privačiai, Vilniuje, Grybo gatvėj. Ir siūlyčiau nebijot magnetinio rezonanso tyrimo - todėl, kad tik jis parodo, ar yra galvos smegenų kraujotakos sutrikimų, kurie kitokiais tyrimais nenustatomi... doh.gif O tai yra rimta liga ir negydant gali turėt sunkių pasekmių, netgi ištikti insultas verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Tari Felagund @ 2010 02 02, 15:50)
Dėl galvos skausmų geriausia yra kreiptis į Medicinos diagnostikos centrą privačiai, Vilniuje, Grybo gatvėj. Ir siūlyčiau nebijot magnetinio rezonanso tyrimo - todėl, kad tik jis parodo, ar yra galvos smegenų kraujotakos sutrikimų, kurie kitokiais tyrimais nenustatomi... doh.gif  O tai yra rimta liga ir negydant gali turėt sunkių pasekmių, netgi ištikti insultas  verysad.gif


O kas nors yra dares Grybo g. MRT su kraujagysliu sistema? Ar su siuntimu ten kainuoja? zinau, kad nuotraukos kainuoja, o aprasymas gal ne? Pradziai jo uztektu, jei nieko rimto nerastu unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rainiukas: 03 balandžio 2010 - 11:13
Sveikos merginos mirksiukas.gif Gal kuri zinot kur kaune galima privaciai issitirti galva? Skausmai uzeina nenormalus,ir taip jau nuo 14 metu.Tada issityriau sake kad kraujagysliu susiaurejimas, o dabar man jau 24metai ir niekas nieko neranda.aisku cia tik kedainiuose turbut taip gali buti.Noreciau jau issitirti nes kai uzeina tai net iki pykinimo.Laukiu labai gal kas ka zinot.
Atsakyti
QUOTE(pucukas @ 2010 09 01, 17:03)
Sveikos merginos mirksiukas.gif  Gal kuri zinot kur kaune galima privaciai issitirti galva? Skausmai uzeina nenormalus,ir taip jau nuo 14 metu.Tada issityriau sake kad kraujagysliu susiaurejimas, o dabar man jau 24metai ir niekas nieko neranda.aisku cia tik kedainiuose turbut taip  gali buti.Noreciau jau issitirti nes kai uzeina tai net iki pykinimo.Laukiu labai gal kas ka zinot.

O gal čia skrandžio problemos g.gif , man taip yra verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(pucukas @ 2010 09 01, 17:03)
Sveikos merginos mirksiukas.gif  Gal kuri zinot kur kaune galima privaciai issitirti galva? Skausmai uzeina nenormalus,ir taip jau nuo 14 metu.Tada issityriau sake kad kraujagysliu susiaurejimas, o dabar man jau 24metai ir niekas nieko neranda.aisku cia tik kedainiuose turbut taip  gali buti.Noreciau jau issitirti nes kai uzeina tai net iki pykinimo.Laukiu labai gal kas ka zinot.


prisidedu prie tavo paiesku,nes man beveik tapati istorija..ir as noreciau issitirti,nes karatsi skausmas buna nepakeliamas verysad.gif
Atsakyti
Man galvą skauda nuo įtampos. Stresinėje situacijoje nieko nejaučiu, tačiau po to labai pradeda skaudėti galvą ir be vaistų jau neapsieinu.
Nepadeda nei pagulėjimas, atsipalaidavimas..kad ir kaip stengčiausi nurimti ir pailsėti, užsimerkti, nieko negalvoti, man tiesiog visur tvinkčioja skausmas ir taip įsiskauda kad net pasukti galvos į šoną negaliu.
Ar vertėtų dėl to kreiptis į gydytoją? Ar tiesiog toliau prireikus išgert vaistų.. Nes man taip nėra nuolatos, o tiesiog priklauso nuo krūvio tuo metu. g.gif
Atsakyti
QUOTE(pucukas @ 2010 09 01, 17:03)
Sveikos merginos mirksiukas.gif  Gal kuri zinot kur kaune galima privaciai issitirti galva? Skausmai uzeina nenormalus,ir taip jau nuo 14 metu.Tada issityriau sake kad kraujagysliu susiaurejimas, o dabar man jau 24metai ir niekas nieko neranda.aisku cia tik kedainiuose turbut taip  gali buti.Noreciau jau issitirti nes kai uzeina tai net iki pykinimo.Laukiu labai gal kas ka zinot.

mane tiek užkniso tie galvos skausmai, kad nuo šiandien pradėjau eilinius tyrimus, tikiuosi, kad šį kartą ką nors atras. Pradžioj susikūriau diagnozę, kad man mažakraujystė, trūksta geležies (galvos skausmai, svaigimas...) - tyrimai rodo, kad su geležimi viskas ok.
Pasiuntė pasidaryti plaučių foto - su jais viskas normoje. Po savaitės ateis eilė dar keliems tyrimams, tada vėl pas daktariukę, žiūrėsiu ką man ras. jau noriu, kad rastų ką nors, nes tie skausmai jau chroniški darosi.
p.s laukia rentgenas, neurologas ir echoskopija.
man žiaurūs skausmai buvo iki 7 metų iki tol dar ir pykindavo siaubingai, tik kai suėjo 7 metai, vienas daktaras (pagooglink - Savilovas - daktaras Klaipėdoje pats geriausias kaip neurologas) rado man ligą - nežinau kaip vadinasi, bet lietuviškai tai mane gimdant man buvo padaryta galvos trauma (kai suimdavo su tais gnybtais), iš to skausmų pasekmė buvo. Tai dėkoju S, nes išvadavo iš šių kančių. O kas dabar užėję - dar neaišku.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo syri: 17 lapkričio 2010 - 15:30
man ja pradeda skaudeti net ne nuo ytampos.man net miegant nakti atsikeliu nuo tokio skausmo kad net pykina. Atrodo kaip tik nakti kai miegi juk viskas ilsisi ir neturetu skaudeti bet deja. Datarai sake kad tikrai nemigrena, bet tai kas tada galetu buti.reik uzsiimt ir man kazkokiais tyrimais ir viena kart pagaliau surat priezasti.
Atsakyti
QUOTE(pucukas @ 2010 11 17, 18:12)
man ja pradeda skaudeti net ne nuo ytampos.man net miegant nakti atsikeliu nuo tokio skausmo kad net pykina. Atrodo kaip tik nakti kai miegi juk viskas ilsisi ir neturetu skaudeti bet deja. Datarai sake kad tikrai nemigrena, bet tai kas tada galetu  buti.reik uzsiimt ir man kazkokiais tyrimais ir viena kart pagaliau surat priezasti.

ir aš galvojau, kad nuo įtampos, bet t.p. būna skauda atsibudus naktį - verčiuosi ant kito šono ir jaučiu skausmą. T.p. ir tada, kai tik atrodo džiaukis gyvenimu, jokio rūpesčio.
be tyrimų nieks čia nepadės schmoll.gif
Atsakyti