Įkraunama...
Įkraunama...

Neišnešiotukų mamytės

Labutis, įsiterpsiu ir aš į jūsų pašnekesius, nes taip pat teko patirti ką reiškia, kai gimsta neišnešiotukas. Mano sūnelis gimė tada, kai gydytojas sugalvojo, mažiukas 1900g ir 42 cm, nors lyg ir buvo 36 sav.. Tad kol išėjom iš ligoninės praėjo pusantro mėnesio, teko įveikt infekciją, niekaip nesitvarkė cukrus ir dar begalė bėdelių, dabar liko tik mažakraujystė. Kai darė man cezarį, gydytojas sugebėjo mane "paguost", sako"gamtos atranka"(kad anas pasprinktų nuo savo tų žodžių), bet dabar žinau, kad jei lemta gyventi ir jei to labai nori-niekas tam nesutrukdys. Aš labai džiaugiuos, kad turiu nuostabų sūnelį, begalo stiprų ,tikiuosi, kad jam gyvenime daugiau neteks tiek kentėti.
Sėkmės jums visoms, mūsų neišnešiotukai, kaip ir visi leliukai, patys geriausi ir mylimiausi, nes jie su mumis. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(gvaida @ 2007 01 21, 17:23)
Labutis, įsiterpsiu ir aš į jūsų pašnekesius, nes taip pat  teko patirti ką reiškia, kai gimsta neišnešiotukas. Mano sūnelis gimė tada, kai gydytojas sugalvojo, mažiukas 1900g ir 42 cm, nors lyg ir buvo 36 sav.. Tad kol išėjom iš ligoninės praėjo pusantro mėnesio, teko įveikt infekciją, niekaip nesitvarkė cukrus ir dar begalė bėdelių, dabar liko tik mažakraujystė. Kai darė man cezarį, gydytojas sugebėjo mane "paguost", sako"gamtos atranka"(kad anas pasprinktų nuo savo tų žodžių), bet dabar žinau, kad jei lemta gyventi ir jei to labai nori-niekas tam nesutrukdys. Aš labai džiaugiuos, kad turiu nuostabų sūnelį, begalo stiprų ,tikiuosi, kad jam gyvenime daugiau neteks tiek kentėti.
Sėkmės jums visoms, mūsų neišnešiotukai, kaip ir visi leliukai,  patys geriausi ir mylimiausi, nes jie su mumis. biggrin.gif

o kokia ifekcija? mano mažiui buvo kraujo užkrėtimas-sepsis verysad.gif dėl gydytojų tai patikėk.....man gimdymas ir savaitė po to ligoninėj košmaras, nenoriu atsiminti gydytojų GYVULIŠKUMO schmoll.gif
Atsakyti
labas mamytes..mano maziukas gyme 36sav.2.200.47cm.dabar mum jau 7men,sveriam 7kg 4u.gif augam po biski.......linkiu visem steprybes..ir kantrybes!!!!!!

ps.as pati gimiau mazyte..0,900gr.isaugau...ir dar kokia biggrin.gif biggrin.gif yahoo.gif
Atsakyti
na man labai greit pilvas augti pradėjo,pasirodo labai daug vandenu kaupėsi g.gif ne tik daug bet ir gan greitai blink.gif buvo padidėjas cukrus, nerami buvau beveik visa nieštumą,mėšlungis kojas ir rankas traukė(nepadėdavo net vitaminai)na ir dar visokiu smulkmenėlių blush2.gif viskas į vieną susidėjo g.gif 35sav paguldė į ligoninę bijojo kad placenta neatsiskirtu ir jau buvo 3cm atsivėręs kaklelis tai gydytojos vis prašė na dar dienelę prabūk ax.gif negimdyk doh.gif bet nedaug gulėjom tik savaitėlę ir leliukas pasiprašė lotuliukas.gif o kai gimė tai sav gulėjom ligoninėje išrašė unsure.gif ir po dienos vėl pakliuvom į lygoninę verysad.gif va tiap cool.gif
Atsakyti
Gal ir neteisinga kaltinti gydytojus, bet kad daugiau nėra ką, mat kokia infekcija taip ir nenustatė, tad gydė visokiausiais vaistais, o dėl cukraus sunormalizavimo, apie mėnesį laiko lašino per kateterį, vėliau girdėm gliukozę, kai tuo tarpu tik dažniau reikėjo pienelio duot valgyt. Šiaip buvo baisių dalykų, kažkaip galvojau, kad šiais laikais ir ligoninese truputį modernesnių aparatų yra, bet klydau. Na tiesa, Santariškių naujagimių renimacija jau atnaujinta, bet visa kita, tai toli šviečia...
Atsakyti
na o mes visa nestuke.gif laika laikemes thumbup.gif nebuvo nei pykinimu,nei silpnumu,nei siaip kokiu bedu.todel rami laukiau nustatytos datos,bet.....pasirodo mano maziukas serga igimta ichtioze,na cia tokia odos liga,jam jau pilvely odele pradejo skilineti,labai issausejo ir atsiverinejo zaizdeles,jam skaudejo ir jis pasiprase i si pasauli.buvo labai baisu ir skaudu kai visi garsiai prie manes aptarinejo ta negrazia odele,ir daktarai tikrai buna ziaurus,viena pasake: NIEKO,APRENGI,UZDESI KEPURE IR NIEKS NEMATYS,KAD ODELE BAISI verysad.gif o man mano vaikiukas juk pats graziausias.Odabar jo odele jau susitvarke ir esam grazus ir laimingi,nors ta liga islieka visam.........
Atsakyti
Sveikos mamytes 4u.gif Musu sunelis gime 35 sav. Buvo mazas mazuliukas, svere 2,160 kg, o ugis - 41 cm. Pirmi mano zodziai vos isvydus berniuka buvo :"Kox maziukas!" wub.gif O dbr tai mes uzaugom. Adamui 4 men ir 3 sav, sveria 6,200 kg ir pasiekem 62 cm ugi!! yahoo.gif Jau patys vartomes tik sunkiau nuo nugarytes ant pilvuko apsiversti, jau ir sliauzti bando, o taip juokingai ta uzpakaliuka permetineja nuo kojytes ant kitos kojytes tongue.gif Labai bendrauja, krykstauja, juokiasi, ciupineja zaisliukius, barskina barskuciais, ir jau stebi savo kojytes thumbup.gif Gydytoja sake kad jau pasivijom savo bendraamzius. Valgo vien MP. Siaip augam sveiki!
Atsakyti
as ir nzn kodel mano mazyle anksciau uzsinorejo i si pasauli ax.gif visa nestuma jauciaus thumbup.gif ne kartelio nepykino, viskas buvo geraj smile.gif
Atsakyti
kadangi mano mažius tik 1 mėn.valgė MP, tai dabar iškilo problemėlėe su primaitinimu doh.gif jam 4 mėn. 3sav. ragaujam bananą ir viskas blush2.gif ir tą nelabai pripažįsta schmoll.gif nei sesutė, kuri mus lanko, nei gydytojas neturi vieningos nuomonės dėl primaitinimo, bet susidaro įspūdis, jog nieko tokio jei jį nuo 5 mėn.primaitinsiu lyg būtų laiku gimęs ir jam tik tada 4 mėn. sueitų g.gif o kaip jūs ,kas ne savo pienuku maitinat, darot arba planuojat daryt?
Atsakyti
QUOTE(laurin22 @ 2007 01 24, 03:51)
kadangi mano mažius tik 1 mėn.valgė MP, tai dabar iškilo problemėlėe su primaitinimu doh.gif  jam 4 mėn. 3sav. ragaujam bananą ir viskas blush2.gif  ir tą nelabai pripažįsta schmoll.gif nei sesutė, kuri mus lanko, nei gydytojas neturi vieningos nuomonės dėl primaitinimo, bet susidaro įspūdis, jog nieko tokio jei jį nuo 5 mėn.primaitinsiu lyg būtų laiku gimęs ir jam tik tada 4 mėn. sueitų g.gif  o kaip jūs ,kas ne savo pienuku maitinat, darot arba planuojat daryt?

as ir tik menesi savo pienu maitinau. pradejau primaitint nuo 4 menesiu (nors jaj kajp ir trys turejo but). pirmiausia valgem banana, obuoli, truputy veliau tyreles, darzovienes, nuo 5 menesio ir koses pradejom valgyt. jokiu problemu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(dowiliuke @ 2007 01 23, 19:04)
as ir tik menesi savo pienu maitinau. pradejau primaitint nuo 4 menesiu (nors jaj kajp ir trys turejo but). pirmiausia valgem banana, obuoli, truputy veliau tyreles, darzovienes, nuo 5 menesio ir koses pradejom valgyt. jokiu problemu  thumbup.gif

dowiliuke nuo rytojaus bandysiu daržovienę siūlyt, nes apsižiūrėjau, kad bananai baigės blush2.gif niu jei atsisakys, tai avižinės košės ragaus, nes viduriukai užkietėjo doh.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes ,nors tokia temele yra blush2.gif bet parasysiu ir as cia 4u.gif

gimem 34 saviteliu berniukas-2kg 170gr -44cm. dabar mums jau beveik 6 menesiukai ir sveriam 8kg ir 67cm thumbup.gif thumbup.gif .Kol kas viskas gerai ,valgom,bendraujam ,vartytis tingim bet sesti norim biggrin.gif ,lankom mankstas del raumenuku tonuso tai jau gal greitai ir atsisesim mirksiukas.gif
mamos pieno gavo 3 savaites ir tai nutraukata ,nes neeme kruties vyrukas ,valgom hipp misinukus ir kosele ,darzoviu -darzoviu su mesyte mirksiukas.gif ,obuoli,banana ,o vat sulciu jkiu nemegsta blink.gif tik arbatyte biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(laurin22 @ 2007 01 21, 15:08)
Mamytės, man l a b a i  smalsu dėl kokių priežasčių jūsų mažieji į pasaulį atkeliavo anksčiau  mirksiukas.gif man taip ir liko neaišku dėl ko g.gif  nors mažylis nuo penktos savaitės reguliariai kas 4 sav. rimtai prašydavos lauk, o dar kiek nestiprių prašymųsi buvo  doh.gif

man buvo sunki preeklamsija verysad.gif verysad.gif vos mus abu isgelbejo unsure.gif
bet dabar viskas ciki thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo =SVAJA=: 24 sausio 2007 - 10:46