Įkraunama...
Įkraunama...

Neišnešiotukų mamytės

Mano mažiukas taip pat gimė šiek tiek ankstėliau - 36 savaitėlių ( 54 cm, 3, 050 kg ir sutapimas 3.05 val.ryt biggrin.gif ). Nieštumas lyg ir noramalus buvo, bet va.... O priežaščių nieks nežino kodėl... tiesiog taip reikėjo matyt... biggrin.gif
Man viskas labai netikėta buvo, net į ligoninę nebuvau dar visko susiruošusi... Vyrui po to lakstymo buvo biggrin.gif Labai pergyvenau, kad ko blogo neatsitiktų verysad.gif ... bet lyg ir viskas gerai... na, buvo problemėliu nemokėjo gerai žysti... Apsižiodavo papulį ir miega, tai teko misinelio duoti - nes gliukozė sumažėjo. ... bet susitvarkė pamažu viskas biggrin.gif Dar vis geriam MP - džiaugiuosi, kad turiu biggrin.gif Nes tokiems mažiukams labai svarbus mamos pienelis, o jie gi gimsta su mažesniu imunitetu...
Vystosi lyg ir narmaliai, tik va raumenukų tonusas labai padidėjęs - po masažų lyg ir visai jau gerai... Žodžiu matysim...
Atsakyti
g.gif atrodo dauguma susiduria pradžioj su ta pačia bėda-mažylis nevalgo iš krūties dėl įvairių priežasčių verysad.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes, mes su dukryte irgi norim prisijungti prie Jusu. Mano mazyle gime 35sav. 1890g ir 42cm ugio. Siaip nors ir gimem labai mazytes ligoninej gulejom trumpai apie savaitele kol sureguliavom cukriuka. Dabar jau esam 3,5men. ir sveriam 4,2kg., 53cm. Man atrodytu lyg ir mazokai sveriam, bet nieko negaliu padaryti-esam labai dideles nevalgiukes. nuo pat gimimo maziuke neeme kruties, tiesiog nemokejo traukti, tai nuo triju savaiciu valgom misinuka. Kita savaitele pradesime lankyti masaziukus ir makstas, nes nekelia galvytes ir raumenu tonusas sumazejes. O siaip lyg ir viskas gerai, i viska reaguojam, daug juokiames ir guguojam.
Atsakyti
QUOTE(laurin22 @ 2007 01 24, 19:04)
g.gif  atrodo dauguma susiduria pradžioj su ta pačia bėda-mažylis nevalgo iš krūties dėl įvairių priežasčių verysad.gif


mes tai mokėjom valgyti iš papuko tik va nelabai kviepuoti valgant mokėjom ax.gif bet išmoko ir dar iki šiol maitinu MP blush2.gif na ji pas mane mėgstanti pavalgyti tai dar ir papildomai ko nors gauna biggrin.gif
Atsakyti
o MES KVEPPAVOM GERAI GIME ,O VALGYTI IS VIS NEMOKEJOM blush2.gif ,2 DIENAS PER ZONDUKA VALGE ,PO PASKUI IS BUTELIUKO 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(hereja @ 2007 01 20, 14:51)
O kur jus gaudavot tu prematuru pamperiuku? Nes toj GN vaistinej ne visada buna, o maziausio numerio Pampers sauskelnes mums iki pazastu doh.gif


herėja, o jūs nebandėt Libero sauskelnių pirkti? Kol buvom KMUK, tai beveik vien tik jas ir dėjom (o jūs dabar jau sveriat daugiau, nei mes tada svėrėm) - dar užlenkdavom tą užsegimui skirtą juostelę (sesutės pamokė thumbup.gif ) ir sauskelnės tiko thumbup.gif Libero yra 2-4 kg mirksiukas.gif O ir su pamperiais taip pat elgdavomės lenkdami juostelę smile.gif

QUOTE(=SVAJA= @ 2007 01 24, 10:46)
Sveikos mamytes ,nors tokia temele yra  blush2.gif  bet parasysiu ir as cia  4u.gif


Aga, tokia temelė jau yra mirksiukas.gif Bet galim prisistatyti ir čia 4u.gif Gimėm 33 sav. 2492 g svorio ir 46 cm ūgio wub.gif

Problemėlių turim, bet visos jos kitoj temelėj aprašytos...

QUOTE(=SVAJA= @ 2007 01 25, 10:03)
o MES KVEPPAVOM GERAI GIME ,O VALGYTI IS VIS NEMOKEJOM blush2.gif ,2 DIENAS PER ZONDUKA VALGE ,PO PASKUI IS BUTELIUKO  4u.gif


Pirmą parą valgėm iš zonduko, antrąją pradėjom iš buteliuko, ketvirtosios vidury išmokom žįsti krūtį thumbup.gif
Atsakyti
Sveikuciai smile.gif . Mes gimėme beveik 36 savaičių, 2730 g svorio ir 48 cm ūgio. Dabar mums 6 mėnesiai. Šiaip vystomės normaliai: svoris apie 8 kg, ūgis 68 cm. Nuo pat gimimo pradėjo normaliai žysti krūtį. Dabar valgom MP, darzovienes.
Atsakyti
pasigirt užsimaniau naktį ax.gif čia neseniai guodžiaus jog mažius be banano jokio papildomo maisto nenori valgyt, tai JAU porą dienų daržovienę kerta mirksiukas.gif
Atsakyti
tai saunuolis laurin tavo berniukas,o maniskis atsisako net ragaut verysad.gif valgo tik mano pienuka,bet jau noretusi,kad ir kieto maistelio paragautu. rolleyes.gif
Atsakyti
ax.gif tik, kad pusė keliauja betkur, dar nemaža dalis atgal iš burnos doh.gif tai, kad pritaisau jam tokį kiekį daržovienės, jog vyras blink.gif bet vis užsilieka burnytėj. Pirmus kelis šaukštus be problemų suvalgo, tik spėk paduot, bet paskui prasideda.........o dar išmoko viską ne išspjauri, o išpurkšti ir jam baisiai lotuliukas.gif
Atsakyti
na va,siandien ir mes paragavom tyreles smile.gif ir visai nieko,sunelis visai skaniai laizo,tai gal problemu nebus.greitu matu bandysimi r bulvytes paragaut,o kokiais kiekias jusu leliukai suvalgo? 4u.gif
Atsakyti
g.gif tikrai sunku pasakyt, per dieną suvalgo pusę nedidelio banano ir jį užsigeria 60 ml mišinuko, daržovienės kaip kada, bet tenka per kelis kartus valgyt, kad nors kiek suvalgytų be kaprizijimosi ir visada ją 100 ml mišinuko užsigeria.
Atsakyti