Įkraunama...
Įkraunama...

Neišnešiotukų mamytės

Sveikos,

Nutariau prisijungti ir as prie jusu burio.
Turiu suneli. Gime sausio 3d. 36 sav. labai mazo svorio (1940g). Neseniai gryzom is ligonines. Noreciau daugiau suzinoti apie neisnesiotuku vystymosi raida. Kada ir ko laukti.
Atsakyti
QUOTE(BiteRite @ 2007 02 09, 18:55)
Sveikos,

Nutariau prisijungti ir as prie jusu burio.
Turiu suneli. Gime sausio 3d. 36 sav. labai mazo svorio (1940g). Neseniai gryzom is ligonines. Noreciau daugiau suzinoti apie neisnesiotuku vystymosi raida. Kada ir ko laukti.


sveika,gerai kad prisijungei prie musu,visoms kartu bus lengviau drinks_cheers.gif na mano sunelis gime 3100g tai mes gerokai didesni buvom,bet bedu visokiu turejom.na o dabar kaip ir baigiam pasivyti savo bendraamzius,todel kiekvienas vaikas individualus,sunku ka nors ir prognozuoti. g.gif bet kuo galesim tuo padesim mirksiukas.gif
Papildyta:
laurin22o jusu kaciukas mazas ar didelis?mes tai labai ciuckio noretume,bet dar palauksim,viena niekaip nesusitvarkyciau...... doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(laurin22 @ 2007 02 08, 09:46)
pavydžiu jums......... blush2.gif  pas mus kaime nėra tokių galimybių kaip mankštelės, o iki miesto virš 30 km  doh.gif  tai judam krutam kaip internete randam  ax.gif 
P.S. pavydas baltas  mirksiukas.gif


Is tikro daryti manksteles nera taip jau labai sudetinga.Jei pamatytum kelis kartus kaip daro, ir pati galetum su savo mazyliu pasportuot, bent jau pacius paprasciausius dalykus padaryti. Kiek pasakojo musu kineziterapeute, daugumai kudikiu patinka mankstintis ant gimnastikos kamuolio smile.gif O tai tikrai nera sudetinga. Mes pasisamdem kinezitarpeute, ji ateina i namus daryti manksteliu lialiui, ji mane pamoko, ir po truputi jau pati darau. Tik reikia kad kas tave pamokytu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(BiteRite @ 2007 02 09, 18:55)
Sveikos,

Nutariau prisijungti ir as prie jusu burio.
Turiu suneli. Gime sausio 3d. 36 sav. labai mazo svorio (1940g). Neseniai gryzom is ligonines. Noreciau daugiau suzinoti apie neisnesiotuku vystymosi raida. Kada ir ko laukti.


Sveika 4u.gif Mano sunelis gime ne ka didesnis uz tavaji smile.gif Svere 2,160kg, o ugis buvo 41 cm. Si menesi mum sueis jau puse metuku 4u.gif Labai sunku pasakyti ko gali laukti ir tiketis nes viskas priklauso nuo kiekvieno mazylio individualiai. Maniskiui labai greitai uzaugo svoris, per pirma menesi paaugom 10 cm ir priaugom pusantro kg, dbr maziukas sveria 6,550 kg ir yra 63 cm ugio. Gydyoja sake kad jau pasivijom beveik bendraamzius thumbup.gif Del neisnesiojimo turejom keleta problemu, t.y. vitamino D trukuma ir geruju bakteriju trukuma verysad.gif Pirmi du menesiai buvo sunkus, nes gydytoja ziopla to nemate, mazyliui pute pilvuka, sunkiai tustindavosi, budavo kad iki 6 paru zuikis nepadarydavo nieko rimto, o mum aiskindavo kad MP kaltas, kad jo tokia peristaltika ir kad susitvarkys jam per kelis men, liepe duot misineli. O del viatmino D trukumo ( nes profilaktiskai liepe duot tik nuo pusantro men po laseli kasdien, o tai lb mazai) issivyste mum rachitas. Po paskutinio apsilankymo pas ja, kai pasake kad vaikas per mazas kad jam ka padetu, ta prasme duotu geruju bakteriju ar kzko, spjoviau as i jos tokia nuomone, ir nuveziau lialiu i kauna pas docente kad apziuretu ir savo nuomone pasakytu. Vos tik apziurejus Adama, iskart susake kas jam yra, israse geruju bakteriju, paskyre vitamino D gydomaja doze, ir po keliu sav situacija pradejo taisytis. Su medz apykaita ir virskinimu po menesio laiko vizitu pas ja viskas iki galo susitvarke, o rachitas mum jau buvo aktyvus, galvyte jau minksta buvo, zodziu visa laime kad laiku nuvezem ba pasekmes ziaurios galejo but. Dbr jau praktiskai isgijom ta rachita, sake dar truputi saules ir viskas bus gerai. Dziaugiuosi kad laiku susigriebem ir nuvezem suneli pas kita gydytoja. Ji prisirase mus ir veziojam maziuka pas ja ir dbr. Tai va. Pamatysi, labai greit uzaugsit ir jus!Pirmi du men sunkiausi buvo, o paskui laikas skriete praskriejo. Linkiu jum kuo greiciau uzaugti.Sekmes! 4u.gif
Atsakyti
[quote=mamuleAistule,2007 02 08, 18:21]
[quote=laurin22,2007 02 08, 09:46]
pavydžiu jums......... blush2.gif pas mus kaime nėra tokių galimybių kaip mankštelės, o iki miesto virš 30 km doh.gif tai judam krutam kaip internete randam ax.gif
P.S. pavydas baltas mirksiukas.gif
[/mums iki mankstu 5min kelio masina,tai dabar kas antra diena vaziuojam mankstintis.namie taip neiseina man kaip ten padaro,dar ir nedrasu taip tampyt,bet mes nusifilmavom viena mankstele ir bandom daryt.mums sako,kad musu peciu juosta silpna,o uzpakaliuka kelia jau kaip 6men.tai visas darbas ir buna su rankytem ir ant pilvuko.o jam ant pilvo nepatinka,bet kencia.o kamuolys tai tikrai thumbup.gif ir musiskiui patinka.o mes pavydim jum.....jus jau vartotes...... blush2.gif

p.s. o dantuku dar neturite?????
[/quote]

Mum irgi problemeles su peciu juosta, sake truputi silpnoka. Pavyzdziui kai vercias ant pilvuko, daznai pamirsta atvesti rankyte i prieki, ir kai guli ant pilvuko atrama truputi silpna, kartais atmeta rankytes, o uzpakaliuka irgi kilnoja kaip turi but, kineziterapeute sake kad tai zenklas jog mazius sliauzti nori thumbup.gif Dbr po manksteliu (jau 5 turejom) matosi ryskus pagerejimas, atrama daug tvirtesne, jau daznai pagalvoja mazius ka su rankytem daryt kai vercias ant pilvuko tongue.gif Dantuku dar nera bet jau dygsta, smegeneles pabalusios, pabrinkusios, tepam spec geliu smegenukus kad palengvint ta dygimo procesa smile.gif Tai dbr kasdien abu su lialka ieskom tu dantu tik kad niekaip nerandam hihihi.gif O jum matosi ten kzkas kad jau dygsta mirksiukas.gif dantukai? mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Adamo mamyte @ 2007 02 11, 16:18)
Sveika  4u.gif Mano sunelis gime ne ka didesnis uz tavaji smile.gif Svere 2,160kg, o ugis buvo 41 cm. Si menesi mum sueis jau puse metuku  4u.gif  Labai sunku pasakyti ko gali laukti ir tiketis nes viskas priklauso nuo kiekvieno mazylio individualiai. Maniskiui labai greitai uzaugo svoris, per pirma menesi paaugom 10 cm ir priaugom pusantro kg, dbr maziukas sveria 6,550 kg ir yra 63 cm ugio. Gydyoja sake kad jau pasivijom beveik bendraamzius  thumbup.gif  Del neisnesiojimo turejom keleta problemu, t.y. vitamino D trukuma ir geruju bakteriju trukuma  verysad.gif  Pirmi du menesiai buvo sunkus, nes gydytoja ziopla to nemate, mazyliui pute pilvuka, sunkiai tustindavosi, budavo kad iki 6 paru zuikis nepadarydavo nieko rimto, o mum aiskindavo kad MP kaltas, kad jo tokia peristaltika ir kad susitvarkys jam per kelis men, liepe duot misineli. O del viatmino D trukumo ( nes profilaktiskai liepe duot tik nuo pusantro men po laseli kasdien, o tai lb mazai) issivyste mum rachitas. Po paskutinio apsilankymo pas ja, kai pasake kad vaikas per mazas kad jam ka padetu, ta prasme duotu geruju bakteriju ar kzko, spjoviau as i jos tokia nuomone, ir nuveziau lialiu i kauna pas docente kad apziuretu ir savo nuomone pasakytu. Vos tik apziurejus Adama, iskart susake kas jam yra, israse geruju bakteriju, paskyre vitamino D gydomaja doze, ir po keliu sav situacija pradejo taisytis. Su medz apykaita ir virskinimu po menesio laiko vizitu pas ja viskas iki galo susitvarke, o rachitas mum jau buvo aktyvus, galvyte jau minksta buvo, zodziu visa laime kad laiku nuvezem ba pasekmes ziaurios galejo but. Dbr jau praktiskai isgijom ta rachita, sake dar truputi saules ir viskas bus gerai. Dziaugiuosi kad laiku susigriebem ir nuvezem suneli pas kita gydytoja. Ji prisirase mus ir veziojam maziuka pas ja ir dbr. Tai va. Pamatysi, labai greit uzaugsit ir jus!Pirmi du men sunkiausi buvo, o paskui laikas skriete praskriejo. Linkiu jum kuo greiciau uzaugti.Sekmes!  4u.gif



Mums dabar jau beveik 6 savaites (treciadieni bus) , mes dabar sveriam 3300 g., o ugis 51 cm. Taigi priaugom 1360 g., o issitempem 8 cm.
O kokie rachito pozymiai? Mat mane praeita sav. daktare siaubingai sunervino. Ji mane apreke, kad vaikui vitamina D duodu sulasindama jo i misinuka. Sako ji man: "taigi lieka vitaminas ant buteliuko sieneliu ciulptuke ir vaikas jo neisisavina". Taip susiparinau. Dabar galvoju, kaip cia ta rachita atskirti. Dabar jau duodu sauksteliu. Bet labai bijau. O su pilvu mes po siai dienai kovojam. Vaikui pakakoti tai didziausias zygdarbis. Aciu dievui dar nebuvo paros, kad nepakakotu. Aisku ne be mano pagalbos. As jam pilva ismaigau, kojas patampau, viburkolio zvakute ikisu, o su ja viska lauk vaikas isvaro. Gefilus bakteriju, mes ligonineje gavom. Bet namo kai israse, ju nebepaskyre (gal nutare, kad uztenka).

Papildyta:
Tiesa pamirsau paklausti. Nuo kada jus savo maziukus i lauka isneset. Nes mum jau bevei pusantro menesio, o maniskis lauke buvo tik tada kai is ligonine namo vaziavo ir pas daktere praeita sav. vaziavo.
Atsakyti
QUOTE(BiteRite @ 2007 02 11, 18:30)
Mums dabar jau beveik 6 savaites (treciadieni bus) , mes dabar sveriam 3300 g., o ugis 51 cm. Taigi priaugom 1360 g., o issitempem 8 cm.
O kokie rachito pozymiai? Mat mane praeita sav. daktare siaubingai sunervino. Ji mane apreke, kad vaikui vitamina D duodu sulasindama jo i misinuka. Sako ji man: "taigi lieka vitaminas ant buteliuko sieneliu ciulptuke ir vaikas jo neisisavina". Taip susiparinau. Dabar galvoju, kaip cia ta rachita atskirti. Dabar jau duodu sauksteliu. Bet labai bijau. O su pilvu mes po siai dienai kovojam. Vaikui pakakoti tai didziausias zygdarbis. Aciu dievui dar nebuvo paros, kad nepakakotu. Aisku ne be mano pagalbos. As jam pilva ismaigau, kojas patampau, viburkolio zvakute ikisu, o su ja viska lauk vaikas isvaro. Gefilus bakteriju, mes ligonineje gavom. Bet namo kai israse, ju nebepaskyre (gal nutare, kad uztenka).

Papildyta:
Tiesa pamirsau paklausti. Nuo kada jus savo maziukus i lauka isneset. Nes mum jau bevei pusantro menesio, o maniskis lauke buvo tik tada kai is ligonine namo vaziavo ir pas daktere praeita sav. vaziavo.

Prakaituoja delniukai ir koju padukai, prakaituoja galvyte, mum sutrikus medz apykaita buvo tai irgi rachito itakota, kitiem vaikuciam dar isplinka pakauselis, maziukai nei sio nei sto verkia, neramus buna. Gydytoja paciupinejus vaikucio galvyte iskarto turetu matyt ar yra rachitas ar ne. O kad vitamino D negalima lasinti i misineli turejo gydytoja tave perspeti. Mum gydytoja liepe tiesiai i burnyte sulasinti ant liezuvelio, tada jau tikrai visa reikiama doze patenka lialiui, o kad ir su sauksteliu, manau dalis vitamino D gali likti ant pacio saukstelio, juk jis aliejinis ir lb lipnus. Mano mazylis gime rugpjucio 30d, kai buvo dar grazus orai, tai pirma karta isnesem i balkona 15 min po sav, o po dvieju sav issivezem jau i lauka valandai, ir paskui kasdien, kai tik geras oras, begdavom saulutes gaudyti tongue.gif
Atsakyti
bite ritesu tuo rachitu ir mum bedos buvo.......dar vienas pozymis tas,kad galvyte vaikiukas sukioja smarkiai.o del tu pakakojimu tai mes kol mazi buvom gerai kakodavom,bet su pilvu kentejom irgi ilgai.paskui prasidejo bedos su neprakakojimu ir as pradejau padet jam su termometru,tai nuo gyd. pilos gavom,nes vaikiukas greit pripranta prie tokiu padejimu ir pats nebepakakoja paskui.tai va atsargiai ir jus ten,nes mes jau biski ir turim su tuo bedu.o i lauka mum iseit sunkiai sekasi,nebuna siltai apvilktas.tai as i balkona nesu,musu istikl.,ir daznai kambari vedinu,kad visad grynas oras butu.o ka daryt,jei vaikiukas kieme verkia ir t.t.tai va taip ir zaidziam.
Atsakyti
mums taip pat patarė vit.D lašinti tiesiai į burnytę, o su lauku dabar vienas vargas doh.gif išnešiau į lauką, o vėjas nedidelis bet žvarbus, tai džiaugiamės sloga, buvom įpratę didžiają dienos dalį plikinėt be pamperio, tai teko to malonumo atsisakyt-vaikinui tas labai nepatiko. Skiepytis turėtų pakviest šią savaitę, bet kad tokie snargliuoti kaži kaip bus g.gif ir taip atsiliekam nuo skiepų grafiko per tas ligonines ax.gif
BiteRite sveika prisijungus drinks_cheers.gif
Atsakyti
Siandien pas mus masaziste ateis, tai jos paprasysiu, kad paziuretu ar viskas gerai. O dabar as vitamina D duodu is saukstelio. Tiesiai i burnyte ilasinti praktiskai neimanoma, nes vaikas visas muistosi ir neissizioja, o is to buteliuko labai sunkiai lasa. Be to ten ne aliejinis, o vandeninis tirpalas, tai gal is saukstelio gerai, as ji labai gerai nuvalau i vaiko liezuvi.
Dar viena problema turiu ir nezinau kaip su tuom kovoti. Vaikas valgydamas pritraukia pieno i nosi. Be to atpylineja (po labai nedaug) viska irgi pro nosi. Pavargau as ten pastoviai su pompa valyt ta nosi. Vaikas po valgio knarkia kaip koks diedas. Be to pieno likucioai labai pridziuva nosyje. Tai purskiu Physiomer juro vandeni. Bet man kazkas sake, kad juo negalima piknaudziauti. Gal kokiu patarimu turit?
Atsakyti
svejkos visos neisnesiotuku mamytes 4u.gif
nenoriu jusu gasdinti, bet, manau, kad privalau jums papasakot savo istorija. kajp jau rasiau mano pupa gime 36savajciu, 2800kg ir 50cm ugio. ta pacia diena jau buvo perkelta prie isnesiotu naujagimiu, viskas buvo geraj. kaj buvo 5menesiu prasidejo traukuliukaj (nors iki tol jokiu bedu neturejom, isskyrus uzsitesusia gelta) galvytej rado kresuliuka, kuris atsirado gimdymo metu (gimdymo trauma) dabar kas 4-5 neisnesiotas naujagimis serga snegenu vandene, tad mamos, nepatingekit ir patikrinkit savo vajkucius. nors gydytojaj tai turetu pastebeti, labaj greitaj dideja galvytes apimtis, vajkas gali buti neramus.(nors musu galvytes apimtis buvo normali) musu atveju, kalti gydytojaj, nes jie turejo perspeti, kad tajp gali buti. rejkejo kas menesi tikrint galvyte.o mes nieko nzn ir staj kas atsitiko.
Atsakyti
Baisu... Mano maziaus galvoj yra kraujosruveliu. Bet mane patikino, kad cia nieko baisau. Kovo 6 d. darys galvos echo. Jau dare du kartus ir dabar po mesesio vel kartos. Labai bijau, bet...Cia ros mano baimes nieko nenulems...
Atsakyti