Įkraunama...
Įkraunama...

Milanas

QUOTE(xxxsaulyte @ 2008 09 24, 17:57)
Bala-nemate - mums "Airbaltic" irgi pasiūlė - vietoj spalio 26 d. tiesioginio į Vilnių, pasiūlė per Rygą. Na ir ką padarysi, arba diena anksčiau arba su persėdimu.... Maža čia bėda manau...  mirksiukas.gif

P.S. mes 23/26 spalio skrendam - ketvirtadienį adaptacija, penktadienį La scala, šeštadienį Fox town, sekmadienį namo - bus turininga mini kelionė  mirksiukas.gif


Mes irgi pirkom bilietus tom pačiom datom į Milaną, seniai jau, su akcija. Tai ir mums pasiūlė grįžimą per Rygą. Nelabai man patinka tai. Dar baisu kad skrydis į priekį nevėluotų, kaip dažnai būna su airbaltic.
Atsakyti
QUOTE(Makalius @ 2008 09 24, 15:35)
7,50 jau, berods cool.gif
Bent jau vasarą liepos pabaigoje tai visi autobusai skelbė 7,50 į vieną pusę ir 14 eurų į abi ax.gif

Malpensa Express 7.50, o Malpensa Shuttle 7 eur. Abu atveza i centrine stoti, i ta pacia vieta ax.gif
Papildyta:
QUOTE(xxxsaulyte @ 2008 09 25, 13:03)
na tvarkingai ir tiek, tikrai ne su balinėm suknelėm. Mes kai per kalėdas buvom operos teatre Berlyne - tai kaip turistai buvom su kelnem ir marskiniais abu su vyru, o damos vietinės buvo ohoho su kokiom suknelėm  mirksiukas.gif  Aš dėsiuos ir į La scala kelnes ir marškinius klasikinius - man tai geriausia išeitis...  mirksiukas.gif
P.S. o bilietus turi ?? Nes aš spalio 25 d. pirkau kai tik pasirodė rugpj.pabaigoje ir gavau pigiausius po 15 eur.

Mes pernsi važiavom iki Codorna su traukiniu - tai labai greitas ir patogus susisiekimas,buvo 11 eur.

SOS - gal kas rezervavote bilietus internetu pasižiūrėti "Paskutinę vakarienę" ????? nes kai pernai nuėjom - tai sako prieš 4 dienas reikia užsakyti...  g.gif

I "Paskutine vakariene" bilietus rezervavau internetu pries pora menesiu it tai pavyko tik per agentura, kartu su ekskursija po miesta. Teko sumoketi zymiai daugiau doh.gif

QUOTE(xxxsaulyte @ 2008 09 29, 12:36)
parašyk plačiau per ką rezervavai, kokia ekskursija... na aš irgi gal užsisakyčiau tokiu būdu....  mirksiukas.gif Juk ir miestą pamatyti įdomu, o tuolab kad ir "Paskutinę vakarienę"... Ačiū  4u.gif

Rezervavau per viator.com, nes per kitur man reikalingai datai laisvu bilietu jau nebuvo schmoll.gif Ekskursija truko 3.5 val: aplankem Sforzesco pili, "Paskutine vakariene", La Scala teatra, Duomo katedra, Vittorio Emanuelle galerija. Gide viska idomiai ir issamiai papasakojo... Man patiko ax.gif
Atsakyti
QUOTE(julala @ 2008 09 29, 19:12)
Rezervavau per viator.com, nes per kitur man reikalingai datai laisvu bilietu jau nebuvo  schmoll.gif Ekskursija truko 3.5 val: aplankem Sforzesco pili, "Paskutine vakariene", La Scala teatra, Duomo katedra, Vittorio Emanuelle galerija. Gide viska idomiai ir issamiai papasakojo... Man patiko  ax.gif

Ar reikėjo mokėti kokį išankstinį mokestį už rezervaciją? Ar į šį turą įmanoma pasiimti vaikišką vežimėlį?
O kur galima tiesiogiai internetu užsisakyti bilietus, norint pamatyti Da Vinčio "Paskutinę vakarienę"?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Smulkmena: 30 rugsėjo 2008 - 13:28
Kai ateina patvirtinimas el. pastu, pinigus nuskaiciuoja nuo nurodytas saskaitos, vietoje moketi jau nereikia.. Del vezimelio tai net nzn, kazin ar leistu i La Scala su juo, bet ir siaip ten nemazai laiptuku, nemanau, kad butu patogu... g.gif
I "paskutine vakariene" bandykite rezervuoti cenacolovinciano.it, gal pavyks mirksiukas.gif
Atsakyti
dar per čia manau įmanoma rezervuoti. Dar nebandžiau, nes patikslinsiu dieną namuose, kada į La Scala einam.... Ir kaina padori, nes turo gal ir brangoka 74 USD...

bet per šią nuorodą pigiau, 6,50 Eur, bet kad man spalio 23-26 nebėra.... Matau tik nuo lapkr.4 d. yra dar..... Tą kur auksčiau parašiau - 13 Eur... g.gif Bandysiu, gal bus...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo xxxsaulyte: 30 rugsėjo 2008 - 16:39
QUOTE(xxxsaulyte @ 2008 09 30, 15:22)
dar per čia manau įmanoma rezervuoti. Dar nebandžiau, nes patikslinsiu dieną namuose, kada į La Scala einam.... Ir kaina padori, nes turo gal ir brangoka 74 USD...

bet per šią nuorodą pigiau, 6,50 Eur, bet kad man spalio 23-26 nebėra.... Matau tik nuo lapkr.4 d. yra dar..... Tą kur auksčiau parašiau - 13 Eur...  g.gif Bandysiu, gal bus...


Aha, bandyk mirksiukas.gif Man irgi buvo brangoka, bet reikiamai datai niekur kitur neradau schmoll.gif O nuvaziavus i Milana nepamatyti "paskutines vakarienes" - negalejau sau to leisti ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo julala: 30 rugsėjo 2008 - 18:02
dar radau per kur galima užsakyti, tik man deja, "Paskutinės vakarienės" jau irgi nėra.... Dešiniam kampe pasirinkimas visas...
dar yra rezervacija ir čia - rašau, nes gal kam pravers, nes kai reikia pačiam ieškoti, laiko užima....

P.S. - SOS
1. o gal kas buvote Brara meno galerijoje??? kaip įspudžiai? rašo, kad ten daug XV-XVIII a. meno kurinių.... Žmogui gaunasi apie 12 Eur...
2. gal kas esate buvę turguose? Įsivaizduoju kad tai ten sendaikčių turgeliai....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo xxxsaulyte: 01 spalio 2008 - 10:02
Paprotinkit mane...bilietus užsisakau pvz. cenacolovinciano.org, tada apmoku, su patvirtinimu einu į kasas atsiimti bilietų? Ar taip?
O kokie variantai galimi? Tik pamatyti paveikslą ar ir anglišką turą pvz. po bažnyčią galima pasirinkti? Nerandu apie tai info. Gal kas bandėt tokį turą ar verta? Kokia trukmė ir kaina?

Aij, pati klausiu, pati ir susiradau biggrin.gif Jau užsisakiau bilietus į "Paskutinės vakarienės" vizitavimą thumbup.gif Stebėjau, kaip lapkričio pabaigai bilietai tirpsta ir nusprendžiau nebelaukti. Uh...kaip noriu jau lotuliukas.gif
Atsakyti
Na nusiprikau pagaliau į "Paskutinę" vakarienę bilietus ax.gif Tik per čia gavau spalio 23 d. arba alternatyva 24 d. Po 17 Eur. Ach, dabar jau ramu, nes visą internetą praieškojau... Pasirodo reikia prieš gerą mėnesį užsisakinėti, nes lapkričio 4 d. randu daug, o anksčiau... šys.... mirksiukas.gif
Atsakyti
Brera, ar kaip ten toje galerijoje, mano tėtis yra buvęs, jam labai patiko
aš irgi norėčiau - gerų darbų ten yra

su "paskutine vakariene", jeigu kas bilietų negaunate, siūlyčiau pabandyti nueiti tiesiog į vietą ir patykoti prie kasų, būna, kad usžsisakę turistai neateina
nes mums toks "juokas" yra buvęs, - prieš 6 metus užsisakėme bilietus internetu, mūsų buvo daug žmonių, o bilietai buvo likę tarkime 13 val - 6 bileitai ir kokią 15 val - 10 bilietų, tai bau laikus ir paėmėm, dėl autobuso kaltės pavėlavome į pirmą užsakymą, ai, galvojam, tai bent tie 10 nueisime į antrąjį, o pasirodo šmikiai italai, kadangi į pirmą neatėjome, tai abi rezervacijas panaikino ir dar prieš mums (laiku) į antrąją pasirodant, jau tuos bileitus kažkam pardavė doh.gif
Atsakyti
QUOTE(liūdnasis pelėnas @ 2008 10 02, 10:06)
Brera, ar kaip ten toje galerijoje, mano tėtis yra buvęs, jam labai patiko
aš irgi norėčiau - gerų darbų ten yra

su "paskutine vakariene", jeigu kas bilietų negaunate, siūlyčiau pabandyti nueiti tiesiog į vietą ir patykoti prie kasų, būna, kad usžsisakę turistai neateina
nes mums toks "juokas" yra buvęs, - prieš 6 metus užsisakėme bilietus internetu, mūsų buvo daug žmonių, o bilietai buvo likę tarkime 13 val - 6 bileitai ir kokią 15 val - 10 bilietų, tai bau laikus ir paėmėm, dėl autobuso kaltės pavėlavome į pirmą užsakymą, ai, galvojam, tai bent tie 10 nueisime į antrąjį, o pasirodo šmikiai italai, kadangi į pirmą neatėjome, tai abi rezervacijas panaikino ir dar prieš mums (laiku) į antrąją pasirodant, jau tuos bileitus kažkam pardavė  doh.gif



Na man jau ir vaučerį atsiuntė elektroninį, liuks - tiesa, ne 23d. kaip pirminis buvo, o pagal alternatyvą... Na šį kartą pamatysiu jau tą šedevrą...
Atsakyti
Ką dar be Brero galerijos, Duomo ir paveikslo "Paskutinė vakarienė" verta pamatyti Milane? g.gif
Skaičiau apie Como, gal reikėtų pavažiuot iki ten g.gif Tik kaip ten rudens pabaigoj, įdomu, ar vis taip gražu...
Gal kokiais link'ais apie Milaną pasidalintumėt?
Ar kas gyvenote B&B? Kokie atsiliepimai? Noriu išbandyti šį variantą
ok.gif
Atsakyti