Įkraunama...
Įkraunama...

Milanas

QUOTE(xxxsaulyte @ 2008 10 06, 13:00)
Kas gali patarti - kur geriau važiuoti apsipirkti - ar į Serravale ar į Fox town ??


Pati užklausiau - tai pati ir atsakau - gal kam irgi bus naudinga. "Fox town" yra arčiau Milano, 57 km, o "Serravale" - apie 100 km, į kitą pusę, link Genova. Ir tuolab, kad "Fox town" yra šalia Como ežero... Taip kad vienu šuviu - du zuikiai, o mes net tris, nes su auto išnuomotu vienai dienai važiuojam tiesiai į shoping'ą, prie Como ežero ir į viešbutį - sutaupysime laiką važiuoti iki viešbučio, kai registracija tik nuo 14 val.... O šalia viešbučio Avis agentūra, į kurią grąžiname auto... Taip kad liuks - pirma diena atskridus anksti ryte bus išnaudota nuo ...iki... thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo xxxsaulyte: 13 spalio 2008 - 16:29
QUOTE(bala_nemate @ 2008 10 06, 14:34)
Kažkaip visi dar labai giria La Rinascente, bet man ten per daug eismo pasirodė biggrin.gif

Man labai patiko sis prekybos centras. nors teisybe, zmoniu buvo tikrai daug... (as buvau vasario men, kada visos nuolaidos). bet daugiausiai daiktu pirkau butent ten. prekybos centras labai didelis, tad buvo patogiau daug ka vienoje vietoje nusipirkti, nei kad po daug mazesniu parduotuviu eiti... vienas LaRinascente yra salia katedros
Atsakyti
QUOTE(xxxsaulyte @ 2008 10 13, 18:27)
Pati užklausiau - tai pati ir atsakau - gal kam irgi bus naudinga. "Fox town" yra arčiau Milano, 57 km, o "Serravale" - apie 100 km, į kitą pusę, link Genova. Ir tuolab, kad "Fox town" yra šalia Como ežero... Taip kad vienu šuviu - du zuikiai, o mes net tris, nes su auto išnuomotu vienai dienai važiuojam tiesiai į shoping'ą, prie Como ežero ir į viešbutį - sutaupysime laiką važiuoti iki viešbučio, kai registracija tik nuo 14 val.... O šalia viešbučio Avis agentūra, į kurią grąžiname auto... Taip kad liuks - pirma diena atskridus anksti ryte bus išnaudota nuo ...iki...  thumbup.gif  thumbup.gif


Jei būsite su mašiniuku, tada žinoma - Foxtown.
Tačiau jei kas sugalvotų važiuoti traukiniais - persėdimus teks daryt... Galima važiuoti iš Centrale arba Porto stočių. Persėsti Chiasso stotyje (ten teks rodyt pasą, nes persėdimas į Šveicarijos traukinį), važiuoti iki Mendrisio stoties, ten arba taxi arba kojytėmis. Beje, iš Chiasso stoties galima važiuoti ir shuttle autobusu...

Beje, nepamirškite, kad FOXTOWN atsiskaitymas yra Šveicarijos pinigais - NE EURAIS! Už taxi, jei mokėsite eurais, grąžos neduos biggrin.gif jei kitaip neturėsite, 5 eurų turėtų pakakti...
Atsakyti
QUOTE(bala_nemate @ 2008 10 14, 08:00)
Beje, nepamirškite, kad FOXTOWN atsiskaitymas yra Šveicarijos pinigais - NE EURAIS! Už taxi, jei mokėsite eurais, grąžos neduos biggrin.gif jei kitaip neturėsite, 5 eurų turėtų pakakti...


Hmmmm, rimtai... g.gif Žinojau kad Šveicarijoje, bet dėl pinigų nepagalvojau... Hm, kaip nepatogu keistis... g.gif Teks tik kortele naudotis.
Bala_nemate - o tu buvai tam prekybos centre?Kokia nuomonė?
Atsakyti
QUOTE(xxxsaulyte @ 2008 10 14, 11:19)
Hmmmm, rimtai...  g.gif  Žinojau kad Šveicarijoje, bet dėl pinigų nepagalvojau... Hm, kaip nepatogu keistis...  g.gif Teks tik kortele naudotis.
Bala_nemate - o tu buvai tam prekybos centre?Kokia nuomonė?


Visą tą info gavau iš draugės jau seniai gyvenančios Italijoje. Jos nuomonė buvo - neverta, todėl mes ir nebevažiavome.
Atsakyti
Atsakė iš "Fox town" apie valiutą. Ten man atrodo kaip duty free zona - tai manau valiuta universali.

"Dear customer,
the most of shops show prices in Swiss Francs and Euros.
Anyway all the shops also accept Euro.

Best regards.

Rossella Naboni
Customer Service

FoxTown Factory Stores
Via A. Maspoli 18 - CH-6850 Mendrisio
Tel. +41.91.646.21.11 - Fax. +41.91.646.11.81"


Atsakyti
QUOTE(xxxsaulyte @ 2008 10 14, 12:43)
Atsakė iš "Fox town" apie valiutą. Ten man atrodo kaip duty free zona - tai manau valiuta universali.

"Dear customer,
the most of shops show prices in Swiss Francs and Euros.
Anyway all the shops also accept Euro.

Best regards.

Rossella Naboni
Customer Service

FoxTown Factory Stores
Via A. Maspoli 18 - CH-6850 Mendrisio
Tel. +41.91.646.21.11 -  Fax. +41.91.646.11.81"



Aaa, tai tada viskas ok bus.
Galbūt mane informavo senomis žiniomis, kai pati ten buvo, o kadangi nepatiko, tai daugiau ir nebevažiavo... g.gif
Sėkmingo apsipirkimo Jums!
Atsakyti
QUOTE(bala_nemate @ 2008 10 14, 08:00)
Beje, nepamirškite, kad FOXTOWN atsiskaitymas yra Šveicarijos pinigais - NE EURAIS! Už taxi, jei mokėsite eurais, grąžos neduos biggrin.gif jei kitaip neturėsite, 5 eurų turėtų pakakti...


kad siaip Sveicarijoj visur eurais galima atsiskaityt, bet kurioj pardej g.gif nemanau, kad foxtown butu isimtis, nors ten ir nesu buvus g.gif
Atsakyti
QUOTE(Fliquiti @ 2008 10 15, 02:31)
kad siaip Sveicarijoj visur eurais galima atsiskaityt, bet kurioj pardej  g.gif nemanau, kad foxtown butu isimtis, nors ten ir nesu buvus  g.gif



Jau išsiaiškinom šitą dalyką. xxxsaulyte susirašė tiesiogiai su Foxtown. Jie atrašė, kad eurais atsiskaityti galima. Mano info turbūt pasenusi buvo...

Nors dabar įlindusi į tripadvisor.com forumą radau 2008 m. kovo mėn. vietinio italo pasisakymą, jog Foxtown atsiskitymas yra Šveicarijos valiuta... g.gif
Atsakyti
Ai merginos, jau nusprendėm ten nulėkti, tuo pačiu šalia Como ežeras - pabūsiu, pamatysiu, pasakysiu ... mirksiukas.gif Kortelė tam yra - išvengi keitimų bereikalingų ir palankesnį kursą gauni... mirksiukas.gif Nepatiks ar atsibos - šalia ir Como, ir Lecco ežerai - bus ką veikti... nepergyvenu...
Ach kaip jau noriu ir laukiu, myliu Italiją , labai daug kartų skirtinguose regionuose buvau... Sakau man ten tinka viskas - ir jų temperamentas, ir maistas, ir net siesta ... thumbup.gif
Atsakyti
Girdėjau, kad Viktoro Emanuelio galerijoje, prie išėjimo link katedros, veikia mažas Gaspare Campari baras. Čia buvo patiekiamas labai ypatingas aperityvas, išgarsinęs visame pasaulyje baro savininko vardą - būtina užsukti taurei Campari thumbup.gif assa.gif
Atsakyti
QUOTE(xxxsaulyte @ 2008 10 15, 15:41)
Milano gerbėjos - gal kas žinote kokią specializuotą parduotuvę besilaukiančioms mamoms - būčiau dėkinga  4u.gif  4u.gif


Vis pro šalį praeidavom ir vitrinose grožybių prisižiūrėdavau, adresu Corso Buenos Aires 75 yra Chicco didžiulė parduotuvė, žiūrėk:
http://www.milanomia...ICCO/CHICCO.htm
Manau, ir mamoms turėtų būti kažkokių prekių, labai didelis pastatas...

Taip pat būsimoms mamoms turėtų būti IANA adresu Corso Buenos Aires 5.

O jei paeitum dar į priekį link Piazalle Loreto (toj pačioj pusėj kaip ir Chicco), yra dar viena parduotuvė vaikams, gal ir mamoms...

Dar čia imetu nuorodą su Corso Buenos Aires parduotuvėmis:
http://www.corsobuen...BUENOSAIRES.htm

Atsakyti