Įkraunama...
Įkraunama...

Milanas

QUOTE(aamdr @ 2011 01 28, 20:00)
Dar iškilo toks klausimas  rolleyes.gif  šalia kurios metro linijos geriausia rinktis viešbutį? Kuria lengviausia pasiekti centrą? Centrinė stotelė vadinasi "Duomo"?  unsure.gif  Nesigaudau tuose metro ir tramvajuose visai  kaimas kryžkelė blush2.gif

Man atrodo nera didelio skirtumo, aisku kuo arciau centro tuo patogiau bus. As kadangi kazkada daznai naudojausi zinau, kad pvz nuo Cadorna iki Sesto (raudona linija) nuvaziuot metro reikia apie 25 minuciu. Cia kad mazdaug isivaizduotum paziurejus i zemelapi atstumus.
Atsakyti
Išsirinkau viešbutuką Stazione Centrale rajone. Rašo, kad iki La Scala yra apie 1.7 km, tai manau pasivaikščiojant nueisim, nėra toli smile.gif o kitą dieną užsisakiau viešbutį Rapollo miestelį, gražus jis man pasirodė biggrin.gif Gal kas žino, ką jame ar netoli jo vertėtų aplankyti? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(aamdr @ 2011 01 30, 19:13)
Išsirinkau viešbutuką Stazione Centrale rajone. Rašo, kad iki La Scala yra apie 1.7 km, tai manau pasivaikščiojant nueisim, nėra toli  smile.gif


laisvai biggrin.gif prieš kelias savaites sekmadienį su vyru grąžinom automobilį netoli centrinės stoties ir paskui pėsčiomis iki pat Duomo atžygiavom. Svarbiausia, geras oras drinks_cheers.gif
Atsakyti
Jau matau , kad pigesnio lektuvo bilieto , atrodo, nenusimato i Milana. Ryt pirksiu, kad nelikciau ant ledo. Dabar galvos skausmas - viesbutis doh.gif . Noriu apsistoti Bergamo. Per booking.com ir venera randu po 70 euru dvivieti uz para. Noriu dar pamastyti, o prierasai rekte rekia , kad cia jau paskutinis kambarys liko. Nesu spece viesbucio paieskose , bet , gal sakau, cia toks triukas vadybos , tipo pirk , nes neliks kambario .... Tai gal parekomenduokit koki viesbutuka arti senamiescio g.gif Aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(darvina @ 2011 02 06, 23:38)
Jau matau , kad pigesnio lektuvo  bilieto , atrodo, nenusimato i Milana. Ryt pirksiu, kad nelikciau ant ledo. Dabar galvos skausmas - viesbutis  doh.gif . Noriu apsistoti Bergamo. Per booking.com  ir venera randu po 70 euru dvivieti uz para. Noriu dar pamastyti, o prierasai rekte rekia , kad cia jau paskutinis kambarys liko. Nesu spece viesbucio paieskose , bet , gal sakau, cia toks triukas vadybos , tipo pirk , nes neliks kambario .... Tai gal parekomenduokit koki viesbutuka arti senamiescio  g.gif Aciu  4u.gif

Mes nuomavomes ne viesbuti, bet apartamentus
http://www.venere.co...andb-al-vicolo/

Lapkriti mokejom po 50 eur uz dvivieti kambari. Pusryciai pakankamai padorus iskaiciuoti, bent jau mums ateidavo kiekviena diena mergina ir sutvarkydavo kambarius, pakeisdavo kasdiena patalyne ir ranksluoscius, atskiras iejimas ir atskiras kiemelis. Ir ne salia senamiescio, o paciame senamiestyje. Internetas ir kompiuteris, zemelapiai, viskas ko reikia mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(darvina @ 2011 02 06, 23:50)
Aciu , Cobre, bet mano datoms vietu nera schmoll.gif Jau visai pasimeciau g.gif

tai nepasimeskite mirksiukas.gif , as tinkamu apartamentu ieskojau gal virs savaites, jei ne ilgiau mirksiukas.gif Viesbuciai man netiko, buvo arba per brangus, arba toli nuo senamiescio, o apartamentu pasirinkimas tikrai labai nemazas. mums sudetingiau buvo, nes mes buvome 6 asmenys. O jums tikrai bus lengviau. nes kai buvau jau praradusi vilti rasti pigiai ir gerai, tai jau masciau bendrakeleivius ismetyti per dvi vietas, tai dvivieciu tikrai buvo. as rasiau visiems ir laukiau atsakymo, tai ir kainos kartais kitos budavo, nei puslapiuose, ir vietu skaicius kitas, nei nurodyta. tai, kad nesimaisyti, tai imdavau puslapi ir rasydavau visur, kur atrodo daug maz tinkama, net jei kaina ir atrodydavo didesne, nei galim moketi.
http://www.bedandbre...mo-inglese.html
sitas mums gera kaina siule, bet buvo toliau nuo senamiescio
http://www.ownersdir...taly/it1723.htm
siame puslapyje yra ir daugiau pasiulymu.
tame paciame venere.com perziurekite pasiulymus.
http://www.venere.com/italy/bergamo/
padirbekite ir rasite gerai ir normalia kaina mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cobre: 06 vasario 2011 - 22:18
QUOTE(Cobre @ 2011 02 06, 22:56)
tai nepasimeskite  mirksiukas.gif  , as tinkamu apartamentu ieskojau gal virs savaites, jei ne ilgiau  mirksiukas.gif  Viesbuciai man netiko, buvo arba per brangus, arba toli nuo senamiescio, o apartamentu pasirinkimas tikrai labai nemazas. mums sudetingiau buvo, nes mes buvome 6 asmenys. O jums tikrai bus lengviau. nes kai buvau jau praradusi vilti rasti pigiai ir gerai, tai jau masciau bendrakeleivius ismetyti per dvi vietas, tai dvivieciu tikrai buvo.

Man venere meta vos kelis apartamentus balandzio men uz 65euru uz nakti. Bet tas prierasas _ cia liko tik paskutinis kambarys - neduoda laiko pamastyti.
Atsakyti
QUOTE(darvina @ 2011 02 07, 00:00)
Man venere meta vos kelis apartamentus balandzio  men uz 65euru  uz nakti. Bet tas prierasas _ cia liko tik paskutinis kambarys - neduoda laiko pamastyti.

na, as nepanikuociau smile.gif bet jus randate viesbucius uz tokia kaina netoli senamiescio? nes man tai jie buvo miesto pakrasciuose tik g.gif
postu auksciau dar imeciau pora nuorodu i puslapius mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cobre: 06 vasario 2011 - 22:21
Aciu , Cobre. turesiu ka veikti per nakti. Tas psl B&B Bergamo labai neblogas. Bet dabar atrodysiu visiska ciukca doh.gif O kaip is tokio psl uzsakyti ? As tik per booking moku. Tai reikia e-maila jiems rasyti ? O kaip apmokejimas tada?
Atsakyti
QUOTE(darvina @ 2011 02 07, 00:39)
Aciu , Cobre. turesiu ka veikti per nakti. Tas psl B&B Bergamo labai neblogas. Bet dabar atrodysiu visiska ciukca  doh.gif O kaip is tokio psl uzsakyti ? As tik per booking  moku.  Tai reikia e-maila  jiems rasyti ? O kaip apmokejimas  tada?

Atsidarai apartamentus, randi nuoroda su el pastu, rasai el laiska su uzklausimu-pageidavimu. kitur buna psulapiai, kur tiesiog uzpildai forma ir siunti. Na ir lauki atsakymo del uzimtumo, kainu. Ir nepanikuokite del tu paskutiniu kambariu viesbutyje, nemanau, kad taip jau cia tikrai nebus kur gyventi. Nebent tom dienom koks renginys yra g.gif

http://www.holiday-r...ls.co.uk/p88165

sitas geras puslapis
http://www.homelidays.co.uk/

apmokejimas, tai cia jau kaip savininkai pageidauja, mes atsiskaiteme grynais vietoje, rezervavo be jokiu avansu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cobre: 06 vasario 2011 - 22:56
Sveikos keliauninkės smile.gif Aš jau galiu pasigirti, kad turiu viešbučius biggrin.gif Vienas Genujoj, o kitas Milane, abu netoli centro ir kainos gana geros. Iš pradžių buvau rezervavusi Rapallo, bet paskui radau Genujoj. Gal Rapallo ir geresnė vieta (arčiau jūros, gražesnis vaizdas), bet vis tiek reikėtų važiuoti traukini į Genują, o tai atima ir laiko ir bilietai ne tokie pigūs.

Pritariu node, kad svarbiausia geras oras, labaaai tikiuosi, kad bus geras smile.gif

Ieškančioms kur apsistoti, galiu rekomenduoti trivago.de puslapi. Jame rodo visų žymiausių agentūrų siūlomas kainas. Kaip žinia jos kartais labai skiriasi, tai galit ten palyginti ir užsisakinėti per kitas agentūras. Sėkmės ieškant smile.gif

Tiesa, dar turiu klausimą ax.gif Į Milaną mes atvažiuosim sekmadienį ir būsim vieną naktį. Pirmadienį išvažiuosim tik vakare, todėl turim daug laiko, kurį galim praleisti Milane. Bet pirmadienį iki 11 val. mes turim išsiregistruoti iš viešbučio, tai reiškia, kad turim ir automobilį pasiimti. KUR TADA JĮ PADĖT? Kiek teko girdėt, ten yra problema su parkavimu g.gif
Atsakyti
O kada jusu grizimas i LT ? man i Kauna is Milano isskrenda 7 ryto doh.gif Tai tada viesbuti reikes vos ne oro uoste uzsisakyti g.gif Skaiciau zmoniu atsiliepimus , kad taksi anksti ryte apie 30 euru doh.gif doh.gif
Atsakyti