Įkraunama...
Įkraunama...

Geri ginekologai Klaipėdoje

Pati lankausi LORNOJE, pas ginekologe V. Grušiene. Ji dar dirba jūrininkų poliklinikoje, bet labai jau daug pacienciu turi, taigi geriausia pas ja registruotis Lornoje. Aisku vienas vizitas nepigus, priklausomai nuo reikalingu tyrimu, kuriuos ji pati nustato ko reikia individualiai. Kai pas ja lankiausi pirma karta nedare paprasto tepinelio, o as nustebus jos ir paklausiau, kodel jo nedare. tai ji atsake - nematau reikalo jo daryt, jei tu sveika. Nors ir privaciai, bet neplesia pinigu, jei nebutina...
o siaip si gydytoja tikrai superine - svelni, rupestinga, maloni... thumb_yello.gif
Atsakyti
pagaliau apsilankiau pas gyd. Galvosienę. nu tikrai nenusivyliau: pirmą kartą buvau su nėštumu - patiko. antrą kartą susitikom pogimdyviniame sk. - ramino, guodė, nes nemokėjau vaiko maitinti. trečias kartas - dabar

liux gydytoja thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Pukutė @ 2006 06 20, 20:12)
Pati lankausi LORNOJE, pas ginekologe V. Grušiene. Ji dar dirba jūrininkų poliklinikoje, bet labai jau daug pacienciu turi, taigi geriausia pas ja registruotis Lornoje. Aisku vienas vizitas nepigus, priklausomai nuo reikalingu tyrimu, kuriuos ji pati nustato ko reikia individualiai. Kai pas ja lankiausi pirma karta nedare paprasto tepinelio, o as nustebus jos ir paklausiau, kodel jo nedare. tai ji atsake - nematau reikalo jo daryt, jei tu sveika. Nors ir privaciai, bet neplesia pinigu, jei nebutina...
o siaip si gydytoja tikrai superine - svelni, rupestinga, maloni... thumb_yello.gif


Drįsčiau prieštarauti, jau kur kur, o į Lorną pas Grušienę tai tik kokiai priešei pasiūlyčiau nueiti, kažkokia be jokios gydytojo etikos moteriškė. Aš čia jau kažkada rašiau, kaip jinai man tarp kojų savo mobiliuoju apie kažkokios tetulytės žaizdas kalbėjosi, bjauru prisiminti, po to pusantrų metų pas jokią gydytoja nebenorėjau eiti.
Išleidau neaišku kiek pinigų dėl jos išsigalvotų man ligų, nors nieko blogo nejaučiau, o dabar kazkada prieš porą mėnesių apsilankiau pas gydytoją Butkutę, tai negalėjau patikėti, kad tokių rūpestingų ir gerų gydytojų pasitaiko smile.gif Pasirodo jokių as ligų neturių ir tai tik buvo Grušienės sapalionės...
Atsakyti
QUOTE(valdove @ 2006 03 15, 15:35)
sveikutės,
aš lankausi pas gyd. g. karavaicevą "nefridoi" ir esu labai nusivylusi, kontakto su gydytoja- nulis, matosi kad gydytojai tas darbas visai neįdomus ir seniai nusibodęs. man jau 20 savaičių, o gydytoja per tą laiką net nebuvo prisilietusi prie mano pilvo, ar mane apžiūrėjusi. per susitikimus sesele pamatuoja spaudima ir pasvere ir tuo apžiūra baigiasi. pirma menesi paeme kraujo tyrimus ir šlapimo, daugiau nieko nedarė. iš pradžių galvojau kad taip ir turi būti, bet pabendravusi su kitom merginom supratau kad nėvelnio. o kai pasakau kad man skauda pilvą ir blogai jauciuosi tai ji patrauko pečiais ir sako važiuok į ligoninę ten tau viską ištirs ir pasakys kas yra negerai.
p.s. yra vienas privalumas, pas ją niekada nebūna eilių, o jei ir būna viena paciantė, tai labai greitai uzbaigiama su ja apžiūra..........

QUOTE(ramirėja @ 2006 05 23, 15:39)
Kiek žinau trečioj poliklinikoj liko tik nukvakę gydytojai
aš verčiau rinkčiausi Nefrida, tik ne Karavaicevą

QUOTE(ramirėja @ 2006 05 30, 21:10)
Baisiai nemaloni,šiuršti motera schmoll.gif  schmoll.gif Kelios pažįstamos lankėsi visą nėštumą pas ją,tai kas antrą kartą išeidavo su ašaromis doh.gif Nu tokia gryna ruskė
Net neturiu žodžių jai apibūdinti,jei susiduretumei su ja nors kartą suprastum
Karavaiceva mane prižiūrėjo visą nėštumą ax.gif kadangi tiek tos priežiūros- pamatuoja, pasveria ir viskas, tai nemačiau reikalo eiti pas kokią kiotą, užtat gimdyti važiavau į Kauną...iš Karavaicevos ir jos sesutės patyriau spaudimą ir tokį tarsi pyktį, kad važiuoju Kaunan cool.gif turėjau vos ne aiškintis...bjaurybės....vienintelis geras dalykas, kad jei imdavo tepinėlį ir pan, tai bent jau normaliai, švelniai, dėl to skųstis negaliu, bet bendravimas gun_bandana.gif bet K aravaiceva manęs bijojo biggrin.gif aš ne medikė, bet turių pažįtamų medikų ir pati arti medicinos, tai užduodavau jai tokių klausimų ir malonu buvo matyt kaip ji nežino atsakymo biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif dieve dieve, jei nwebemoki dirbt, tai eik lauk, ko čia besėdėt ax.gif nustebau sužinojusi, kad ji dirba privačiai doh.gif kas pas ją gali eit rolleyes.gif man neatliko nei streptokoko, nei toksoplazmozės tyrimų, ir nei stafilokoko tyrimo, nors buvau rizikos grupėje... tokias gydytojas šaudyt gun_bandana.gif negalima tokioms patikėti savo mažiukų sveikatos...ir savo sveikatos ax.gif

dabar ieškaui geros, švelnios ginekologės, noriuu, kad apžiūrėtų, kas ir kaip po gimdymo susitvarkė...gal pas tą Kunciūtę pabandyt? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Cikadelė @ 2006 07 10, 19:57)

dabar ieškaui geros, švelnios ginekologės, noriuu, kad apžiūrėtų, kas ir kaip po gimdymo susitvarkė...gal pas tą Kunciūtę pabandyt? g.gif


As pas ja pora kartu ejau smile.gif Faina gydytoja labai, svelni ir pan. Man patiko ax.gif Bet, kad brangu g.gif
Atsakyti
QUOTE(Rudaakė @ 2006 07 10, 20:18)
As pas ja pora kartu ejau smile.gif Faina gydytoja labai, svelni ir pan. Man patiko  ax.gif  Bet, kad brangu  g.gif
[
o kiek? man tereikia vieno vizito, kad apžiūrėtų ir nusakytų esamą situaciją po gimdymo ir viskas...vėliau nuėisiu pas tą pačią,c kur gimdžiau, tik dabar negaliu nuvažiuot į Kauną 4u.gif
Atsakyti
Buvau pas Konciūtę tongue.gif Gera, švelni ... bet kažkokia apsnūdusi.Man reikėjo vieną mėn kas savaitę ateiti, bet kiekvieną kartą reikėdavo jai priminti ko aš atėjau doh.gif Tai paskui pabėgau, nes pasijunti labai kvailai. Nežinau, gal dar čia priklauso ir nuo gydytojo bei paciento magnetinių laukų lotuliukas.gif
Man Gražienė thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Cikadelė @ 2006 07 10, 22:40)
o kiek? man tereikia vieno vizito, kad apžiūrėtų ir nusakytų esamą situaciją po gimdymo ir viskas...
pasiskambinau...apie 140 litų kainuotų blink.gif brangiai verysad.gif
Atsakyti
Paskaičiau, kad III poliklinikoj apie Žavarankova ne kokie atsilėpimai, o aš pas ją einu ir niznaika ką gydaus doh.gif echoskopijai siuntimo neduoda, tepinėlio gero laukia, ale jis kaip blogas taip blogas g.gif jaučiu reik keist gydytoją ir ligos baigsis doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
seip visi giria Graziene as irgi uzsiregistravau pas ja,tik tiek blogai kad ilgai reikia laukt talonas tik liepos 25 bigsmile.gif
Atsakyti
Kadangi esu prisirasiusi Nefridos klinikoje, kai reikejo eiti pas ginekologe, priimamojo seseles (tokia faina mergina buvo) paklausiu, pas kuria ji pati eitu. Man rekomendavo Holcman. kelis kartus lankiausi - kol kas nenusivyliau, labai maloniai bendrauja. Kai buvo ekstra atvejis ir atvaziau jau beveik i jos dabo pabaiga - gydytoja jau buvo ir chalata nusirengusi, namuo ruosesi - iskart prieme, apziurejo. Ir liepe ta pati vakar i ligonine vaziuoti.
Drauge lankesi pas ja viso nestumo metu - nenusivyle, sake, kad visada rupestingai apziuredavo. dabar kaip tik pati laukiuosi, tai ziuresim kaip bus.
Atsakyti
QUOTE(melyne @ 2006 07 17, 16:45)
Kadangi esu prisirasiusi Nefridos klinikoje, kai reikejo eiti pas ginekologe, priimamojo seseles (tokia faina mergina buvo) paklausiu, pas kuria ji pati eitu. Man rekomendavo Holcman. kelis kartus lankiausi - kol kas nenusivyliau, labai maloniai bendrauja. Kai buvo ekstra atvejis ir atvaziau jau beveik i jos dabo pabaiga - gydytoja jau buvo ir chalata nusirengusi, namuo ruosesi - iskart prieme, apziurejo. Ir liepe ta pati vakar i ligonine vaziuoti.
Drauge lankesi pas ja viso nestumo metu - nenusivyle, sake, kad visada rupestingai apziuredavo. dabar kaip tik pati laukiuosi, tai ziuresim kaip bus.



as irgi tureciau pas ja eiti 07.24 tai tikiuosi,kazko labai jau gero...
Atsakyti