Įkraunama...
Įkraunama...

Geri ginekologai Klaipėdoje

QUOTE(melyne @ 2006 07 17, 16:45)
Man rekomendavo Holcman.

aš pas ją lankausi nuo nėštumo iki dabar. SUPER gydytoja 4u.gif labai išsamiai viską paaiškina, o jei panikuoji be reikalo ir humoro jausmą gerą tada parodo smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jolančiukas: 17 liepos 2006 - 19:06
noreciau paklausti , gal kas zinote ar galima nesciajai pakeisti gydytoja? as lankausi poliklinikoje, tuoj bus 7 menuo, bet ta gydytoja neskiria man nei kraujo tyrimu nei echoskopijos, tik pasveria ir pamatuoja...ar galima butu persirasyti i gimdymo namu ambulatorija pas kokia nors gydytoja, ar jau per velai?
Atsakyti
QUOTE(katuksss @ 2006 07 19, 14:36)
noreciau paklausti , gal kas zinote ar galima nesciajai pakeisti gydytoja? as lankausi poliklinikoje, tuoj bus 7 menuo, bet ta gydytoja neskiria man nei kraujo tyrimu nei echoskopijos, tik pasveria ir pamatuoja...ar galima butu persirasyti i gimdymo namu ambulatorija pas kokia nors gydytoja, ar jau per velai?

Žinoma, kad galima. Ir, sakyčiau, net tik galima, bet ir reikia - svarbu, kad tu jaustumeisi tvirtai ir ramiai.O jei tavo gydytoja nesugeba tau užtikrinti tokios savijautos - kam ji tokia reikialinga? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Dilma @ 2006 07 19, 15:45)
Žinoma, kad galima. Ir, sakyčiau, net tik galima, bet ir reikia - svarbu, kad tu jaustumeisi tvirtai ir ramiai.O jei tavo gydytoja nesugeba tau užtikrinti tokios savijautos - kam ji tokia reikialinga? 4u.gif


aciukas. taip ir padarysiu ax.gif
Atsakyti
gal gali man kas pasakyti kiek ainuoja ar nekainuoja konsultacija pas holcman,jei esu prisirasius nefridoj..kokie tyrimai kainuoja? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(krika @ 2006 07 04, 13:09)
pagaliau apsilankiau pas gyd. Galvosienę. nu tikrai nenusivyliau: pirmą kartą buvau su nėštumu - patiko. antrą kartą susitikom pogimdyviniame sk. - ramino, guodė, nes nemokėjau vaiko maitinti. trečias kartas - dabar

liux gydytoja  thumbup.gif

blush2.gif O kur Galvosiene dirba? man reikia ginekologo, bo cia sedziu eileje jau 6menesiai ir eiles galas tik kita pavasari blink.gif Vat mes peikiam lietuviska medicina o cia ji isvis eiles, kad kojas pakratytum iki to laiko. Nors pvz viena syk metuose daro onkocitpologini ir mamografija nemokamai smile.gif O privatininku isvis mazai doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Paranormali @ 2006 07 23, 00:40)
blush2.gif  O kur Galvosiene dirba?

žiūrint kada grįži. nes dabar dirba Salvijos med.centre (miesto centre ir prie eglės turgaus), o kai sūneliui sueis 1 metai (o dabar jam 7 mėn.) - grįž į ligoninę. nors ir pas ją kelias savaites reikia laukti eilėj
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo krika: 23 liepos 2006 - 16:44
QUOTE(krika @ 2006 07 23, 16:43)
žiūrint kada grįži. nes dabar dirba Salvijos med.centre (miesto centre ir prie eglės turgaus), o kai sūneliui sueis 1 metai (o dabar jam 7 mėn.) - grįž į ligoninę. nors ir pas ją kelias savaites reikia laukti eilėj

blush2.gif Mes 13 gryztam, na bandau skambinti.... O jei ne eisiu pas pirma kuri priims doh.gif
Atsakyti
QUOTE(mmergyte @ 2006 07 21, 14:52)
gal gali man kas pasakyti kiek ainuoja ar nekainuoja konsultacija pas holcman,jei esu prisirasius nefridoj..kokie tyrimai kainuoja? ax.gif

Konsultacija nieko nekainuoja ax.gif echoskopija kainuoja20 lt,kai kurie kraujo tyrimai,tik nebepamenu kiek,bet nelabai daug rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(ramirėja @ 2006 07 26, 23:12)
Konsultacija nieko nekainuoja ax.gif echoskopija kainuoja20 lt,kai kurie kraujo tyrimai,tik nebepamenu kiek,bet nelabai daug rolleyes.gif



aciu,jau buvau,ir mokejau tik uz echoskopa..bet labai faina gydytoja pasitaike.. ax.gif bigsmile.gif bigsmile.gif
Atsakyti
sveikos,noreciau suzinoti apie gyd. Fabijonaviciu,ar gerai atlieka operacijas,reikia operuoti is kiausides cista
Atsakyti
Sveikos. Prisiskaiciau zinuciu apie ginekologus g.gif . ir nutariau nueiti pas gyd. Butkute. ir tikrai buvau labai maloniai nustebinta. tikrai sauni gydytoja thumbup.gif
viska man issamiai isaiskino, ko nesupratau blush2.gif tai net nupiese. labai dziaugiuosi, kad atradau gera gydytoja. labai aciu jums uz issakytas nuomones. tikiuosi ,kad su sios gydytojos prieziura mums pavyks susilaukti antrojo leliuko.
Atsakyti