Įkraunama...
Įkraunama...

Klaipedos Montesori darželis

QUOTE(guziukas @ 2007 09 13, 22:08)
Sveikutes,as vedu savo vaika kaip tik ten  lotuliukas.gif  nu man patinka ju programa ,sistema  thumbup.gif  isejom is paprasto darzelio,kur vaikas ir buvo priprates ir net kelis kartus sake pasilgau savo draugu noriu grysti pas juos,bet cia tik pradzioj,paskui buvo viskas gerai  mirksiukas.gif 
Del knygu tai pas juos ju yra ir jie pilnai jas varto o jei moka skaityti skaito,o pasakas aukletoja sake kiekviena pietu miega skaito  thumbup.gif  paprastu zaislu aisku nera,bet ir gerai,nes anksciau namie isvis nezaisdavo,o dabar kadangi darzeli "dirba" tai namie zaidzia,
As pati dirbau su vaikais kurie lanke si darzeli,mokykla tai tikrai mano akimi tie vaikai visai kitokie,jie drasesni,savarankiskesni ir t.t.t bet aiskuir kiti vaikai tokie buna ir daug nuo vaiko priklauso,kitam nei mokslo kaip sakant nereikia o jis protingesnis uz savo bendraamzius  mirksiukas.gif
Perejom i si darzeli todel kad maciau jog mano vaikui labai patinka dirbti ivairius darbelius,o paprastam darzeli jie be zaislu nieko nedirbo,nu piese tik ir kartais lipdydavo is plastilino,bet ten visai kitokie darbeliai,mano sunui 4 o jis jau nori mokytis skaityti nes tai daro draugai,mokytis rasyti nes tai daro draugai  lotuliukas.gif
Yra aiku ir minusu ten,bet nedaug,nelabai patinka kad mazai buna lauke,daugiausiai viena karta pries pietus,o vakare retai po vakarienes iseina,bet po pietu miego vistiek programa lieka ta pati,tik vasara nera montesori programos ir galim nestis savo zaisla
Nu net nezinau ka dar parasyti,ai tiesa maistas mano akiai ir nekoks,tiksliau meniu man nepatinka,nezinau kokia sesute ten sudarinejo,bet kartais juodai nesamone buna,pietums pieniska sriuba ir kotletas  doh.gif

Ačiū už išsakytą nuomonę 4u.gif Dėl to, kad į lauką veda retai tai nelabai ir man patinka, nes mano mažylė tikra "laukinė" lotuliukas.gif , t.y. į lauką net šalčiausią dieną eina. Na, bet kelsimės gyventi į užmiestį, tai gal užteks ir prie namo palaukinėt smile.gif Dėl maisto, tai manoji labai išranki verysad.gif Kaip ir aš vaikystėj - kiek pamenu save, tai darželį nieko nevalgydavau, tik arbatą ir juodą duoną, nes pastarųjų produktų sugadinti neįmanoma, o visas kitas darželio maistas man atrodė neįtikėtinai šlykštus blink.gif Mokykloje irgi nevalgydavau valgykloje - nepatikdavo indai ir maistas neskanus. Ale sovietmečiu ir gamindavo doh.gif Na bet nenumiriau iš bado lotuliukas.gif
Nelabai patogioj vietoj man tas darželis (tik tiek, kad vyro mama šalia gyvena, o mums ir iš dabartinės ir iš būsimos gyvenamosios vietos geografiškai nelabai patogu), bet traukia geri atsiliepimai.
Atsakyti
QUOTE(ilonux @ 2007 09 14, 23:36)
Ačiū už išsakytą nuomonę  4u.gif  Dėl to, kad į lauką veda retai tai nelabai ir man patinka, nes mano mažylė tikra "laukinė"  lotuliukas.gif , t.y. į lauką net šalčiausią dieną eina. Na, bet kelsimės gyventi į užmiestį, tai gal užteks ir prie namo palaukinėt  smile.gif  Dėl maisto, tai manoji labai išranki  verysad.gif  Kaip ir aš vaikystėj - kiek pamenu save, tai darželį nieko nevalgydavau, tik arbatą ir juodą duoną, nes pastarųjų produktų sugadinti neįmanoma, o visas kitas darželio maistas man atrodė neįtikėtinai šlykštus  blink.gif  Mokykloje irgi nevalgydavau valgykloje - nepatikdavo indai ir maistas neskanus. Ale sovietmečiu ir gamindavo  doh.gif Na bet nenumiriau iš bado  lotuliukas.gif
Nelabai patogioj vietoj man tas darželis (tik tiek, kad vyro mama šalia gyvena, o mums ir iš dabartinės ir iš būsimos gyvenamosios vietos geografiškai nelabai patogu), bet traukia geri atsiliepimai.

Ir mums zinok ne prie namu,veziojam kas ryta su masina lotuliukas.gif bet del vaiko viska galiu mirksiukas.gif vien del uzimtumo,va ir dabar buvom gimtadieni,maciau kaip sunui norejosi ne zaisti o piesti lipdyti,spalvinti,jis pas mane jau toks ir dukryte pavasari prisijungs prie brolio o po 3 metu ir kita dukryte thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(guziukas @ 2007 09 15, 16:35)
Ir mums zinok ne prie namu,veziojam kas ryta su masina  lotuliukas.gif  bet del vaiko viska galiu  mirksiukas.gif  vien del uzimtumo,va ir dabar buvom gimtadieni,maciau kaip sunui norejosi ne zaisti o piesti lipdyti,spalvinti,jis pas mane jau toks ir dukryte pavasari prisijungs prie brolio o po 3 metu ir kita dukryte  thumbup.gif


O kiek tavo dukrytei bus amžiaus pavasarį? Maniškei tai žiemą bus trys metukai, bet leisti į darželį planuoju nuo kitos rugsėjo pirmosios. Pavasarį bijau ligų...Norėčiau papulti į pirmą grupę, kur draugės mergaitė eina, kažin ar įmanoma? g.gif
Atsakyti
užrašėme savo dukrytę į klp 'montesori' darželį,nes arti namų ir visai patiko ta sistema jų...o ir esame bandravę su tėveliais kurių vaikai lankė-o šį darželį..
...bet vis dar kyla abejonių kas ir kaip...manau turime dar laiko pagalvoti,nes į jį priima tik nuo tryjų metų 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(awiux @ 2007 09 15, 23:25)
užrašėme savo dukrytę į klp 'montesori' darželį,nes arti namų ir visai patiko ta sistema jų...o ir esame bandravę su tėveliais kurių vaikai lankė-o šį darželį..
...bet vis dar kyla abejonių kas ir kaip...manau turime dar laiko pagalvoti,nes į jį priima tik nuo tryjų metų  4u.gif


Kadangi jau būsime patyrę, galėsim pasidalinti patirtimi mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ilonux @ 2007 09 15, 21:24)
O kiek tavo dukrytei bus amžiaus pavasarį? Maniškei tai žiemą bus trys metukai, bet leisti į darželį planuoju nuo kitos rugsėjo pirmosios. Pavasarį bijau ligų...Norėčiau papulti į pirmą grupę, kur draugės mergaitė eina, kažin ar įmanoma?  g.gif

Kaip tik bus trys pavasari,kiek zinau siais metais jau visi sarasai padaryti,o del kito rudens nezinau,ar jau usiraset,nes eilute ojojoj kokia ilga maciau,nes ejau savo keliu menesiu mazyle dar uzrasyti ten mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(awiux @ 2007 09 15, 23:25)
užrašėme savo dukrytę į klp 'montesori' darželį,nes arti namų ir visai patiko ta sistema jų...o ir esame bandravę su tėveliais kurių vaikai lankė-o šį darželį..
...bet vis dar kyla abejonių kas ir kaip...manau turime dar laiko pagalvoti,nes į jį priima tik nuo tryjų metų  4u.gif

aha nuo triju,nes su mazesneis daug vargo lotuliukas.gif o ten nelaksto niekas schmoll.gif paskui mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(guziukas @ 2007 09 16, 00:08)
Kaip tik bus trys pavasari,kiek zinau siais metais jau visi sarasai padaryti,o del kito rudens nezinau,ar jau usiraset,nes eilute ojojoj kokia ilga maciau,nes ejau savo keliu menesiu mazyle dar uzrasyti ten  mirksiukas.gif
Papildyta:

aha nuo triju,nes su mazesneis daug vargo  lotuliukas.gif  o ten nelaksto niekas  schmoll.gif  paskui  mirksiukas.gif


Užsirašėm, užsirašėm bigsmile.gif
Atsakyti
Labas mamytems! Kaip gerai, kad radau sia tema thumbup.gif Labai domiuosi siuo darzeliu, noreciau i ji savo suneli leisti. O kokioje vietoje Klaipedoje jis randasi ir kaip jis vadinasi-kazkas rase, kad "Pabiruciai"? g.gif Vaziuociau uzsirasyti. Dar idomu, kiek kainuoja menesiui ten vaikuti leisti?
Atsakyti
QUOTE(mamadaina @ 2007 10 22, 18:03)
Labas mamytems! Kaip gerai, kad radau sia tema thumbup.gif  Labai domiuosi siuo darzeliu, noreciau i ji savo suneli leisti. O kokioje vietoje Klaipedoje jis randasi ir kaip jis vadinasi-kazkas rase, kad "Pabiruciai"? g.gif Vaziuociau uzsirasyti. Dar idomu, kiek kainuoja menesiui ten vaikuti leisti?

Pabiruciai buvo anksciau. Dabar tiesiog Klaipedos Marijos Montesori mokykla-darzelis, randasi Debreceno gatveje, jei vaziuoji is Taikos pr. puses, antras posukis i kaire i kiema, tai pirmas darzelis i kaire Debreceno g. 4u.gif
Atsakyti
as pati lankiau sita darzeli, bet tada dar jis nebuvo montesorinis, paskui brolis ejo ir jau pataike i monesori pradzia, tai visai nieko vyras uzaugo smile.gif tai dabar pirmadieni eisiu sunu ten uzrasyt biggrin.gif nostalgija darzeliui ir sistema patinka, o ir atsiminimai susije su darzeliu patys geriausi!!! oi atsimenu kaip nenorejau palikt darzelio ir eit i mokykla.... blush2.gif
Atsakyti
eisiu pirmadienį užsirašyti savo mažiuką į šį darželį ax.gif
Atsakyti
Mano vaikui vasari bus 5m.,jis i Montesori darzeli eina nuo 3,7 m.Esam labai patenkinti tuo darzeliu, persikraustem i nauja rajona Mazajam kaimely, bet vistiek vezam i kita gala,nors nei darbai toj pusej.Vaikas ir labai patenkintas, sako matai kaip man smagu darzelyje.Kiek zinau priima nuo 3 m.Gerai yra tas, kad grupej yra skirtingo amziaus vaiku, vienas kitam padeda.Pvz.vyresni pades uzsimaut mazesniam pedkelnes ir t.t.Tikrai einant i ta darzeli vaikas tapo savarankiskesnis, pakantesnis mazesniems.Mes esam patenkinti 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(mamadaina @ 2007 10 22, 19:03)
Labas mamytems! Kaip gerai, kad radau sia tema thumbup.gif  Labai domiuosi siuo darzeliu, noreciau i ji savo suneli leisti. O kokioje vietoje Klaipedoje jis randasi ir kaip jis vadinasi-kazkas rase, kad "Pabiruciai"? g.gif Vaziuociau uzsirasyti. Dar idomu, kiek kainuoja menesiui ten vaikuti leisti?

Dabar kai pabrango darzeliai 50%,tai kazkur bus apie 260 lt.Taip mokestis budavo 173 lt.
Atsakyti