Įkraunama...
Įkraunama...

Kremai nuo celiulito nestumo metu

QUOTE(Linokas @ 2007 01 19, 20:51)
Netgi butina, jei nenori slepti pilvuko po nestumo.



QUOTE(Inga28 @ 2007 03 23, 13:30)
as is pat pradziu pradejau naudot AVOn kremuka nuo striju ir celiulito... toks 2in1. Bet mane forume isgasdino, kad negalima...tai nebenaudoju, bet vistiek nelabai suprantu koks rysys tarp celiulito ir leliuko...  g.gif


Nu celiulitas ir strijos tikrai NE TAS PATS. tai ir negali vienas kremas abiejų naikint... schmoll.gif Nėštumo metu tikrai negalima jokio kremo nuo celiulito naudot. O nuo strijų- galima. (Nors draugė kasdien naudojo labai brangų kremą nuo strujų- bet po nestuke.gif liko jų pakankamai verysad.gif )Bet nereiškia, kad pas ką yra celiulitas, bus ir strijos. Pas mane celiulitas dabar ohoho , o strijos - nei vienos schmoll.gif . Taip buvo ir per pirmajį nestuke.gif . Beje po nėštumo, krentant svoriui celiulitas savaime dingo. Nes kaip minėjo Bonifacija- daug vaikščiojau... thumbup.gif


QUOTE(Bonifacija @ 2007 03 23, 21:52)
o kur as rashiau apie kg?  unsure.gif


Aš irgi nepastebėjau, kad rašytum apie kg. g.gif Pritariu tavo patarimui- reikia kuo daugiau judėti.... thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(dije @ 2007 03 29, 17:28)
Nu celiulitas ir strijos tikrai NE TAS PATS. tai ir negali vienas kremas abiejų naikint... schmoll.gif  Nėštumo metu tikrai negalima jokio kremo nuo celiulito naudot. O nuo strijų- galima. (Nors draugė kasdien naudojo labai brangų kremą nuo strujų- bet po  nestuke.gif liko jų pakankamai  verysad.gif )Bet nereiškia, kad pas ką yra celiulitas, bus ir strijos. Pas mane celiulitas dabar ohoho , o strijos - nei vienos schmoll.gif . Taip buvo ir per pirmajį nestuke.gif .  Beje po nėštumo, krentant svoriui celiulitas savaime dingo. Nes kaip minėjo Bonifacija- daug vaikščiojau...  thumbup.gif


taia s puikiai suprantu kad strijos ir celiulitas netaspats schmoll.gif bet AVON yra toks kremas nuo cel ir striju... as nezinau kodel taip pavadintas smile.gif
pas man ir atsirado celiulito, bet po kol kas striju neturiu... gal ir nebus ju rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Inga28 @ 2007 03 31, 20:31)
taia s puikiai suprantu kad strijos ir celiulitas netaspats  schmoll.gif  bet AVON yra toks kremas nuo cel ir striju... as nezinau kodel taip pavadintas smile.gif
pas man ir atsirado celiulito, bet po kol kas striju neturiu... gal ir nebus ju  rolleyes.gif


Niu žinok nors aš pati kažkada truputuką platinau AVON, bet kartais jie prigalvoja visko, kad tik privilioti pirkėjas. O pavadintas nuo celiulito ir strijų manau todėl, kad kartais ir negimdžiusioms moterims būna strijų. Ir celiulito.
Tai linkiu, kad ir nebūtų tų strijų . O celiultas gal dings kai su savo pupuliuku kuo dažniau eisi pasivaikščiot... 4u.gif Aš irgi to tikiuosi... ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dije: 03 balandžio 2007 - 18:40
na net neabejoju, kad celiulita galima isnaikint... tongue.gif
Atsakyti
Naudojau Geomar , toks saldantis eurokos yra, gal sumazet ir nesumazejo bet daugiau tikrai neatsirado cel.
Atsakyti
QUOTE(dyncexxx @ 2007 04 12, 14:40)
Naudojau Geomar , toks saldantis eurokos yra, gal sumazet ir nesumazejo bet daugiau tikrai neatsirado cel.


tai matai sako negalima nestumo metu naudot tu nuo celiulito kremuku... g.gif
Atsakyti
QUOTE(dije @ 2007 04 03, 19:35)
  Tai linkiu, kad ir nebūtų tų strijų . O celiultas gal dings kai su savo pupuliuku kuo dažniau eisi pasivaikščiot... 4u.gif  Aš irgi to tikiuosi...  ax.gif

Betgi, celiulitas ne riebalu sluoksnis, jo buna ir labai kudoms, taip, kad gali vaikscioti i sveikata ir net sportuoti, jei fiziologija tokia, tai to celiulito neatsikratysi. As net masazus vakuuminius darausi (o ten patikekit, kaip ismasazuoja), o jo vis vien yra, tai ka cia apie tuos kremus kalbeti, cia tik reklamos.
Atsakyti
QUOTE(Linokas @ 2007 01 19, 20:51)
Netgi butina, jei nenori slepti pilvuko po nestumo.

Nesutinku schmoll.gif Ir kas jums taip sakė? Mano gydytoja griežtai uždraudė naudoti bet kokius panašius kremus, galima naudoti tik specialiai nestuke.gif pritaikytus (be kvapiklių, be dažiklių ir pan.)

QUOTE(Bonifacija @ 2007 03 22, 20:25)
kadangi kremu nuo celiulito dabar negalima, tai tenka pasportuot  biggrin.gif  kasdien nueinu apie 4km, celiulito nebera  thumbup.gif


Taip, kremų nuo celiulito negalima nestuke.gif . Šios problemos neturiu ir tuo džiaugiuosi. smile.gif
Geriau - derinti maistą ir būti gryname ore. Labai neigiamai veikia gazuotas mineralinis vanduo ir saldūs bei riebūs patiekalai essen.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo BaltairJuoda: 17 balandžio 2007 - 16:31
QUOTE(PrestoTea @ 2007 04 16, 20:07)
Betgi, celiulitas ne riebalu sluoksnis, jo buna ir labai kudoms, taip, kad gali vaikscioti i sveikata ir net sportuoti, jei fiziologija tokia, tai to celiulito neatsikratysi. As net masazus vakuuminius darausi (o ten patikekit, kaip ismasazuoja), o jo vis vien yra, tai ka cia apie tuos kremus kalbeti, cia tik reklamos.


manau jei nori atsikratyt celiulito neuztenka vien masazu... reik ir sporta ir maitinima derintis...
Atsakyti
Oho, nu pasirodo, kokia as atsilikusi doh.gif Dabar tik suzinojau, kad nestuke.gif metu negalima naudoti kremo nuo celiulito blink.gif
Atsakyti
QUOTE(*Citra* @ 2007 06 08, 22:27)
Oho, nu pasirodo, kokia as atsilikusi  doh.gif  Dabar tik suzinojau, kad  nestuke.gif  metu negalima naudoti kremo nuo celiulito  blink.gif

O gal netyčia sužinojai ir kodėl negalima ar tik "faktą", kad negalima?
Atsakyti
QUOTE(jbs @ 2007 06 13, 14:17)
O gal netyčia sužinojai ir kodėl negalima ar tik "faktą", kad negalima?

Tai kad ir suzonojau, cia perskaiciusi rolleyes.gif Kad cia daugiausiai pats "faktas" kad negalima pateiktas smile.gif
Atsakyti