Įkraunama...
Įkraunama...

Kremai nuo celiulito nestumo metu

QUOTE(*Citra* @ 2007 06 13, 22:29)
Tai kad ir suzonojau, cia perskaiciusi  rolleyes.gif Kad cia daugiausiai pats "faktas" kad negalima pateiktas  smile.gif

Kol man kas nors nepaaiskins, kodel negalima, tai tas "negalima" man toks pat vertingas, kaip riestainio skyle irnesakyk.gif
Atsakyti
QUOTE(jbs @ 2007 06 14, 10:12)
Kol man kas nors nepaaiskins, kodel negalima, tai tas "negalima" man toks pat vertingas, kaip riestainio skyle  irnesakyk.gif


drinks_cheers.gif Saukia visos kaip susitare negalima negalima, bet nei vieno logisko paaiskinimo kodel negalima nera doh.gif
Man visi tie postai apie tai kad uzdraude gydytoja naudoti krema nuo celiulito be paaiskinamos priezasties tokie juokingi. Cia viena nestuke gyrese, kad jai gydytoja ridikelius valgyti uzdraude, nes jie kenkia doh.gif O kuo kenkia? Cia ir apie ta celiulita gal is tos pacios operos bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(jbs @ 2007 06 14, 09:12)
Kol man kas nors nepaaiskins, kodel negalima, tai tas "negalima" man toks pat vertingas, kaip riestainio skyle  irnesakyk.gif

biggrin.gif biggrin.gif
Nors gal tu ir teisi.. rolleyes.gif
Atsakyti
Man, kaip ir jums, joks mokslininkas nepaaiskino, kodel. Taciau pvz. tame kreme kur as naudojau buvo kofeino (ir dar galai zino kokios ch.......emijos) - jis toks saldantis. Turbut visos zinome, kad tokiuose kremuose yra veikliuju medziagu, kurios prasiskverbia i giliausius odos sluoksnius (apie rai rekia visos reklamos).
Tai logiskai mastant tos medziagos skverbiasi i audinius, iskaitant kraujagysles, kuriomis teknatis kraujas pasiekia mazyli. Vienzo - koks tikslas man negerti kavos (nes tai kenkia maziui), bet tuo pat metu du kartus i diena teptis kremus ir per oda gauti doze koefino. Todel nustojau naudoti visokius super veikliuosius kremus - gal per nestumo/maitinimo laikotarpi taip nesubjauresiu be tos chemijos, kad veliau negaleciau i niorma gryzti ax.gif
Atsakyti
seip kremus nuo striju reiketu naudoti bet tik eteriniais alejais pagrindu manau , nes kaip zinome viskas ka naudojame tesiogiai ant odos eina i kraujuka. As pati naudojau nuo striju ir galiu pasigirti jog ju beveik po gimdimo neliko
Atsakyti
celiulitas gali atsirasti tiek moterims turincioms ansvorio (nesciosioms) tiek plonoms tongue.gif . bet kuriuo atveju isvesi riebalinis audinys, sutrinka kraujotaka, pakinta odos reljefas. pazeidzia : slaunis, sedmenis, vidinius keliu pavirsius, rankas, nugara , peciu juosta. vienos is dazniausiai sutinkamu medziagu kremuose nuo celiulito yra karnitinas ir kofeinas - kurie mazina riebalu atsargas susikaupusias pavirsiniame, tiek giliasneme riebalu sluoksnyje. krema saikingai naudoti galima nestuke.gif , jei kremo sudetyje nera hormonu !
Atsakyti
lotuliukas.gif
juokinat mane merginos ...celiulitas negalima.....
tikrai kas pasake kad negaklima baimes akys ar kazkokia daktare...cariniu laiku..???
viskas yra galima koks per kremas prasiskverbs tau iki kraujagysliu.....ir pateks i krauja....cia jau sujuokinot....
drauge naudojo vaikai gime sveiki ir jokio poc=veikio
kas sake kad kavos negalima kai kurioms net patariame kelis puodeliu per diena isgerti..kofeinas nera nuodas taigi jei viskas vartojama ir naudojama su saiku kodel gi ne.....
manau su maistu tu prisivalagi tiek chemikalu kad paskaiciusi etiketes turetum nustoti valgyti.....o dar prie to pacio eiti pzinoaati auginti sau dzoves nes nezinai kuo jie ten jas nupurskia ir laisto.... doh.gif
viskas yra i nauda kai siekama sau peklti nuotaika ir minutele pasirupinti asvo groziu nestumo metu....as nesakau pilvo mozoti tokiomis nesamonemis bet uzpakaliuko ir koju kodel gi ne,
patariama kojas negti liotonu tepti o jis gi ne siap aliejus o vaistas...o nesciosios galima...netgi reikia jei su venomis negerai.
zinoma vaiskciojimai ir subanasuota mityba bei sportas padeda greiciau atsikratyti nelemto celiulito ...bet tai labaiu pastebesim po gimdymo, nes butent gimdymo metu dauguma nesciuju kunas kaupia vandeni todel is isryskeja tas nelemtas celiulitas, kuris iki nestumo atrode buvo nepastebimas.

Atsakyti
As rytais naudoju anticeliulitine zele, ir iki nestumo ja naudojau. Nemanau, kad kazkuo gali pakenkt. doh.gif Pilvuko netepu, tik slaunys. ax.gif
Atsakyti
Sveikos, as visos pradzios neskaiciau, bet, kaip matau uzvire diskusija apie tai, kad kremu nuo celiulito naudoti negalima.
Kremu, skirtu nuo celiulito geriau nestumo metu nevartoti. Kaip buvo rasyta, dauguma ju turi kofeino, kuriu perteklius gali pakenkti.
Bet kam jums to reikia? Nestumo metu naudokit kremus nuo striju, ju poveikis labai panasus. Naudos bus daug daugiau! Sie kremai yra sukurti specialiai besilaukiancioms moterims, drekina oda, daro ja elastingesne, apsaugo nuo striju.
Atsakyti
sako nestumo metu yra baprasmiska kankint save priemonem nuo celiulito, nebus veiksminga, reiketu susirupint iskart po gimdymo, beje vien tik kremais nieko nepasieksit, reikia derint su fizine manksta, mazazais 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Mytee @ 2008 05 21, 08:01)
sako nestumo metu yra baprasmiska kankint save priemonem nuo celiulito, nebus veiksminga, reiketu susirupint iskart po gimdymo, beje vien tik kremais nieko nepasieksit, reikia derint su fizine manksta, mazazais 4u.gif

drinks_cheers.gif tikrai beprasmiska....nes daugumai moteru butent nestumo metu jis atsiranda, nes gi hormonai siauteja mirksiukas.gif Gali tept tais kremais kiek tik nori, rezultato bus 0...gal geriau jau susirupint strijomis g.gif
Atsakyti
QUOTE(Žvėriukė @ 2008 05 21, 09:10)
drinks_cheers.gif tikrai beprasmiska....nes daugumai moteru butent nestumo metu jis atsiranda, nes gi hormonai siauteja  mirksiukas.gif  Gali tept tais kremais kiek tik nori, rezultato bus 0...gal geriau jau susirupint strijomis g.gif


O man buvo atsirades per pirmus tris nestumo menesius, kai istisai pykino, gulinejau, valgiau, miegojau ir nieko neveikiau. o paskui kai sveikata pagerejo pradejau daugiau judet, tept spec. kremu, mankstintis ir atrodo beveik dingo biggrin.gif
Atsakyti