Įkraunama...
Įkraunama...

Kremai nuo celiulito nestumo metu

As naudojau Avent kremą nuo strijų, bet man nieko nepadėjo. Aš manau labai daug kas priklauso nuo odos sandaros ir genų. Jei oda bus linkusi trūkinėti, tai jokie kremai nepadės.
Atsakyti
sveikos smile.gif man irgi buvo iskiles klausimas galima-ar negalima naudoti krema nuo celiulito biggrin.gif
paklausius ginekologes ji man atsake klausimu-o ar jus ji turite??? blink.gif biggrin.gif lotuliukas.gif lyg kremukus nuo celiulito ar nuo striju reiktu naudoti tada kai problema jau yra...tai kaip tik profilaktikos priemone,apsauganti nuo siu bedu,na gal ne 100 proc,bet vis viena apsauganti
bet anticeliulitiniu kremuku tikrai negalima naudoti,nes juose,kaip jau kazkuri mamyte ir rase-yra kofeino,kituose dar guaranos ir kitu panasiu dalykeliu-kurie suteikia energijos,stimuliuoja ir pan.,o juk kai laukiesi net kavos patartina gerti ne daugiau nei puodeli per diena ax.gif o jei teptume ant pilvuko-ar nebutinai ant jo-per limfa galu gale tu dalykeliu nukeliautu ir iki leliaus verysad.gif
taip,kad tepkimes drekinanciais aliejukais,dar rekomenduoju NIVEA stangrinanti losjona su Q10,dar su sepeciu ir kavos tirsciais pasisiuruokime thumbup.gif ,o anticeliulitiniams ateis laikas,kai jau niekam juos naudodami nepakenksim mirksiukas.gif
Atsakyti
mamytes-kur jus,kodel niekas nediskutuoja? biggrin.gif
Atsakyti
AS VIENA KARTA NIEKO BLOGO NEGALVODAMA PO DUSO ISSITEPIAU KREMU NUO CELIULITO,IR KA JUS MANOT ALERGIJA GAVOSI,KOJOS PRADEJO DEGTE DEGTI IR ISMETE RAUDONAIS PLEMAIS,NIEZET PRADEJO,TAD TEKO DAR KARTA LISTI PO DUSU.PO SIO IVYKIO DAUGIAU NERIZIKUOJU,IR PASAKIAU SAU KAD PRADESIU KREMUS NUO CELIULITO NAUDOT KAI PAGIMDYSIU,O DABAR TEPUOSI PILVUKA IR KRUTINE AVENT KREMU NUO STRIJU,NORS NELABAI MAN IR PADEDE,MATYT TOKIA JAU MANO ODA. verysad.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(mazutesaule @ 2009 03 22, 12:38)
AS VIENA KARTA NIEKO BLOGO NEGALVODAMA PO DUSO ISSITEPIAU KREMU NUO CELIULITO,IR KA JUS MANOT ALERGIJA GAVOSI,KOJOS PRADEJO DEGTE DEGTI IR ISMETE RAUDONAIS PLEMAIS,NIEZET PRADEJO,TAD TEKO DAR KARTA LISTI PO DUSU.PO SIO IVYKIO DAUGIAU NERIZIKUOJU,IR PASAKIAU SAU KAD PRADESIU KREMUS NUO CELIULITO NAUDOT KAI PAGIMDYSIU,O DABAR TEPUOSI PILVUKA IR KRUTINE AVENT KREMU NUO STRIJU,NORS NELABAI MAN IR PADEDE,MATYT TOKIA JAU MANO ODA. verysad.gif  verysad.gif

Mano lelytei jau 6 men tai kai laukiausi pilvą ir krūtinę tepiau su EUCERINO aliejuku nuo strijų po gimdymo oda liko nuostabi thumbup.gif siūlyčiau pabandyti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(mazutesaule @ 2009 03 22, 11:38)
AS VIENA KARTA NIEKO BLOGO NEGALVODAMA PO DUSO ISSITEPIAU KREMU NUO CELIULITO,IR KA JUS MANOT ALERGIJA GAVOSI,KOJOS PRADEJO DEGTE DEGTI IR ISMETE RAUDONAIS PLEMAIS,NIEZET PRADEJO,TAD TEKO DAR KARTA LISTI PO DUSU.PO SIO IVYKIO DAUGIAU NERIZIKUOJU,IR PASAKIAU SAU KAD PRADESIU KREMUS NUO CELIULITO NAUDOT KAI PAGIMDYSIU,O DABAR TEPUOSI PILVUKA IR KRUTINE AVENT KREMU NUO STRIJU,NORS NELABAI MAN IR PADEDE,MATYT TOKIA JAU MANO ODA. verysad.gif  verysad.gif

cia jau ne tik nestumo metu problema-turit alergija kazkokiai sudedamajai kremuke esanciai medziagai,jei kitame kremuke to kas kelia alergija nebutu-nebutu ir tokio nieztincio ir deginancio rezultato biggrin.gif
kremukai nuo celiulito nekalti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Aurorytė @ 2009 01 14, 18:00)
taukmedžio sviestas labai gerai nuo strijų ir celiulito. Ir kūdikėlio odytei labai tinka.
http://www.natures-l...viestmedis.html

Sita ir naudoju drinks_cheers.gif Dar sumaisau su kokoso aliejum ir kakavos sviestu 4u.gif Ziuresim, kaip poveikis g.gif Kolkas odai gerai ir , zinoma,puiku ,kad nera jokiu parabenu, konservantu ir kt. negeru cheminiu medz. drinks_cheers.gif
Atsakyti
Galima rinktis natūralius produktus. Pvz. alieju nuo celiulito - weleda ar kitų iš natūralių kosmetikų.
Tik jokių būdu ne avon, loreal ir kt chemijas
Atsakyti
QUOTE(neringuutia @ 2009 04 09, 19:44)
cia jau ne tik nestumo metu problema-turit alergija kazkokiai sudedamajai kremuke esanciai medziagai,jei kitame kremuke to kas kelia alergija nebutu-nebutu ir tokio nieztincio ir deginancio rezultato biggrin.gif
kremukai nuo celiulito nekalti mirksiukas.gif



TAI KAD TA PATI KREMA NAUDOJAU IKI NESTUMO,VISKAS BUVO GERAI.O KOKIAI SUDEDAMAJAI KREMO DALIAI ESU ALERGISKA NEZINAU.ZIURESIM KAIP BUS PO GIMDYMO,GAL ODA NEBUS TOKIA JAUTRI.IR JOKIAIS BUDAIS AS NESAKAU KAD KREMAI KALTI,PAPRASCIAUSIAI MANO TOKIA ODA JAUTRI PASIDARE NESTUMO METU.
Atsakyti
Sveikos merginos, na as taip pat naudoju krema nuo celiulito bet tepu tik slaunis bei uzpakaliuka, pilva tepu specialiu kremu nuo striju (cia del visa ko) smile.gif ir kolkas tikrai neblogai, beabejo kartu eina siek tiek sporto (vaiksciojimai) ir masazas. Leliukui beveik 6 men, jokios alergijos, jokiu kitu neigiamu pojuciu, na cia tfiu tfiu tfiu... celiulito turejau ir pries nestuma, bet dabar jis ziauriai matosi doh.gif tad tiesiog negaliu nieko nedaryti... kremas be kofeino, be hormonu, beto kai pasitepiu daug geriau jauciuosi, nes zinau kad kazka darau del savo grozio ax.gif todel depresijos neima del celiulito ir siokiu tokiu kitu negrazumu doh.gif tad manau as gerai jauciuosi ir vaikiukui gerai, svarbiausia kad viskas su saiku butu, nes jeigu sako kad keli gurksniai stipriu gerimu nekenkia tai ka jau cia tokio tas kremas gali padaryti, beto aisku viskas priklauso nuo situacijos nes tiesiog nestumas gali buti toks kad viskas gali pakenkti, nes kiek buvau susidurius, kaikurioms net vaikscioti negali.... unsure.gif
Atsakyti
nestumo metu galima teptis visokiausiais kremais, o nuo striju ypac patartina. Nuo celiulito kremas turi veikliuju medziagu, kuriu nepatartina naudoti nestuke.gif
Atsakyti
Sveikos, as irgi manau, kad reikia savo kuna palaikyti graziuir budama nestuke.gif nes kitaip veliau jau gali buti per velu verysad.gif pilvo ne reikia tepti kremu nuo celiulito, bet slaunis manau reiketu, nes viena is mamyčių teisingai pasake, kad tai tik apsaugančios priemones. smile.gif na tai mano nuomone smile.gif
as kavos ne geriu, nessake kad negalima, bet sesuo rekomendavo slaunis tepti padaryti kauke is kavos tirsciu smile.gif tai cia dar sunku spresti:)
Mes kas diena su maistunetiek chemijos suvalgome su seiku manau pedes smile.gif svarbiausia ne persistengti smile.gif
Atsakyti