Įkraunama...
Įkraunama...

civilinė metrikacija

Po westuwiu nepasikeiciau paso, praejo 6 men, nenoriu keisti, nes nebenoriu wyro pawardes ir ateityje zadu skirtis, geguzy gimdyti, ka siulote daryti?
Ne bet merginos, as nenoriu keisti jokiu savo dokumentu, nei paso, sodros, teisiu, as noriu savo pavardes. Vaikas gaus tevo, manu butu saziningiausia.
Skambinau i snatuoku rumus, galima perrasyti santuokos liudijima, bet ar ne per welu nzn. O ir liudijimas pas ji, o as ennoriu nei matyti nei girdeti apie ji. As turbut per daug stresuoju, bet manau turesiu su tuo pasu problemu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Malia: 17 kovo 2004 - 13:41
nu tu ir spartuole...net nezinau ka ir patarti...gal nueik i pasu poskyri ir pasiklausk patarimo...
Atsakyti
Manau kad tau kuo greiciau reikia apsilankyti Pasu poskyryje, nes gausi pinigine bauda. Be to, jeigu turi Sodros knygute, ten irgi reikia padaryti atitinkama irasa apie pavardes pakeitima. O vaikas tada kieno pavarde tures? Zodziu, viska gerai apgalvok ir pirmyn wink.gif
Atsakyti
Anksčiau buvo terminas per kiek laiko pasikeist pavardę, dabar to nėra. Aš savo pavardę keičiau po santuokos praėjus maždaug 3 mėn.
Atsakyti
As pasa pasikeiciau po 7 men - baudos negavau biggrin.gif Tiesiog keiciau, nes turejau i uzsieni isvaziuoti, o ankstesniajam buvo irasas, kad 'Pasas tubi buti pakeistas'.
Teises ir dabar mergautines naudoju - jau treti metai, ir nieko laugh.gif Beje su masina i uzsieni vaziavau neperrasyta (masina -iutes, o as - iene), tai isleist isleido, o ileidziant nelabai suprato kieno cia ta masina ir sake daugiau neeksperimentuoti laugh.gif
Atsakyti
QUOTE (Malia @ 2004 03 17, 13:20)
Po westuwiu nepasikeiciau paso, praejo 6 men, nenoriu keisti, nes nebenoriu wyro pawardes ir ateityje zadu skirtis, geguzy gimdyti, ka siulote daryti?
Ne bet merginos, as nenoriu keisti jokiu savo dokumentu, nei paso, sodros, teisiu, as noriu savo pavardes. Vaikas gaus tevo, manu butu saziningiausia.
Skambinau i snatuoku rumus, galima perrasyti santuokos liudijima, bet ar ne per welu nzn. O ir liudijimas pas ji, o as ennoriu nei matyti nei girdeti apie ji. As turbut per daug stresuoju, bet manau turesiu su tuo pasu problemu.

Taigi kai issiskirsi ir grazinsi savo pavarde rolleyes.gif O jei pasas nekeistas 6 men, jis gi jau nebegaliuoja g.gif?
Atsakyti


manau jie gali grazint sena pavarde jei nori tik reikia kazkiek sumoketi , nueik i zaksa ir paklausk .mano drauge po skyrybu grazino sau sena pavarde . jokiu problemu nera
Atsakyti
Pasas taip ar taip negalioja, nes po santuokos sudarymo, jei keiti pavarde deda ispauda, kad pasas galioja 1 men.

Del pavardes susigrazinimo yra du keliai:
1) santuokos nutraukimas, su prasymu grazinti iki santuokos tureta pavarde;
2) kreiptis del pavardes pakeitimo. Siuo atveju reiks motyvuoti kodel nori pasikeisti pavarde, bet galesi gan lengvai susigrazinti mergautine
Atsakyti
Papildau klausima: o kaip del teisiu? Nenoriu keisti nes kiek man zinoma dabar keicia i terminuotas, o senos (mergautine pavarde neterminuotos) Po vestuviu (2metai) vairuoti dar neteko, todel problemu neiskylo, taciau planuoju vel sest uz vairo tad manau kad reik keisti teise unsure.gif . Ar del tokio ilgo laiko neketimo gali iskilt problemu (baudu, etc.)?
Atsakyti
QUOTE (auges @ 2004 03 19, 09:22)
Papildau klausima: o kaip del teisiu? Nenoriu keisti nes kiek man zinoma dabar keicia i terminuotas, o senos (mergautine pavarde neterminuotos) Po vestuviu (2metai) vairuoti dar neteko, todel problemu neiskylo, taciau planuoju vel sest uz vairo tad manau kad reik keisti teise unsure.gif . Ar del tokio ilgo laiko neketimo gali iskilt problemu (baudu, etc.)?

As kazkada tuo domejausi. Paaiskino, kad galima neskubet, nes jokio termino nera. Beje, teises galioja vienos - be paso, tai policija tikrai nepuls aiskintis ar tu istekejus wink.gif As sekmingai vazineju jau trecius metus su mergautinem teisem. Vyras siulo dar nesikeist, nes turi buti masinis keitimas (cia tiksliai nezinau).
Atsakyti
Ant asmens tapatybes korteles jokio spaudo negali uzdeti, tai ir gyvenu nepasikeitusi pavardes jau 11 menesiu. Gal nieko?
Atsakyti
Aš ir pati jau keletas metų nekeičiau teisių, tačiau teko atklausyti moralą, kai vienas jaunikaitis įvažiavo man į mašiną. Tada susivedė galai. Draudimo polise dvi pavardės, techniniame pase viena, teisėse viena. Niekas nebaudė.
Dėl teisių, tai 2006 sausio privaloma tvarka jas turės pasikeisti visi vairuotojai (Į naujo pavyzdžio), taigi išsispręs ir pavardžių problema.
Atsakyti