Įkraunama...
Įkraunama...

Šilainiai: l/d " Žvangutis ".

Ir zinokit dave musu leliukam valgyti biggrin.gif Nezinau kaip kitom mamytem su leliukais sekesi, bet kadangi as skubejau i darba tai palikau saviske viena ir nebuvo problemu, pavalge pazaide ir sake visai neverke, atsisveikinom irgi grazei, manau kad bus viskas gerai jeigu nesuges mano princeses nuotaika, sake ryt irgi eis pas leles. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Kriskoz @ 2011 08 16, 15:34)
Ir zinokit dave musu leliukam valgyti biggrin.gif  Nezinau kaip kitom mamytem su leliukais sekesi, bet kadangi as skubejau i darba tai palikau saviske viena ir nebuvo problemu, pavalge pazaide ir sake visai neverke, atsisveikinom irgi grazei, manau kad bus viskas gerai jeigu nesuges mano princeses nuotaika, sake ryt irgi eis pas leles. biggrin.gif


Tavo mergytė tikrai rami ir labai labai faina. Aš net stebėjaus kam tos kitos mamos reikalingos, manau, kad visos mergaitės gražiai susibendraus ir viskas bus ok. Aš jau ryt irgi paliksiu, nes į darbelį reikia sad.gif
Atsakyti
As net neabejoju kad musu leliukam viskas bus gerai, i tokias saugias rankas juos atiduodam, mamos paciom reikia daugiau ramybes ir stiprybes, tada ir musu leliukams bus ramiau. Ryt jau tetis ves mano grazuole, tikiu kad ir jiems viskas pavyks
Atsakyti
QUOTE(Kriskoz @ 2011 08 16, 14:34)
Ir zinokit dave musu leliukam valgyti biggrin.gif  Nezinau kaip kitom mamytem su leliukais sekesi, bet kadangi as skubejau i darba tai palikau saviske viena ir nebuvo problemu, pavalge pazaide ir sake visai neverke, atsisveikinom irgi grazei, manau kad bus viskas gerai jeigu nesuges mano princeses nuotaika, sake ryt irgi eis pas leles. biggrin.gif


smagu, kad taip be problemu issiskyrete thumbup.gif

o kiek laiko buvote palike? ar nieko papildomai is rubeliu atsinesti nereikia?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Laimė: 16 rugpjūčio 2011 - 23:32
Palikau tai 2,5 val. Tai per toki laika nieko nespejo prisidaryt, kadangi kiti leliukai turejo mamytes, tai jauciu mano draugavo su aukletoja, ten buvusios mamos gali daugiau pasakyti kaip bendravo musu vaikai, bet issiterliot nespejo, nors drabuzeliu pridejau visokiu
Atsakyti
Sveikos mamos smile.gif

Nuo pirmadienio ir mes pradedam lankyt lopsiuka, tai siandien buvom apsiziuret smile.gif Ispudziai lyg ir neblogi, tik aisku aukletojai nepatiko faktas, kad mes dar su sauskelnem...
Atsakyti
Maniske irgi dar su sauskelnem, o is kur Jus zinot kad nepatiko, pasake? Man tai sake viskas bus gerai mes ismoksim, maniske sedi tik nesipraso, bet visi kartu mokinsimes, auksciau nosi nenusiminkit
Atsakyti
QUOTE(Kriskoz @ 2011 08 18, 14:24)
Maniske irgi dar su sauskelnem, o is kur Jus zinot kad nepatiko, pasake? Man tai sake viskas bus gerai mes ismoksim, maniske sedi tik nesipraso, bet visi kartu mokinsimes, auksciau nosi nenusiminkit

Leido suprast issakiusi direktores nuomone, kad su sauskelnem aplamai ner ko i darzeli eit smile.gif O kurioj grupej Jusu mergyte?
Atsakyti
QUOTE(sipsenele @ 2011 08 18, 15:55)
Leido suprast issakiusi direktores nuomone, kad su sauskelnem aplamai ner ko i darzeli eit smile.gif O kurioj  grupej Jusu mergyte?



taig galit eiti be sauskelnių lotuliukas.gif kokios problemos mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(sipsenele @ 2011 08 18, 14:55)
Leido suprast issakiusi direktores nuomone, kad su sauskelnem aplamai ner ko i darzeli eit smile.gif O kurioj  grupej Jusu mergyte?


nu čia dabar blink.gif biggrin.gif Nu aišku turbūt geriausia kai į lopšelį ateina vaikai ir be sauskelnių, ir su peiliu ir šakute mokėdami valgyti biggrin.gif
Cia gandriukuose ar eziukuose buvote?
Mano irgi su sauskelnėm. Irgi sėdi, bet nepasiprašo... tiesa, kai namuose be kelnių laksto tai jau beveik visada į puodą padaro. Bet būna ir ant žemės doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Laimė: 18 rugpjūčio 2011 - 15:49
QUOTE(ausrutis @ 2011 08 18, 16:11)
taig galit eiti be sauskelnių  lotuliukas.gif kokios problemos mirksiukas.gif

Galim biggrin.gif bet speju nepatiks ir visko perrengt smile.gif

QUOTE(Laimė @ 2011 08 18, 16:45)
nu čia dabar blink.gif  biggrin.gif Nu aišku turbūt geriausia kai į lopšelį ateina vaikai ir be sauskelnių, ir su peiliu ir šakute mokėdami valgyti biggrin.gif
Cia gandriukuose ar eziukuose buvote?
Mano irgi su sauskelnėm. Irgi sėdi, bet nepasiprašo... tiesa, kai namuose be kelnių laksto tai jau beveik visada į puodą padaro. Bet būna ir ant žemės doh.gif

Mes eziukuose. Maniske net nesiseda ant puodo doh.gif
Atsakyti
QUOTE(sipsenele @ 2011 08 18, 16:17)
Mes eziukuose. Maniske net nesiseda ant puodo  doh.gif



tai tada nebijokit, bus tokiu daugiau "nepatinkanciu" nuo pirmadienio i kompanija biggrin.gif
Atsakyti