Įkraunama...
Įkraunama...

Šilainiai: l/d " Žvangutis ".

QUOTE(SOS @ 2011 09 02, 16:51)
Sveikos,

ar kas nors informavote lopšelinukų auklėtojas, apie tai, kad ne vienos vaikas prieš rugsėjo 1-aja (vakare, nakti) vėmė ir nėjo į lopšelį g.gif ? Matyt kažką mažiukams pietums uždavė doh.gif

Mes sakem g.gif
Atsakyti
QUOTE(SOS @ 2011 09 02, 15:51)
Sveikos,

ar kas nors informavote lopšelinukų auklėtojas, apie tai, kad ne vienos vaikas prieš rugsėjo 1-aja (vakare, nakti) vėmė ir nėjo į lopšelį g.gif ? Matyt kažką mažiukams pietums uždavė doh.gif


Mes tai dar iki šiol normaliai nepasveikom, tai ir į darželį nėjom... Viduriavom, vėmėm.... visą ketvirtadienį temperatūra nedidelė buvo. Šiandien dar nevalgom...
Aš ne tik su auklėtojom pasiruošusi kalbėti, bet ir su direktore. Plius dar pasirodo masinis šitas apsinuodijimas doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Laimė: 02 rugsėjo 2011 - 19:29
Mes treciadieni nakti vemem,bet manem kad patys sugedusiu vafliuku davem. Aukletojas informavom. Vakar i darzeli neleidau, bet namie po pietu jautesi gerai ir valge ir gerai tustinosi. Siandien mano vyras vemia viduriuoja, toks vaizdas kad viruas cia kazkoks butu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo emalita: 02 rugsėjo 2011 - 20:35
Mamos, cia kurioj grupej taip, nes mes gandriukuose ir nieko yikrai nebuvo
Atsakyti
As galvojau kas cia tik mano mazei taip buvo treciadieni, nes aukletoja nieko nesake doh.gif siavakar tas pats, paguldziau miegot ir apsiveme, kosmaras kazkoks, vaikas leisgyvis doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Kriskoz @ 2011 09 02, 22:05)
Mamos, cia kurioj grupej taip, nes mes gandriukuose ir nieko yikrai nebuvo

Eziukuose.


Man labai nesa i Roto virusa arba jo atmaina kokia. Nes brolio mergaite buvo treciadieni sveciuose, tai sake sianakt irgi veme, viduriavo.
Papildyta:
QUOTE(sipsenele @ 2011 09 02, 22:17)
As galvojau kas cia tik mano mazei taip buvo treciadieni, nes aukletoja nieko nesake  doh.gif  siavakar tas pats, paguldziau miegot ir apsiveme, kosmaras kazkoks, vaikas leisgyvis  doh.gif

O jus siandien buvot darzelyje?
Atsakyti
QUOTE(emalita @ 2011 09 02, 22:21)
O jus siandien buvot darzelyje?

Buvom doh.gif
Atsakyti
Nu mes irgi buvom, bet nieko uzmigo.Ziuresim kaip nakti miegosim
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo emalita: 02 rugsėjo 2011 - 21:30
QUOTE(emalita @ 2011 09 02, 21:21)
Eziukuose.
Man labai nesa i Roto virusa arba jo atmaina kokia. Nes brolio mergaite buvo treciadieni sveciuose, tai sake sianakt irgi veme, viduriavo.


Pas mus tai tikrai ne virusas g.gif nes visa šeima esame sveiki+kitas vaikas sveikas. Dar kai išsivėmė, tai daugiau- nebevėmė. Kai virusas, tai vemiama pastoviai, net išgėrus vandens...
O pas mus jau po pietų miego trečiadienį nieko nevalgė, ir paskui naktį gerai išsivėmė ir daugiau tik viduriai laisvi ketvirtadienį buvo+ 37.7 C temperatūra laikėsi g.gif
Šiandien temperatūros nebebuvo+ omleto gabaliuką ir 3 džiuvesėlius suvalgė. Į darželį aš šiandien dar neleidau...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Laimė: 02 rugsėjo 2011 - 21:40
QUOTE(Laimė @ 2011 09 02, 22:36)
Pas mus tai tikrai ne virusas g.gif nes visa šeima esame sveiki+kitas vaikas sveikas. Dar kai išsivėmė, tai daugiau- nebevėmė. Kai virusas, tai vemiama pastoviai, net išgėrus vandens...
O pas mus jau po pietų miego trečiadienį nieko nevalgė, ir paskui naktį gerai išsivėmė ir daugiau tik viduriai laisvi ketvirtadienį buvo+ 37.7 C temperatūra laikėsi g.gif
Šiandien temperatūros nebebuvo+ omleto gabaliuką ir 3 džiuvesėlius suvalgė. Į darželį aš šiandien dar neleidau...

Na pas mus irgi tik dukryte negaluoja g.gif irgi issivemia tik po viena karta ir viskas, bet po to dar kelis kartus patampo bet tusciai doh.gif viduriuot pradejo siandien, temperaturos neturi
Atsakyti
QUOTE(sipsenele @ 2011 09 02, 21:52)
Na pas mus irgi tik dukryte negaluoja  g.gif  irgi issivemia tik po viena karta ir viskas, bet po to dar kelis kartus patampo bet tusciai  doh.gif  viduriuot pradejo siandien, temperaturos neturi



Nu košmaras, dabar bijosiu pirmadienį vėl vesti unsure.gif
Atsakyti
Labas mamytes

Man atrodo cia tikrai kazkoks virusas nes mano keliu pazystamu ir bendradarbes vaikai sirgo sia savaite, pozymiai labai panasus, o jie tikrai ne is musu darzelio. Vienos mama dirba infekcineje, tai sake siaucia kazkoks enterovirusas.
Atsakyti