Įkraunama...
Įkraunama...

Kvietimai į vestuves

paskambinsiu kur pakvietimus daro,ar parduoda popieriu
Atsakyti
kaunietėms - įvairaus popieriaus yra parduotuvėje Savanorių pr. pradžioje (ar gale ?) nuo Laisvės al. pusės. ten neseniai atidaryta parduotuvė. mačiau, kad yra jau ir paruoštų atvirukų iš įvairaus popieriaus, kad pačiom karpyti ir lankstyti nereikėtų, o tik papuošti biggrin.gif ir kvietimus ten taip pat gamina, tik jų pavyzdžiuose aš sau neradau nieko tokio, kas iš karto kristų į akį... na bet kas vis dar paieškose, tai siūlau ten užeiti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Smilga222 @ 2008 05 20, 07:20)
verksiu.... unsure.gif neisejo mum pakvietimai,levai atspausdino,popierius per plonas,reik naujus daryt.kur pirkot popieriu?prasau padekit,nes iki savaitgalio reikia padaryt doh.gif o is kur tuos drugelius gavot?
Papildyta:
as is vilniaus,nerandu padorios isvaizdos ir storio popieriaus,gal padesit?

Aš popierių pirkau Vilniuje, Kalvarijų g-je, Alna berods vadinasi (ar Alma) g.gif
Bais didelis pasirinkimas popierių ir kitokių dalykėlių... bigsmile.gif
Atsakyti
o kurioj ten tiksliau vietoj?ar normalus puosnus?pakankamai storas?radau vienij vietoj savanoriu pr 1,ten ir pakvietimus daro,1lapas 2-4lt
Papildyta:
QUOTE(zilee @ 2008 05 19, 10:03)
nu va pagaliau ir as pasigirsiu savo pakvietimais  ax.gif
kadangi del spalvos neapsiprendziau, tai dariau visus skirtingus  tongue.gif
jusu vertinimui  4u.gif
Papildyta:
nu va pagaliau ir as pasigirsiu savo pakvietimais  ax.gif
kadangi del spalvos neapsiprendziau, tai dariau visus skirtingus  tongue.gif
jusu vertinimui  4u.gif

darysim tokius smile.gif as jais suzaveta 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Smilga222 @ 2008 05 20, 22:55)
o kurioj ten tiksliau vietoj?ar normalus puosnus?pakankamai storas?radau vienij vietoj savanoriu pr 1,ten ir pakvietimus daro,1lapas 2-4lt

ten Kalvarijų g. pradžioj, netoli baldų rojaus, toj pačioj galtvės pusėj kaip "..rojus", matosi gerai užrašas "Alma".
Už lapą gana storo, bet nelygaus (ta prasme lyg tais glamžyto) popieriaus mokėjau 0,58cnt.
Atsakyti
QUOTE(drakosa @ 2008 05 21, 14:49)
ten Kalvarijų g. pradžioj, netoli baldų rojaus, toj pačioj galtvės pusėj kaip "..rojus", matosi gerai užrašas "Alma".
Už lapą gana storo, bet nelygaus (ta prasme lyg tais glamžyto) popieriaus mokėjau 0,58cnt.

buvau ten,bet man atrodo vadinasi RASYLAS.Nieko gero nemaciau.
nuvaziavau i savanoriu pr 1,tai a4formato popieriaus yra,bet per ploni,o storesni,tik puse a4,ir kainuoja toks popieriukas 3.50 doh.gif pasimetus,nezianu kur ieskoti
Atsakyti
QUOTE(Smilga222 @ 2008 05 21, 23:44)
buvau ten,bet man atrodo vadinasi RASYLAS.Nieko gero nemaciau.
nuvaziavau i savanoriu pr 1,tai a4formato popieriaus yra,bet per ploni,o storesni,tik puse a4,ir kainuoja toks popieriukas 3.50 doh.gif pasimetus,nezianu kur ieskoti

ne ten buvai... rolleyes.gif Rašylas toliau, o Alma arčiau... Dar vakar važiavau pro šalį ir mačiau, kad Alma vadinasi...ten daug didesnė pardė... (tikrai popierius ne po 3lt., daug pigiau ir kur bebuvau ten daugiausia pasirinkimo mačiau)..
Atsakyti
QUOTE(drakosa @ 2008 05 22, 09:56)
ne ten buvai... rolleyes.gif  Rašylas toliau, o Alma arčiau... Dar vakar važiavau pro šalį ir mačiau, kad Alma vadinasi...ten daug didesnė pardė... (tikrai popierius ne po 3lt., daug pigiau ir kur bebuvau ten daugiausia pasirinkimo mačiau)..

na aciu smile.gif reiks siandiena nuvaziuot,bet ten yra puosnaus ir gan storo?nes daug kur maciau tai plonokas,ir tada labai glamzosi....
Atsakyti
vyras siandien buvo ALMOJE,be3t sake,kad nieko gero,blizgancio,puosnaus visai nera verysad.gif nebezinau kur ieskot
Atsakyti
QUOTE(Smilga222 @ 2008 05 22, 23:19)
vyras siandien buvo ALMOJE,be3t sake,kad nieko gero,blizgancio,puosnaus visai nera verysad.gif nebezinau kur ieskot



O ar bandei paziureti ten kitoj pusej Coca cola plaza kino teatro (didele parduotuve) tik pavadinimo dabar neatsimenu. Mes ten savo pakvietimams auksinio popieriaus ir auksiniu voku radom 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Smilga222 @ 2008 05 22, 22:19)
vyras siandien buvo ALMOJE,be3t sake,kad nieko gero,blizgancio,puosnaus visai nera verysad.gif nebezinau kur ieskot

nu bliamba, kaip nerado?? blink.gif
Aš pati sau pirkausi tipo glamžytą ir jis vos ne kartono storumo ir dar vieną pirkausi aukso spalvos popierių (blizgus ir aukso sp., buvo ir sidabro). Ten dar mačiau tipo kartoninis ale glamžytas ir su blizgučiu buvo. Nu gal neatidžiai pasidairė... tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(kazlė @ 2008 05 23, 11:42)
O ar bandei paziureti ten kitoj pusej Coca cola plaza kino teatro (didele parduotuve) tik pavadinimo dabar neatsimenu. Mes ten savo pakvietimams auksinio popieriaus ir auksiniu voku radom 4u.gif

aha,ziurejom.mum reikejo a4formato,o9 ten jis per plonas buvo,tinkamo storumo buvo tik per pus mazesnis.i kauna vyras nuvaziavo,tikiuos ras
Papildyta:
QUOTE(drakosa @ 2008 05 23, 12:50)
nu bliamba, kaip nerado??  blink.gif
Aš pati sau pirkausi tipo glamžytą ir jis vos ne kartono storumo ir dar vieną pirkausi aukso spalvos popierių (blizgus ir aukso sp., buvo ir sidabro). Ten dar mačiau tipo kartoninis ale glamžytas ir su blizgučiu buvo. Nu gal neatidžiai pasidairė...  tongue.gif

tai kad tas mano vyras zioplys,bet sake nebuvo.na vienas buvo,bet tik keli lapai,ir pardaveja pasake,kad ka matot ta turim,kolkas nauju neatves g.gif
Atsakyti