Įkraunama...
Įkraunama...

Vestibiuliarinio aparato sutrikimai

QUOTE(furyy @ 2007 05 09, 11:13)
tavo tas manualistas pačiame vilniuje ar prie vilniaus?

vilniuj paciam senamiestyje gyvena. bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Asio @ 2007 01 23, 13:18)
Tai va, as tikejausi isgirsti daugiau informacijos, kur ir pas ka gydotes. Man sis klausimas iskilo nes mamai  pradejo labai svaigti galva ir pradejo vemti, taigi atveze i ligonine, jau galvojom, kas insultas, bet padare visus tyrimus ir insulto nenustate, bet gyg. sako, kad greiciausiai cia bus problemis del vestibiuliarinio aparato sutrikimo, na vemti jau vaistu pagalba nustojo, bet paeiti negali viena, ziauriai galva svaigsta. Rajone daugiau tyrimu padaryti negali, minejo, kad reiktu magnetinio rezonanso tyrimo. Na zodziu nezinau i kuria puse pasiduoti verysad.gif

Santariskese pasidarem tuzina tyrimu, nieko nerado, nei vestibiuliarinio aparato sutrikimo, nei insulto, israse 3 menesius gerti Tanakana ir ka jus manote, jau 3 menesiai eina i pabaiga ir pagerejimas akivaizdus, dar kartais susislaisto, bet jau viena ir i parduotuve nueina. Taip ir nezinau, kas ar laikas ar tanakanas isgyde g.gif
Atsakyti
QUOTE(Asio @ 2007 05 22, 22:08)
Santariskese pasidarem tuzina tyrimu, nieko nerado, nei vestibiuliarinio aparato sutrikimo, nei insulto, israse 3 menesius gerti Tanakana ir ka jus manote, jau 3 menesiai eina i pabaiga ir pagerejimas akivaizdus, dar kartais susislaisto, bet jau viena ir i parduotuve nueina. Taip ir nezinau, kas ar laikas ar tanakanas isgyde g.gif

gal ir tas ir tas.
džiaugiuosi už tave 4u.gif
o štai man jau beveik 7 mėn. labai blogai.
Atsakyti
Furry, o tu pas masažistą eini pastoviai ar tik kai jauti pablogėjimą. Kiek laiko eisi?
Atsakyti
QUOTE(So Lucky @ 2007 05 23, 12:26)
Furry, o tu pas masažistą eini pastoviai ar tik kai jauti pablogėjimą. Kiek laiko eisi?

aš neinu pas masažistą, tu mane sumaišei su rjolančik
Atsakyti
oi atsiprasau, tai gal tada lauksiu jos atsakymo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(So Lucky @ 2007 05 24, 00:53)
oi atsiprasau, tai gal tada lauksiu jos atsakymo  4u.gif

jau kelias dienas ji nesirodo forume. Kiek žinau ji eina 1-2 k. per sav. ir jau kokia pusę metų, bet dar eis ir eis... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(So Lucky @ 2007 05 23, 13:26)
Furry, o tu pas masažistą eini pastoviai ar tik kai jauti pablogėjimą. Kiek laiko eisi?



QUOTE(So Lucky @ 2007 05 24, 01:53)
oi atsiprasau, tai gal tada lauksiu jos atsakymo  4u.gif

labutis visoms. 4u.gif buvau dingus kelioms dienelems.daug rupesciu. unsure.gif as pas masazista einu i savaite karta,pastoviai.dabar pradejau eiti i dvi savaites karta. blink.gif manau kad dar reikes pavazineti verysad.gif viskas po truputi atsistatineja,raumenukai atsileidzia.gereja ju tonusas,nes anksciau man jie buvo kaip ir nedirbantys...... schmoll.gif klauskit jei kas dar domina...... mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(rjolancikas @ 2007 05 24, 11:21)
labutis visoms. 4u.gif buvau dingus kelioms dienelems.daug rupesciu. unsure.gif as pas masazista einu i savaite karta,pastoviai.dabar pradejau eiti i dvi savaites karta. blink.gif manau kad dar reikes pavazineti verysad.gif viskas  po truputi atsistatineja,raumenukai atsileidzia.gereja ju tonusas,nes anksciau man jie buvo kaip ir nedirbantys...... schmoll.gif klauskit jei kas dar domina...... mirksiukas.gif

pagaliau pasirodei 4u.gif
Atsakyti
as su tuo susiduriau vaikysteje,rods desim metu buvo,kai pirma karta visi tie simptomai apie kuriuos rasot pasireiske.Gyvenom kaime,mama darbais uzsikasus,o ir tais laikais nieks pas gydytojus labai nelekdavo,tai mama savo nuoziura gyde,paguledavau po savaite ir vel lyg ir nieko.O praejo visa tai kai pagimdziau....linkiu ir jums issikrapstyti is tos bjaurios ligos
Atsakyti
Norėčiau atgaivinti temą. Lygiai savaitė kaip bjauriai ir be sustojimo sukasi galva bei mėto į šonus. Gydytoja liepė pasidaryti stuburo rentgeną ir gerti vertimed. Dar daryti vestibiulerinius pratimus, kuriuos vien paskaičius jau bloga pasidarė, nes bet koks galvos pajudinimas ir sukelia dar didesnį svaigimą.
Atsakyti
Tuos pratimus ir man reikėjo daryti, puikiai žinau kaip baisu vien pradėti 4u.gif bet bandykite, iš lėto, po kelis, kad ir ne visus.
aš dar nuolat vertigoheel turėdavau, jie homeopatiniai smile.gif

o ankščiau neturėjot jokių svaigimų? dabar pirmas kartas?
Atsakyti