Įkraunama...
Įkraunama...

Vaisiaus judesiai

Sveikos,
mano lialius pradejo mane gasdinti. blink.gif
Jis juda ne pagal kazkoki ritma, o kaip jam "uzeina".
Pvz., 3 dienas vos ji jauciu (judesiai labai silpni ir reti) fear.gif, po to kokia diena duodasi taip kad net skauda ir nieko negaliu daryt, po to vel gali kelias dienas beveik nejudet. blink.gif
Kazkaip man cia keista...
Taip jau tesias man gal nuo 34 sav., gydytojai nieko blogo neranda, o man baisu... juk anksciau lialius judejo kasdiena vienodu tempu. fear.gif

O kaip jums?
Atsakyti
QUOTE(Nanuk @ 2007 01 22, 17:43)
Sveikos,
mano lialius pradejo mane gasdinti.  blink.gif
Jis juda ne pagal kazkoki ritma, o kaip jam "uzeina".
Pvz., 3 dienas vos ji jauciu (judesiai labai silpni ir reti) fear.gif, po to kokia diena duodasi taip kad net skauda ir nieko negaliu daryt, po to vel gali kelias dienas beveik nejudet.  blink.gif 
Kazkaip man cia keista...
Taip jau tesias man gal nuo 34 sav., gydytojai nieko blogo neranda, o man baisu... juk anksciau lialius judejo kasdiena vienodu tempu. fear.gif

O kaip jums?


Nemanyčiau, kad tai kažkas labai blogo - atsimink, kad vaikeliui augant, pilve lieka vis mažiau vietos ir judesiai po truputį tampa suvaržyti. Tie stiprūs judesiai gali būti mažiuko vartymasis, o labai plačiai makaluoti rankomis ir kojomis jam nebe labai yra vietos.
Manau, tiesiog klausyk gydytojos smile.gif
Atsakyti
mano mazylis ir pora dienu buna duodasi istisai o kitas dvi ramesnis, gal tada ilsisi ax.gif
Atsakyti
Mano abu taip juda/judėjo. Pirmasis tai ištisai iš proto vesdavo su savo nejudėjimu, šis dar daugiau juda, bet irgi ,,bangom".
Jei gydytoja nieko blogo neranda, tai nurimk 4u.gif
Atsakyti
Natūralu, kad vaikelis juda mažiau, juk ir vietos mažiau turi. Pasibeldžia pasibeldžia, o po to nurimsta. mirksiukas.gif
Atsakyti
ax.gif na gal as cia is tikruju per daug nervinuos ... blush2.gif tiesiog gasdina tokie dalykai, kad kartais jis net 3 val kaip atsijunges buna, visai nejuda. g.gif Po to kazkaip prabunda ir pasimakalojes koki pusvalandi vel uzmiega porai valandu...
Tiesiog tai gasdina, nes pagal judesiu skaiciavimo taisykles jis nepakankamai juda. Juk atsigulus turi buti 5 judesiukai per pusvalandi, o jis kartais taip miega miega ilgai ir nejuda visai g.gif
Atsakyti
gydytoja man sake, kad vaikucio judesius reikia skaiciuoti taip - 10 epizodu per diena (epizodas tai kai pvz lelius verciasi arba kaip nors sukruta, pasispardo), arba 10 pavieniu judesiuku per valanda, ir knygoje skaiciau, kad taip skaiciuoti reikia. o apie 5 judesius per pusvalandi niekur negirdejau.
Atsakyti
QUOTE(Nanuk @ 2007 01 22, 20:40)
ax.gif  na gal as cia is tikruju per daug nervinuos ...  blush2.gif  tiesiog gasdina tokie dalykai, kad kartais jis net 3 val kaip atsijunges buna, visai nejuda.  g.gif  Po to kazkaip prabunda ir pasimakalojes koki pusvalandi vel uzmiega porai valandu...
Tiesiog tai gasdina, nes pagal judesiu skaiciavimo taisykles jis nepakankamai juda. Juk atsigulus turi buti 5 judesiukai per pusvalandi, o jis kartais taip miega miega ilgai ir nejuda visai  g.gif


5 judesiai per pusvalandį yra tikrai per daug smile.gif Iš tiesų skaičiavimo taisyklės tokios: skaičiuoji judesius tris kartus per dieną po valandą - ryte, dieną ir vakare. Kiekvieną skaičiavimo valandą judesių epizodų turi būti ne mažiau kaip 3. Jei judesiai eina vienas po kito iškart, tai laikoma vienu judesiu. Taip skaičiuojami judesiai ligoninėje. Kitas būdas - ne mažiau 10 judesių periodų per dieną. Atsimink, kad bus tokių valandų, kai mažius judės labai mažai, tačiau tada judės daugiau kitą valandą.
Atsakyti
Oho blink.gif kaip sudėtingai...
Pabandysiu suskaičiuot rytoj. Baisu biški tik, kad galiu nesuskaičiuot. fear.gif
Ačiū labai už patarimus. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Pumpurėlis @ 2007 01 23, 14:47)
5 judesiai per pusvalandį yra tikrai per daug smile.gif Iš tiesų skaičiavimo taisyklės tokios: skaičiuoji judesius tris kartus per dieną po valandą - ryte, dieną ir vakare. Kiekvieną skaičiavimo valandą judesių epizodų turi būti ne mažiau kaip 3. Jei judesiai eina vienas po kito iškart, tai laikoma vienu judesiu. Taip skaičiuojami judesiai ligoninėje. Kitas būdas - ne mažiau 10 judesių periodų per dieną. Atsimink, kad bus tokių valandų, kai mažius judės labai mažai, tačiau tada judės daugiau kitą valandą.

O kuo remiantis sakot, kad per daug? Yra kelio skaičiavimo metodikos... Aš esu girdėjusi ir apie 5 judesius per pusvalandį ir apie 10 judesiu periodus...
Atsakyti
niu mano lelyte jau kelios dienos kaip rami,seniau tai duodavosi be sustojimo thumbup.gif o dabar tik karta arba du per diena,bet kai judesiukus bandau skaiciuot viskas tvarkoj buna,tai manau kad jai vietos maza,arba jau po truputi ruosiasi atkeliauti ax.gif
Atsakyti
Siūlyčiau mažiau sukti galvą dėl judesių skaičiavimo. Mano vaikiukas irgi kartais vartydavosi kartais ne. Manau mamytėms mažiau reik sukti galvą dėl judesiukų skaičiaus - reikia nusiramint (ypač jei gydytojai taip sako) ir ramiai ruoštis vaikiuko atėjimui 4u.gif
Atsakyti