Įkraunama...
Įkraunama...

Kredito kortelė

QUOTE(karra @ 2007 01 24, 15:14)
jei neklystu - uz ja reikia moketi 50 Lt isigyjimo mokesti?


tikrai ne. 50 lt ax.gif
Atsakyti
QUOTE(AŠA @ 2007 01 24, 15:25)
užtenka turėti, bet jei tu pasinaudojai kreditu, vadinasi kortelėj tiek nebuvo tavo (ne benko kredito) pinigų, kiek reikėjo, jei į kortelę įneši ar joje atsiranda (alga, stipendija ar pan.) trūkstama suma per 25 d. nereikia mokėt procentų už panaudotą kreditą

Vadinasi, į banką nešti nereikia, užtenka, kad kortelėj atsirastų per tą laiką?
Atsakyti
QUOTE(AŠA @ 2007 01 24, 16:25)
Klausimas: kuo skiriasi tos visos "subaru ir be baro: lotuliukas.gif kortelės ("Citroën Visa", "Jaguar Visa", "Renault Visa" arba "Subaru Visa") nuo Visa Classic ir MasterCard Standard? Aš pastebėjau skirtumą tik papildmų nuolaidų, jei turi to modelio automobilį - gal dar ko neįžvelgiau g.gif


Nieko nesiskiria, tik Jaguar Visa, Renault Visa ir t.t. turėtojo ir kartu su juo keliaujančių šeimos narių draudimas užsienyje yra didesnis nei Visa Classic turėtojo.

Ir laikotarpis, per kurį nemokamos palūkanos už panaudotą kredito limitą Visa Classic turetojui yra ne 28, o 15 dienų.

ale man standartine Visa classic vis tiek labiau patinka mirksiukas.gif
Atsakyti
Maniškis turi, patogus dalykas-manau kad aš irgi darysiuos.

Bet jau kai maniškis ėmė prieš keletą mėn, sąlygos buvo tokios:(ir tada kredito limitas priklauso nuo atlyginimo):
jei atlyginimas nuo 1500 lt-silver kortelė
nuo 3000- gold
nuo 5000- platinum

25 dienas palūkanų mokėt nereikia,norint įsigyti , reikia turėti tokius pat dokumentus, kaip ir imant paskolą-pasą, sodrą, kartais išrašą iš darbovietės (ypač jei neseniai dirbi), darbo sutartį.Už kortelę yra vienkartinis mokėstis- apie 50 lt.
Ai, beje, kažkuriem dalykam palūkanos vis tik skaičiuojamos nuo pirmos dienos.
Atsakyti
QUOTE(vije @ 2007 01 24, 22:28)
Nieko nesiskiria, tik Jaguar Visa, Renault Visa ir t.t. turėtojo ir kartu su juo keliaujančių šeimos narių draudimas užsienyje yra didesnis nei Visa Classic turėtojo.

Ir laikotarpis, per kurį nemokamos palūkanos už panaudotą kredito limitą Visa Classic turetojui yra ne 28, o 15 dienų.

ale man standartine Visa classic vis tiek labiau patinka  mirksiukas.gif


ačiū, Vije, aš kaip tik dėl draudimo ruošiausi šią kortelę išsiimti ax.gif
Papildyta:
QUOTE(groovy @ 2007 01 24, 22:24)
Vadinasi, į banką nešti nereikia, užtenka, kad kortelėj atsirastų per tą laiką?

taip, užtenka mirksiukas.gif
Atsakyti
turiu 3 kreditines korteles, uz nei viena nemokejau smile.gif
Atsakyti
Mes turime iš Parex banko, bet taip pat nieko nemokėjome
Atsakyti
QUOTE(rienka @ 2007 04 05, 12:30)
Mes turime iš Parex banko, bet taip pat nieko nemokėjome


iki kovo 31 buvo akcija, ir nieko nekainavo ax.gif turiu ir aš iš ten pat, ir mano vyras ax.gif
Atsakyti
Mergaites, tik neprasidekite su ukio banku devil.gif
As turejau ukio banko ir ermitazo kortele. Palukanas jie skaiciavo daug didesnes, negu buvo sutarti numatyta. Ir dar delstpinigius buvo pradeja skaiciuoti, nors as visa laika atsiskaitydavau laiku.
Mano mama finansininke, kai pamate ka ir kiek priskaiciavo, pasiurpo.
Nu tada ir as veja nuejusi i banka pakeliau, o jie sako, kad banko centrine bustine Kaune, ten ir kreipkites fear.gif Tai kam tada tie filialai Vilniuje? bash.gif
Tai tada pradejau rasyti rastus banko virsininkams. Ir issireikalavau, kad grazintu neteisetai iskaiciuotus pinigelius. thumbup.gif
Grazino.
Bet dabar ukio banka lanku apeinu. protest.gif
Atsakyti
Sveikos,apie kitų bankų korteles neturiu supratimo,bet apie Hansa banko kreditines galiu pakonsultuoti.Yra kreditinės kortelės MasterCard (EGO),kurios išduodamos dviems metams ir nekainuoja nieko,tik jei panaudoji ,moki 15% metinių palūkanų,tai yra lizingo kortelė.O kitos kreditinės yra mokamos,metams 29ltl,šis mokestis nusirašo jau po trijų mėnesių,be to kas mėnesį bankas nuo jos nurašo 1,95 ltl kaip už Saugumo programą(jei pavogs kortelę ir pasinaudos-bankas dengs nuostolius).Be to šios kortelės yra su draudimu užsienyje kortelės turėtojui bei jo šeimos nariams (žmona,vyras,vaikai iki 18m.).Pati turiu tiek nemokamą Ego,tiek mokamą kreditinę Visa Silver kortelę.Be to su Ego visoje Lietuvoje yra daugybė nuolaidų (užtenka ją parodyti,nebūtina ja atsiskaityt).Aišku,abi kortelės išduodamos dirbantiems žmonėms. bigsmile.gif
Atsakyti
Sveiki,
turiu Hansabanko kreditinę Silver Visa, ir dabar iškilo klausimas- sumokėjau ja už lėktuvo bilietus, turiu 15 dienų nemokamą terminą, tačiau kai ateis kredito padengimo diena tas palūkanų nemokamas terminas jau bus pasibaigęs, tai negi aš turėsiu mokėti kažkokius delspinigius ar galiu tiesiog pati į tą kreditinės kortelės sąskaitą pervesti reikalingą sumą nelaukdama nustatytos dienos kol jie patys nusirašys. Niekaip nesuprantu šitos vietos g.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tecer: 16 balandžio 2007 - 20:38
QUOTE(tecer @ 2007 04 16, 20:32)
Sveiki,
turiu Hansabanko kreditinę Silver Visa, ir dabar iškilo klausimas- sumokėjau ja už lėktuvo bilietus, turiu 15 dienų nemokamą terminą, tačiau kai ateis kredito padengimo diena tas palūkanų nemokamas terminas jau bus pasibaigęs, tai negi aš turėsiu mokėti kažkokius delspinigius ar galiu tiesiog pati į tą kreditinės kortelės sąskaitą pervesti reikalingą sumą nelaukdama nustatytos dienos kol jie patys nusirašys. Niekaip nesuprantu šitos vietos  g.gif .

Gali pati pervesti į hreditinės kortelės sąskaitą tą paimtą sumą(gali grynais arba pavedimu),tuomet neskaičiuos palūkanų.Bet turiu priminti,kad tas nemokamas 15 d. laikotarpis tėra tik atsiskaitymams parduotuvėse,degalinėse ir t.t. Įmokoms,mokėjimams internetu ir t.t. atidėjimo laikotarpis netaikomas.Reiškia už tas dienas,kiek jūs buvote pasiskolinusi banko pinigų,jums bus paskaičiuotos palūkanos.
Atsakyti