Įkraunama...
Įkraunama...

Kredito kortelė

QUOTE(Bajoraitė @ 2007 04 30, 17:39)
Gali pati pervesti į hreditinės kortelės sąskaitą tą paimtą sumą(gali grynais arba pavedimu),tuomet neskaičiuos palūkanų.Bet turiu priminti,kad tas nemokamas 15 d. laikotarpis tėra tik atsiskaitymams parduotuvėse,degalinėse ir t.t. Įmokoms,mokėjimams internetu ir t.t. atidėjimo laikotarpis netaikomas.Reiškia už tas dienas,kiek jūs buvote pasiskolinusi banko pinigų,jums bus paskaičiuotos palūkanos.


pas mane Subaru kortelė iš Hansos, ir nemokamas periodas taikomas net atsiskaitymams, mokėjimams internetu. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2007 04 30, 19:42)
pas mane Subaru kortelė iš Hansos, ir nemokamas periodas taikomas net atsiskaitymams, mokėjimams internetu.  4u.gif

O su ja galima atsiskaityti uz prekes is uzsienio?
Atsakyti
Subaru,Citroen,Renault,Jaguar kortelės yra Visa klasės.Su jomis visomis galima atsiskaityti už prekes internetu. Be to joms taikomas ne 15,o 25 dienų atidėjimo laikotarpis palūkanoms. Pati turiu Citroen kortelę (nes rinkausi pagal grožį biggrin.gif ),be to automobilinėms kortelės draudimo sąlygos užsienyje geresnės nei tiesiog Visa Silver kortelės.
Atsakyti
QUOTE(Bajoraitė @ 2007 05 01, 16:53)
Subaru,Citroen,Renault,Jaguar kortelės yra Visa klasės.Su jomis visomis galima atsiskaityti už prekes internetu. Be to joms taikomas ne 15,o 25 dienų atidėjimo laikotarpis palūkanoms. Pati turiu Citroen kortelę (nes rinkausi pagal grožį biggrin.gif ),be to automobilinėms kortelės draudimo sąlygos užsienyje geresnės nei tiesiog Visa Silver kortelės.

O koks yra minimalus kredito dydis? Man daug nereikia rolleyes.gif
O paciam galima per interneta i sita kortele siusti, kad palukanu nebutu?
Atsakyti
QUOTE(Arona @ 2007 05 01, 17:34)
O koks yra minimalus kredito dydis? Man daug nereikia  rolleyes.gif
O paciam galima per interneta i sita kortele siusti, kad palukanu nebutu?

Automobilinės kortelės gali būti išvis be kredito arba su minimaliu 1000 ltl.Tada gali daryti pavedimą internetu iš savo banko sąskaitos į tą kreditinę.O kai naudoji savo pinigus,tai jokių palūkanų ir nemoki.
Atsakyti
Aš tai tų bankų nesuprantu. Prireikė man kreditinės kortelės. Nusiunčiau į VB (kadangi su juo bendrauju jau eilę metų) anketą apie darbovietę, atlyginimą ir pan. Po savaitės sulaukiau skambučio -"atsiprašome, šiuo metu jums išduoti kreditinės negalime, kadangi šioje darbovietėje neišdirbote šešių mėnesių".
Tai logika čia kur? Jei mano darbo patirtis virš 10 m., beveik visus tuos metus į VB buvo pervedinėjamas atlyginimas. Pakeičiau darbovietę ir stop..., vėl jie tikrins mano atlyginimų ir mokumų istoriją?? Taip išeina, jei prieš pakeisdama darbovietę, t.y. tuo metu kai dirbau senojoje, bet jau žinojau, kad išeinu, būčiau į juos kreipusis, kreditinę kortelę būčiau gavusi. Absurdas kažkoks.
Nuėjusi į Hansa banką irgi panašų atsakymą gavau -kai pasibaigs bandomasis, tik tada kreipkitės; arba paprašykite, kad darbovietė parašytų raštą, kad po bandomojo laikotarpio joje liksite dirbti! Čia tai iš vis viršūnė!
Atsakyti
QUOTE(Audry @ 2007 05 12, 21:17)
Aš tai tų bankų nesuprantu. Prireikė man kreditinės kortelės. Nusiunčiau į VB (kadangi su juo bendrauju jau eilę metų) anketą apie darbovietę, atlyginimą ir pan. Po savaitės sulaukiau skambučio -"atsiprašome, šiuo metu jums išduoti kreditinės negalime, kadangi šioje darbovietėje neišdirbote šešių mėnesių".
Tai logika čia kur? Jei mano darbo patirtis virš 10 m., beveik visus tuos metus į VB buvo pervedinėjamas atlyginimas. Pakeičiau darbovietę ir stop..., vėl jie tikrins mano atlyginimų ir mokumų istoriją?? Taip išeina, jei prieš pakeisdama darbovietę, t.y. tuo metu kai dirbau senojoje, bet jau žinojau, kad išeinu, būčiau į juos kreipusis, kreditinę kortelę būčiau gavusi. Absurdas kažkoks.
Nuėjusi į Hansa banką irgi panašų atsakymą gavau -kai pasibaigs bandomasis, tik tada kreipkitės; arba paprašykite, kad darbovietė parašytų raštą, kad po bandomojo laikotarpio joje liksite dirbti! Čia tai iš vis viršūnė!


taip yra visur mirksiukas.gif
kol nepasibaigęs bandomasis laikotarpis negalite gauti nei kreditinės kortelės, nei paimti jokio kredito..
Atsakyti
Taip,joks bankas neduos kredito jei nepasibaigęs bandomasis.Vilniaus banke reikia būti išdirbusiam bent šešis mėnesius,o Hansa banke užtenka,kad būtų pasibaigęs bandomasis. Bankas negali vertinti Jūsų pajamų iš buvusios darbovietės,nes ji tik buvusi.Galbūt Jūs po bandomojo būsite atleistas ir nesėkmingai ieškositės darbo.Bankas turi įvertinti tokią riziką ir galimybę.Taip jau yra,kiekvienas žiūri iš savo pozicijų mirksiukas.gif
Atsakyti
Paaiskinkite man kas nors - koks skirtumas tarp kreditiniu: VisaClassic ir MasterCard Standart? Kuria pasidaryti labiau verta?

Noreciau jusu gyvenimiskos patirties, o ne banko puslapyje skelbiamu ikaniu citatu... mirksiukas.gif

4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bala_nemate: 05 rugsėjo 2007 - 07:46
QUOTE(Bajoraitė @ 2007 05 02, 13:33)
Automobilinės kortelės gali būti išvis be kredito arba su minimaliu 1000 ltl.Tada gali daryti pavedimą internetu iš savo banko sąskaitos į tą kreditinę.O kai naudoji savo pinigus,tai jokių palūkanų ir nemoki.


Kaip kreditinė kortelė gali būti be kredito mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2007 09 05, 09:07)
Kaip kreditinė kortelė gali būti be kredito  mastau.gif


aišku, kad gali 4u.gif juk ji naudojama ne tik tam, kad pinigėlių pasiskolinti, bet ir atsiskaitant už prekes internetu arba užsienyje smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*MiAu* @ 2007 09 05, 11:20)
aišku, kad gali  4u.gif  juk ji naudojama ne tik tam, kad pinigėlių pasiskolinti, bet ir atsiskaitant už prekes internetu arba užsienyje  smile.gif


tarkim įdėsi į savo kortelę 1000 lt, ir plius yra kreditas 1000 lt 4u.gif Juk išsiimdama juos iš bankomato neatskirsi, kad nuimi būtent savo. Ir mokestį vistiek turėsi mokėti už pinigų išgryninimą g.gif
Atsakyti